Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
zeby było jasne,wszystko pojmuje w locie ale takich kobiet nie szukam.Niewielkie masz juz szanse u równolata.Musisz poszukac na forum 60-latki+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda zmora znajdzie amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁAPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu a gdzie mamy szukać stulatków. Możesz poinformować czy jet takie forum czy jest jeszcze możliwość znalezienia Pana w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
To w czym problem? Znajdź inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie przyszedłem z zamiarem nawiazywania tutaj znajomosci. Jak bede potrzebowal to znajdę.Nie jestem inwalida by miał szukac swojej połowki w necie.Myslałas ze twoj anons zrobi na facetach wrażenie.:):):):) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100L to na forach Japonskich,no i nie dowiem sie gdzie podalas namiary na siebie,ona szuka męża 35 śląsk ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się powieszę na stulatka nie ma żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
Poszukiwaczka bądź dobrej myśli: D na cafe przychodzą nie tylko zjeby:p ale tez fajni, sympatyczni ludzi pragnący nawiązać bliższą znajomość...znam 3 pary, które się właśnie tu poznały...wystarczy oddzielić ziarno od plew... a na pewno się uda... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasama
Jesteś mądrą kobietą wilczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość co każdego sie czepia musi mieć nieźle zryty beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Zryty beret i smutne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce opadają z takimi patafianami co tylko krytykują a sensownego tematu nie podejmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toto nie ma innych zainteresowań oprócz docinania na kafe. Takie hobby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto dzis nie ma zrytewgo beretu???to juz teraz taki świat ze jeden drugiego krytykuje,bo sam jest niedowartosciowany,wiec musi sie gdzies dowartościować,a krytyka innych dobrze temu słuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witam i życzę kolejnego miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
No i mamy poniedziałek :D Chętnie zostałabym w domu pod kocykiem z książką i kawką. Ale obowiązki wzywają. ᠋ Co do niedowartościowania uważam, że są inne dziedziny życia gdzie można się wykazać i osiągnąć sukces. Złośliwości to nie jest dobra droga, świadczy tylko o niskiej kulturze tego, który ją wybiera. Zakrętka 🌻 Samajedna 🌻 Poszukiwaczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona szuka męża 35 śląsk likopen@gazeta.pl dziewczyno nie podawaj maila na forach,to największa głupota . Mało że cie traktują nisko to jeszcze mozesz żałować jesli cos Cię spotka niemiłego.Nic na siłę,co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Do gościa powyżej "...dziewczyno nie podawaj maila na forach..." Przepraszam ale co Ci do tego? Chcę podać to podaję. Spać przez to nie możesz? "...to największa głupota" Znam większe :D "Mało że cie traktują nisko..." To tylko o nich świadczy jak traktują drugą osobę. Widać to ich poziom. "...to jeszcze mozesz żałować jesli cos Cię spotka niemiłego." Dziękuję za zainteresowanie moim losem ale poradzę sobie. :) "Nic na siłę,co ma być to będzie." Przecież rozmowa przez maila do niczego nie zobowiązuje. Fajnie jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia i przy okazji po rozmowie można poznać "kto czym pachnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
hej wilczku, sama jedna, ona sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia i przy okazji po rozmowie można poznać "kto czym pachnie"...////////////////////////////////////// No właśnie,czuję z daleka,nawet nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
"Znajdź tyle czasu na poporawianie siebie, żeby go nie mieć na krytykę innych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona szuka męża 35 śląsk przepraszam,bez obrazy,ale jesli szuka sie znajomych po to by oceniac w rozmowach czym pachną to chyba zle świadczy o tobie.Więc nie zarzucaj innym krytyki bo to twoja myśl przewodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Witaj zakręcona :) Jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
witaj, ona szuka..etc.. a..jakoś mija... nie najgorzej, słoneczko grzało, słabo ale jednak poprawiało nastrój.. co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
maile na gazecie są nieoficjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Gościu... jeśli naprawdę już nic więcej nie masz do powiedzenia oprócz notorycznego czepiania się i bezsensownej krytyki to twórz Twój umysłowo zwichrowane komentarze dalej. Jak Ci to takie szczęście daje. Więc po Twoim tonie wypowiedzi widać "czym pachniesz". Skoro inaczej nie potrafisz. Trudno. Chore podejście sprawia Ci radość to się ciesz nadal. Na zdrowie. Dla mnie nudne to już jest. I nie widzę sensu kontynuowania rozmowy z Tobą w takim tonie i rozmowy, która nic nie wnosi. Baw się dobrze. Skoro inaczej nie umiesz. Życzę miłego dnia i dalszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szuka męża 35 śląsk
Gościu... jeśli naprawdę już nic więcej nie masz do powiedzenia oprócz notorycznego czepiania się i bezsensownej krytyki to twórz Twój umysłowo zwichrowane komentarze dalej. Jak Ci to takie szczęście daje. Więc po Twoim tonie wypowiedzi widać "czym pachniesz". Skoro inaczej nie potrafisz. Trudno. Chore podejście sprawia Ci radość to się ciesz nadal. Na zdrowie. Dla mnie nudne to już jest. I nie widzę sensu kontynuowania rozmowy z Tobą w takim tonie i rozmowy, która nic nie wnosi. Baw się dobrze. Skoro inaczej nie umiesz. Życzę miłego dnia i dalszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć zakręcona, wilczyco, szukająca męża. Ja dziś spędzilam czas na podróży do ortopedy i potem gotowaniu z koleżanką. Mam juz zapewnione żarcie na cały tydzień, tylko podgrzać po powrocie z pracy. A ortopeda przyjmuje na drugim końcu miasta. Przejechałam metrem cała trasę, dosłownie. Ciekawa jestem, szukająca męża, czy ktoś już napisał do Ciebie na tego podanego maila? Czy jakiś fajny koleś się odważył? Ja koresponduję z paroma osobnikami z portalu randkowego, byłam też na kilku randkach. Sporo jest samotnych facetów jednak, trzeba tylko trafić na odpowiedniego he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×