Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
lewoskretna-wspolczuje doswiadczenia,wg ciebie zwiazek to oboz pracy,walka o przetrwanie:O porazka... ja mam cudowne wspomnienia i wg mnie zwiazek to wspolny szacunek,pozadanie,wspolny czas i przyjemnosci,a tez mam samochod ,dom i pieniadze,tylko co mi po tym?najwazniejsze jest uczucie a nie jakis tam materializm,by sasiadow w oczy kulo?beznadziejne myslenie,a pojechac to mozna sobie zawsze i wszedzie, "samotnosc to najgorsza trwoga swiata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, gościu niektórzy mają złe doświadczenia w życiu w związkach jeżeli tobie się udało, nie mierz innych ta samą miarą sam nie wiesz , o czym mówisz a ile kobiet jest bitych , poniżanych przez współmałżonka o tym nie słyszałeś? kobiety wyzwolone, chwała wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma czegos takiego jak sie udało,w zwiazku sa dwie osoby i oboje zapracowuja sobie jaki to bedzie zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim,trzeba zmienic siebie i swoje podejscie do zycia,wpołpartnera,bo widocznie jest cos w Tobie takiego ze przyciagnełas kata,a dlaczego jestes ofiara??co w dziecinstwie stało sie takiego,ze w dorosłym zyciu szukasz kata,teraz tez skazujesz siebie na samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotność jest Twoim katem,a Ty ciagle jestes ofiarą,im szybciej zdasz soebie z tego sprawe ,tym lepiej,bo mozna to szybciej zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamykanie sie w swoim swiecie to nic dobrego nie wrozy,na starosc potem odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsaa
samotne wieczory,samotne swieta,samotne poranki ,brak przytulenia a nawet zwyklego poglaskania po glowie to wg was szczescie?bzdury jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy szczescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że upierdliwy gość żyje topikiem :p bo od rana zamiast zajmować się swoją rodziną i okazywać miłość, głaskać po główkach i szykować śniadanie :p sadzi swoje głupoty...współczuje...to dopiero tragedia.... ᠋ Dzień dobry ᠋ Mój dzień zaczął się od aromatycznej kawy i od rozmowy z przyjaciółką. Zakrętka 🌻 i Samajedna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,ale Ty jestes bardzo oceniajaca i roszczeniowa,nie dziewie Ci sie ze w zwiazkach Ci nie wychodzi,ale na szczescie mozna to zminic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilczyco ja tez nie dziwie sie ze jestes sama jak palec i nikt Cie nie chcial,nawet wstydzisz sie tu przyznac ile masz lat,nie wspominajac o "charakterku",dziwadl;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć samotnice :) Wilczyco, od razu lepiej mi się zrobiło jak Cię przeczytałam :) Mój dzień zaczął się jakimś takim zdenerwowaniem i poczuciem pustki, ale staram się z tym uporać. Ostatnio dużo się umawiam, z różnymi osobami, także z facetami. Niestety coraz badziej utwierdzam się w przekonaniu, że w moim wieku (50+++) nie bedzie łatwo o kogoś do zamieszkania ze mną. Każdy ma już swoje przyzwyczajenia i nawyki. A tak mi ciężko mieszkać samej, po prostu nie potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale brawo,ze próbujesz ,ze szukasz,a nawyki zawsze mozna zmienic sa to rzeczy wyuczone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaki jesteś niesprawiedliwy gościu :p wyjątkowo Kogo tu oceniłam ? nikogo !!! Natomiast inni sobie nie żałowali [wystarczy cofnąć parę kartek] Jeśli nawet robię ocenę, robię sama dla siebie i w zależności jak wypada, tak potem traktuje ocenionego człowieka ale nigdy nikogo nie przekreślam, natomiast chronię swoją prywatność i zachowuje w stosunku do wielu osób dystans. Dystans po to, by ktoś nie przekraczał granicy taktu i dobrego wychowania...bo ludzie mają niesamowitą przyjemność by decydować o tym jak kto ma żyć. Poza tym moja poprzeczka jest zawieszona wysoko i byle co mnie nie zadowala :D Ponieważ mam plany to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca Widać że upierdliwy gość żyje topikiem bo od rana zamiast zajmować się swoją rodziną i okazywać miłość, głaskać po główkach i szykować śniadanie sadzi swoje głupoty...współczuje...to dopiero tragedia.... Proszę bardzo tu sa beszczelne oceny w linni prostej,co innego granice,ale tak samo i Tobie nie wolno ich przekraczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zarzucasz coś czego sam nie robisz:p zajmij się swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie Tobie oceniac,patrz na to co Ty robisz.Nie ma prawa nikogo oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co kłamie ze ona nigdzie nie napisała o ocenach innych ,nastepne ze kłąmie,ja zajmuje sie swoimi sprawami ,oczywiscie,a Ty nie odbijaj piłeczki bo to wilczycajest samotna i ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty też nie prawa a jednak robisz to od wielu dni...skończ i powtarzam jeszcze raz...pisz o sobie i o swoich relacjach z ludźmi...i czep się tramwaju jak nie masz czego albo się upij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko pisze naukowo jak to wyglada, pisze to z naukowych badan i zyciowych obserwacju,wiec wiem co mówie,wilczycy trzeba pomóc a nie warczec na innych ze chca pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie upij z samotności,bo chyba tyle Ci pozostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
gościu Chciałam przypomnieć, że to nie wilczyca ma problem z samotnością tylko ja! Nie rozumiem ataku na nią. Poza tym parę osób pisze jako "gość" i naprawdę trudno się połapac czasem. Może się jakoś nazwijcie, OK? wilczyco Napiszę maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty i wilczyca macie ten sam problem,tylko ze Ty juz go czujesz,a ona jeszcze jest zacieta i uparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnego problemu z samotnościom bo ja samotna nie jestem, a tylko SAMA U SIEBIE MIESZKAM. I to jest moje prawo aby decydować czy chce by ktoś deptał moją podłogę :D:D:D ᠋ A teraz spadam na grilla, bo już dzwonią. Będę jeść i pić w bardzo sympatycznym towarzystwie. milej niedzieli Samajedna czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa,poprzeczke ma wysoka:D a kto by chcial taka stara upierdliwa panne:D usmialam sie z Ciebie wilczyco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam wszystkie stare panny z tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam starych kawalerów rozwiedzionych i wdowców z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×