Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Porady40latki

Porady40latki

Polecane posty

Gość jolka_ 40
pisałaś,że Twój mąż też pracował za granicą,też czułaś się samotna,wiesz ja mam takie wrażenie,że po dwóch dniach zaczynamy sobie wchodzić w drogę,kiedy jest cały czas w domu to nie ma czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośść
trudno radzic, bo sytuacja jest niejasna, z jednej strony chora mama, wymagajacy opieki dorosly brat, wiec mnostwo obowiazków, z drugiej - jolka chci;laby jeszce urodzic dziecko, co jest wielkim wysilkiem ( wychowanie) . zwlaszca po 40tce . W takim ukladzie czlowiek bylby szczesliwy,ze maz z dziecmi wyjechal i jest troche wiecej czasu dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
dziecko już nie wchodzi w grę,bo jak pisałam mąż nie chciał więc odpuściłam,mam dużo obowiązków ale to wszystko kręci się wokół domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
fakt mam teraz o tyle więcej czasu,że nie muszę gotować obiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Wg mnie Jolka ma czasu az nadto stąd te dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
U mnie prawie północ godzina duchów, a tu żywej duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
a ja mam problemy z zaśnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
no z tym czasem to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Odnoszę wrażenie, że masz wiele problemów :( Zbyt wiele siedzi w głowie, zbyt wiele myśli na raaz stąd problemy z zaśnięciem. Trzeba się wyciszyć idąc spać. Miałam jutro na blogu zmieścić moją nowa zapiekankę, ale specjalnie dla Ciebie zamieszcze cały artykuł o problemach z zasypianiem i jak sobie z nimi radzić. Zapraszam Cię jutro na mojego bloga. Myślę, że znajdziesz kilka ciekawych i skutecznych pomysłów. Tym czasem jak się kładziesz postaraj sie juz nie rozmyślać, jeśłi czujesz, że nie chce Ci się spać to wstań z łózka napij się np szklanke ciepłego mleka lub herbaty ziołowej. Nie nalezy lezec w łóku i się wiercić, przerwracac jeśłi nie mozna zasnąc. Lepiej wstać jakiś czas coś porobić aż wróci znużenie i spróbować wtedy zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
rozmawiac możemy o wszystkim ale naprawde będe już tylko chwilę bo spać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_ 40
może przez to,że tak chaotycznie pisałam wychodzi na to ,że mam dużo problemów,ale nie mam,fakt mam o czym myśleć bo jestem sama ,wszystko jest na mojej głowie,ale to są zwykłe codzienne rzeczy do zrobienia,nie mogę zasnąć bo tęsknię ,zawsze tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Właśnie dlatego mówiłam o wyciszeniu się przed snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Witam w piątek, zapraszam chętnych do otwartych dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać. Zwróć sie do mnie wspólnie coś wymyslimy. Rozpiera Cię radość to podziel się swoim szczęściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać. Zwróć się do mnie wspólnie coś wymyślimy. Rozpiera Cię radość to podziel się swoim szczęściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radość ot mnie raczej nei rozpiera :) raczej zmęczenie a jeszcze powinnam na jutro obiad podszykować , ech .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaleństwa wczoraj jak widzę nie było ale coś się kręci :) no i dobrze , no i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
szaleństwa nie, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_40
widzę,że pustki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
pustki, pustki, żywej duszy nie ma, a jak minął Tobie dzisiaj dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowicie i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzałam na Twój blog,ale jeszcze nie miałam czasu poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_40
poczytałam o diecie na blogu,tak jak piszesz wiedzę to mam sporą gorzej z czynami,ponad rok temu zmieniłam zupełnie swoją dietę,przeszłam na witarianizm ,czułam się rewelacyjnie ,ale wytrzymałam niestety tylko 2 miesiące,ale od tamtej pory jestem wegetarianką i nie piję kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Wow to poważna zmiana. Mój mąż jest tak bardzo mięsożerny, że u mnie by to nie przeszło. Mimo, iż kocham gotować to zdecydowanie kiedy przygotowuję wszystko od razu. Chyba bym oszalała jak bym miała co innego robić sobie, co innego pozostałym członkom rodziny. Wiesz stara się by moja kuchnia była smaczna i zdrowa, ale przede wszystkim bym później nie musiała stać godzinę przy zlewie.Preferuje umiar we wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie,moje dzieci uwielbiają mięso,wkurza mnie to,że muszę je robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
Tak jak powiedziałam... Ja w umiarze też nie mam nic przeciwko, ale lubię urozmaicenia. To teraz kiedy jesteś sama nie specjalnie musisz się kuchnia przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, dzisiaj miałam kaszę jaglaną z warzywami,rano staram się robić zielone shake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady40latki
To naprawdę zdrowo, ja dzień zawsze zaczynam szklanką wody zaraz potem kawą. Jednakże w ciągu dnia ostatnio dogadzam sobie frappe z dodatkiem bitej śmietany i czekolady. Rewelacja na te upały a i przygotowanie zajmuje chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×