Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Porady40latki

Porady40latki

Polecane posty

Gość porady40latki
Kobiety w kwiecie wieku mogą porozmawiać o wszystkim, nie musimy być ani nieśmiałe, ani pruderyjne. Przez tyle lat nabrałysmy juz doświadczenia jak się swobodnie poruszać po różnych płaszczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
wiesz,że ludzie ocenią człowieka zanim go poznają,ja dopiero na kafe tak naprawdę zauważyłam, jacy ludzie potrafią być podli i bezwzględni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum 11
Allium zmarszczki i tycie są jak najbardziej aktualne w kazdym wieku to sztandarowy temat kobiet. Mam kumpli który są w wieku ok. 40 i wiecej i to nieprawda ze mężczyźni ogladaja się tylko za młodymi. Moga na ulicy puścić żurawia za jakąś fajna laską a tak naprawdę rozmawiałam z facetami i kobiety dojrzałe sa dla nichzinteresujące. Jolka jesteś dla siebie nazbyt surowa Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to omijaj ludzi , którzy oceniają człowieka po " opakowaniu " :) czy nie jesteś kimś więcej niz tylko wyglądem zewnętrznym ? A ludzie z kafe ..... :D przecież w większości to l udzie młodzi , nawet bardzo młodzi - co mogą wiedzieć o prawdziwej wartości człowieka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum 11
Porady 40 latki masz rację taka kobietą można sobie swobodnie porozmawiać, a po 40 tce tak sobie myślę że nic nie muszę jestem sobą jestem naturalna i mam wiele do powiedzeni...dużo poczytałam zobaczyłam i poobserwowałam z moim zacięciem psychologicznym myslę że jak otworzę buzię to oprócz oddychania mam co powiedzieć... Jola ktoś Cię zranił na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Kochani mam obiad, wiec musze Was na trochę opuścić, ale wrócę. Tym czasem życzę gorących dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysweterek
pytanie do autorki napisałaś że Twój mąż jest młodszy 7 lat od ciebie i jak się z tym czujesz ok ? nie myślisz że kiedyś zostawi Cię dla młodszej ... Do mnie wiele razy startowali młodsi ale skreślam ich bo żle czułabym się z kimś młodszym [ bo nie lubią młodszych ] Czy nie masz takiej obawy że kiedyś mu się znudzisz , ponieważ zacznie widzieć mankamenty Twojej urody z tego względu że jesteś starsza .. [Wiem wiem na pewno jest inteligentny itp....ale wiadomo że facet to facet i dla nich bycie wzrokowcem jest na pierwszym miejscu ....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanina
[Wiem wiem na pewno jest inteligentny itp....ale wiadomo że facet to facet i dla nich bycie wzrokowcem jest na pierwszym miejscu ....] 1 1 Nie wierzę ,zę macie po 40 lat . Takie rozumowanie jest dobre dla panienek w wieku 16 lat a nie dla dorosłych bab .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanina
I te tematy .. Interesuje Was coś więcej niż tylko wygląd i facet ? Autorka tematu pisze o sobie jaka to jest życiowo doświadczona a wali takie banały jakby je z jakiegoś poradnika przepisywała . Jedna się nad sobą użala a reszta pisze o nie wiadomo czym . I w czym drogie panie czujecie się lepsze niż czytelniczki topików " czy to ciąża ???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum 11
yanina jak ci się nie podoba to spadaj....a my mamy po 18,5 lat. Pasuje? Idź na wątek o darciu pierza w technice dowolnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
yanina-mamy rozmawiać o wszystkim,jeśli ja potrzebuję się poużalać nad sobą to się poużalam,a Ty chyba zabłądziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanina
To wcale nie j est głupia myśl , kiedyś kobiety tak się spotykały , pogadały , ośmiały sie ,czasami popłakały i im było lżej :) Teraz wszytko tylko psychologizuje a porozmawiać nie ma z kim .:) Kto wie ? może nawet taki topik założę ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
Magnum 11 widzisz,jeszcze nie zdążysz dobrze się wypowiedzieć a już są sępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanina
