Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość babobij
Gościu z godziny 19-34 masz rację. Nic nie jest takie proste i człowiek do pewnego czasu cierpi ze względu na okoliczności. Ale jak tylko może to stara się wyzwolić z tego kieratu. Później już nawet nikogo nie szuka nauczony przykrym doświadczeniem. Ale tych gości co tak ubolewają jest jednak dużo co świadczy o dużej skali problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak niestety jest silniejszy fizycznie ale w zwiazku z kobietą jest słabszy psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem sa tacy co moze i moczą ale za zewoleniem tych co daja do maczania.Bez takiej przeciez nie umoczy.Czasem umoczy i wydaje mu sie ze brzuch rosnący to jego dzieło.Pozniej sie okazuje ze tym bidulkom pokrzywdzoneym przez los moczyli tez inni. Przykład p.Zelt i jego miss.Całe szczescie ze sie wydało bo całe zycie pracowałby na bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co miałas słodka wilczyco samotna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ilu jest facetow ktorzy nie maja wiedzy ze wychowuja dzieci ze skoku w bok.Facet dziecka kobiecie do domu nie przyniesie by musiala go wychowywac.Baba zrobi na boku i facet wychowuje jak swoje.Nooo ale o tym nie wspomnisz bo to trudny temat a przeciez wy jestescie takie dobre i takie pokrzywdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Wszystkie dzieci są nasze-było kiedyś takie ładne powiedzenie. Niestety dziś już nieaktualne a szkoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babobij,powiedz że żartujesz? chciałabyś pracowac na dziecko kochanki twojego chłopa.Z całym szacunkiem ale ja NIE. Baba bedzie d'''y dawac a facet z godnoscia bedzie przyjmowal porody i kochał jak swoje ,ale zapodałaś ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu,wilczyca sie wypaliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co poczytałam , sama jestem kobietą to wcale się nie dziwię że niektóre kobiety musza być samotne,niestety muszą.Z takimi poglądami nawet powinny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
poziom niektórych wypowiedzi jest żenujący!!! więc, zamiast paplać bez celu i związku, wypad! stąd my chcemy pogadać o kulturze, o minionym dniu..i nie interesują nas stare teorie zatwardziałych ciot!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Z całym szacunkiem ale nie wiem jakbym się zachowała. Jeżeli mój mąż by zrobił dziecko jakiejś kobiecie są różne okoliczności. Jednak chce ze mną zostać i mnie kocha to dziecko bym przyjęła-tak zachowałabym się po katolicku. Jest tylko jedno ale czy ta kobieta chciałaby je tak oddać-myślę, że ona dziecka by nie oddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze wilczyca ma endometrioza????hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam jak druga strona nie wie czyje to dziecko to wychowuje jako swoje i nic złego sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakręcona w lewą stronę,nie ubliżaj bo nikt nic złego nie mówi,samo życie.Ciotą to ty jestes bo liczysz na poklask w twoim rozumowaniu. Prawda jest jak d..a kazdy ma swoją.Kultury nigdy nie za wiele ale ty juz wpisem swoją pokazałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babobij,facet nie robi innej dziecka jesli kocha swoja żonę .Po drugie nie przesadzaj z tym katolicyzmem,bo ksieza robia dzieci i nie chca sie do nich przyznac nie wspomne ze nie chca nakładać na nie. Po katolicku to chyba lepiej byłoby sie nie puszczac na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Pojawiło się również słowo bachor- to tak przed wojną mówili na nieślubne dziecko. Bardzo się cieszę, że są Panowie z lat 20-tych, 30-tych, którzy to pamiętają. Pocieszam się, że mam jednak jeszcze szanse u Panów w tych rocznikach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty,teraz tez sie uzywa tego słowa.Nie sadze by tu tacy starcy siedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lata 20-te,30-te???to juz przeciez weterani,ok 90l mało kto tyle zyje w Polsce,przenies sie na forum Japonskie,tam to jeszcze młodziency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Gościu to chyba za mało wiesz o życiu- są wyjazdy rozłąki delegacje. Poza tym można kochać 2 kobiety jednocześnie i trudno się zdecydować. No trzeba znać więcej okoliczności,żeby ocenić sytuację. Natomiast ksiądz nie zawsze jest katolikiem i najczęściej wierzy w pieniądze, a to nie ma nic wspólnego z wiarą w Boga, Po prostu dobrze płatne zajęcie bez odpowiedzialności i bez bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sa delegacje i wyjazdy słuzbowe,ale to nie mówimy wtedy o prawdziwej miłosci tylko o sexie i zaliczaniu panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
delegacje,wyjazdy integracyjne czytaj: Qreswo.To sie ma nijak do miłości,nie wiem jak rozumieć twoja wyrozumiałość???,dla mnie to dno moralne jesli w domu został partner życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Nie mówię o prostytucji ani o zaliczaniu panienek, ale są w życiu chwile , że można się zapomnieć. Jak się ma do kogoś zaufanie, to trzeba to sensownie rozpatrzyć. Wyrozumiałość też do czasu bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mozna sie zapomnieć???ze ma sie rodzine zone,czy to takie małowazne wydarzenie ze mozna sie zapomnieć????to tylko takie wytłumaczenie,nie jest to sie zapomniec tylko skłonnośc do zaliczania panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj ze punt myślenia zależy od punktu siedzenia. Nooo,chyba ze masz za soba jakieś przeżycia i znasz na tyle siebie.Ja za bardzo się szanuję by by wykazać taki duży iloraz tolerancji dla partnera.Nie ma zmiłuj się.Kto czym walczy od tego ginie i to nie ma nic wspolnego z wiarą w Boga. Przysięga przed ołtarzem dla mnie coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ktos zle siada to niech sie poprawi i siada tam gdzie jego miejsce,moze nie kto czym walczy..................ale co dajesz to odbierasz siedmiokrotnie wzmocnione i to juz ma cos wspolnego nie tyle z wiara co z prawem zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Ale wiara katolicka jednak wskazuje,żeby wybaczać. Tak więc kto ma ślub katolicki i wierzy w Boga to powinien to brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań z tą wiarą,wiara to nie krzywdzić innych.Przez grzeczność nie zapytam cie o wiek,zreszta i tak by prawdy nie było.Odnoszę wrażenie że się pogubiłaś.Poczytaj przykazania-NIE códzołóż! a jesli to zrobisz to musisz poniesc konsekwencje.Wybaczyc mozna komus cos co zrobil nieswiadomie.Natomiast jak ktos zdejmuje majty by zaspokoic własne potrzeby wiedzac ze w domu czeka mąż czy żona to na wybaczenie nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Znam dobrze 10 przykazań i gdyby je stosowano to świat byłby piękny może nieco nudny. Ale przykazań ludzie nie wypełniają i jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny? ej a czemu nudny?dla ludzi ze zdrowym kręgosłupem moralnym nie jest to nudne,raczej norma.Nudne dla tych co lubią rozpustę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×