To sie użalaj ale do samego końca , napisz o co ci chodzi a nie jęczysz niczym jęczybuła , nikt nie wie o co ci chodzi a TY tylko " o matko , jaka ja delikatna jestem " . No i co Ci z tego przyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Różowy sweterku, nie obawiam się, że mnie zostawi, ale nie wykluczam tego. Staram się brać zycie jakie jest i cieszyć tą chwilą. Pierwszy mąż był ode mnie 6 lat starszy ten jest młodszy. Za równo jeden jak i drugi miał to coś co sprawiło, że za nich wyszłam. Czy będę tą ostatnią nie wiem, ale po co martwić się na zapas? Yanina, powiedz mi skąd ta agresja, po co ten atak? Po za tym, żadna z nas nie powiedziała, że czujemy się w czyms lepsze lub gorsze, więc po co sie czepiasz? A co do mnie i moich banałów, może Ci się nie podobać co piszę, nawet możesz myśleć inaczej, każdy ma przecież prawo do własnego zdania. Prowadze blog i ciesze się, że moge podzielić sie z ludzmi swoim doświadczeniem, ale nie zmuszam nikogo by się przede mna opowiadał lub by słuchał i stosował się do moich rad. To luźna rozmowa, więc o co Ci chodzi? Topic dobry jak każdy inny, jeśli chcesz z nami pogadać zapraszam, jeśłi nie nie trzymam na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanina
jolka_ 40 Magnum 11 widzisz,jeszcze nie zdążysz dobrze się wypowiedzieć a już są sępy 1 1 i to pisze bźdzągwa płacząca jak to ludzie lubią innych osądzać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanina
porady ale skąd ta obraza ? Tak samo jak Ty mama prawo wyrazić swoje zdanie na dany temat . Nie podoba Ci się ? trudno . A internet jest pełen takich domorosłych psycholożek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
więc idź się wykaż gdzieś indziej,bo tu nic po tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Obraza? Skad, tylko jak zakładałam temat wydawało mi się, że jasno określiłam cele dyskusji. NIe przypominam sobie bym zapraszała osoby do wyszydzania innych lecz do wsparcia w rozwiazywaniu wspolnych problemow lub dzieleniu się małym i duzym szczęściem. To może jednak powinnaś załozyć własny temat. może nawet Cie odwiedzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yanina , a cos ty taka zlosliwa ? Nikt cie tu nie zaprasza wiec wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośść
mogę się dołączyc (choć raczej na doskok, bo nie przesiaduję zbyt dlugo na kafe) do "akcji poradniczej", jako doświadczona - juz bliższa 70tki niz 60tki ( w co sama nie mogę uwierzyć), szczęśliwa na każdym etapie swojego zycia, tak kiedys, jak i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
właśnie skąd się bierze taka złośliwość u ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Elżbieta
a ja mogę ? z racji wieku i pochodzenia mogę u dzielić iwelu porad w zakresie pełnienia funkcji żony , matki , baki , królowej , w swoim czasie następczyni tronu , narzeczonej , gości wizyt państwowych a nawet jako zwierzchnik Kościoła Anglikańskiego . Śpieszcie sie z pytaniami bo wiecie ile mam lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanina
Ja spadam bo widzę ,ze naprawdę doborowe towarzystwo do Was dołączyło :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafomankaStara
ech myślałam że wreszcie pogadam o wszystkim i o niczym.... a chciała bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
też bym chciała,ale strach się odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Grafomanko chcięć to móc. Jest cos konkretnego o czym chciałabys pogadac? Czy raczej szukasz by Cię cos wciagnęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do królowej Elżbiety - czy to p rawda ,ze codziennie dostaje wasza wyskokość kilka ręczników - każdy do innej częsci ciała ?:D oj , kobity , kobity - to jest kafe - nie ma sie co tak przejmować :D a o czym chcecie pogadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Dziewczyny chyba żartujecie czego tu się bać? Strach ma tylko wielkie oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×