Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeonZawodowietz

Moja definicja Polki patriotki

Polecane posty

Gość gość
"o rany ta od "zespołu maniakalnego psychicznego" normalnie rozwaliła system Buahahahahhaha Zamiast się poprawić to produkuje się o jakichś brakach w edukacji Buahahahahaha Oj dawno na forum nie było takiego głupka. Ale niunia pisz dalej bo mam niezłą brechte z ciebie i chyba nie tylko ja Jaką to specjalną szkołę trzeba skończyć aby tak bawić społeczeństwo swoimi wywodami?" --- Dziecinko, nie 'buahahahahauj' tyle, bo zaraz w gacie zrobisz z wrażenia ;) Sadzisz dzidzia, ze jestem po specjalnej szkole? Dlatego, ze trafnie okreslilam twoj stan psychiczny? Ojej jak mi przykro dzidzia... :D A swoja droga, jesli ja musze byc, według naszego małoletniego inteligenta, po szkole specjalnej, to po jakiej szkole musi byc on sam, zważywszy na jego tekst ponizej: ---- "A co mnie obchodzi co mysli o mnie kur/wiszcze ciapaka? Przeciez to ludzki odpad, smiec, nie warty spluniecia. Niech mysli co chce, jezeli w ogole te prymitywy mysla. Ty tchorzliwa dziw/ko, szukaj oparcia w swoich braciach w allahu Juz zrozumialas idiotko, ze z czlowiekiem nie masz nic wspolnego? Teraz twoja rodzina sa kozy i ich pasterze Oraz ich ruch/acze. Buahahahahaha" --- Toz to kunszt polszczyzny. Dziecko sie nasluchalo w domu przy pijackim stole i postanowilo puscic tatusiowe i mamusine slownictwo w swiat. Oj dzidzia dzidzia, zasmucasz mnie coraz bardziej. Na szczescie niedlugo wrzesien, wrocisz do szkoly i free time na kompie sie skonczy. Pozdrawiam. Mwah :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zespol maniakalno psychiczny" akt trzeci :D Niunia to zapytam po raz drugi: "Zespol maniakalno psychiczny" a co to do cholery jest? Nawet psychiatrzy są ciekawi. xx I niunia tekst poniżej który cytujesz nie należy do mnie, nawet styl jest inny ty mój forumowy głupku. Buahahahaha :D nie no normalnie beka na maksa :D Dawaj akt czwarty. Pośmiejemy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to Europejczycy i Amerykanie zbombardowali Irak - najstarszą cywilizacje na świecie. To Europejczycy iAmerykanie zniszczyli Libię, Liban (jeszcze w latach 70 Liban był nazywany "Różą Bliskiego Wschodu), to Europejczycy i Amerykanie zniszczyli Nigerie i finansują fanatyków z Boko Harem, to my zniszczyliśmy Afganistan, Pakistan, Somalie i teraz Amerykanie niszczą Syrię (wczoraj najmnicy amerykańscy zagazowali 1,5 tys osoób w Syrii). Kiedy te kraje będa w całkowitej politycznej, ekonomicznej i infrasruktualnej destrukcji - Amerykanie z Europą będa starali się zaatakować Iran. To nie oni okupują nasze kraje - tylko my okupujemy Bliski Wschód. To Ameryka z Europą jest Terrorystą i Mordercą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z postem powyzej. Ja tam sie nie dziwie muzulmanom, ze nas nie lubia. To my sie wpierdzielamy w ich kraje, korzystamy z dóbr naturalnych (ropa, zloto itd), przy okazji mordujac kobiety i dzieci. Katolickie podejscie do sprawy. I takich "katolikow" mamy tutaj tez na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I niunia tekst poniżej który cytujesz nie należy do mnie" ---- Owszem. Nalezy do ciebie :D ----- "nawet styl jest inny ty mój forumowy głupku." . Styl jest zupelnie taki sam. Poza tym, widze, ze zaczynam ci imponowac dzidzia. Papugujesz moj styl pisania. :D . Buahahahaha nie no normalnie beka na maksa" . No beka, beka. Podziel sie swoja radoscia na łamach Bravo Girl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wczoraj najmnicy amerykańscy zagazowali 1,5 tys osoób w Syrii" Proszę o źródło tych informacji. Bo rozumiem że masz źródło i nie jest to tylko propagandowa teoria spiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Proszę o źródło tych informacji. Bo rozumiem że masz źródło i nie jest to tylko propagandowa teoria spiskowa." Mam rodzine w Syrii, więc jestem na bieżąco. Wczoraj w Damaszku została użyta przeciwko cywilom broń chemiczna- zginęło 1,5 tysiąca osób. Jak wiadomo (wbrew temu co mówi polska i amerykańska tv) - "opozycja" w Syrii to nie jest żadna opozycja, tylko najemnicy przerzucani przez granice Izraela, Turcji i Libanu do Syrii. W reżimowych mediach "najmenicy" nazywani sa "FreeSyrianArmy" jednak w rzeczywistości sa to dzikusy z Jahbat al Nusra, Jahbat al Katm - jedna z gałęzi al qaedy. Są oni szkoleni i finansowani przez Zachód i Europę. Wczoraj w Damaszku użyto broni chemicznej. Komu mam bardziej ufać? Rodzinie i legalnemu Prezydentowi, który ma 90% poparcia, czy fanatykom islamskim z Al Qaedy finansowanym, wspieranym i przerzucanym przez granice do Syrii, przez USA i UE ? Tutaj więcej informacji:http://www.presstv.ir/detail/2013/08/22/319943/syria-chemical-claims-israel-falseflag/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Irak - najstarszą cywilizacje na świecie" Dobre, po tej najstarszej cywilizacji to śladu nie ma, bo wyrznęli ją właśnie muzułmanie podbijając te tereny. Akurat miałem okazję rozmawiać w Holandii z babilończykiem, bo tak się sam określa. Jego społeczność została wymordowana przez muzułmańską dzicz, a reszta tak jak on tuła się po świecie. Dla tych ludzi, mówienie że pochodzą z Iraku to największa obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEBIL. Babilończycy nie istnieją.. ich potomkowie to miedzy innymi Aramejczycy, którzy lubią się z Irakijczykami (którzy teraz im de facto pomagaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indoeurpejczycy (Polacy to równiez indoeuropejczycy) z Azji do Europy przybyli. A po nich jeszcze sporo innych ludów. Historia i tradycja Europy to własnie nieustanne migracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha, dopiero dzisiaj przeczytalam "zespol maniakalno psychiczny" :D hahahahaha!!!!! . Nie da sie zaprzeczyc, ze z ciapakami wiaza sie dziunie, zle wyksztalcone i z dolow spolecznych :D One za kazdym razym jak cos napisza to sie kompromituja :D Jeszcze nie bylo zadnej kochanicy ciapola, ktora napisalaby post poprawnie, nie robiac bledow i nie kompromitujac sie brakiem wiedzy :D Hahahaha! Zawsze udowadniaja teze, ze madra, wyksztalcona, porzadna dziewczyna z dzicza sie nie zwiaze. Hahahahaha, "zespol maniakalno psychiczny", hahahahaahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalam raz zapytam ponownie. Jakies OFICJALNE DANE na temat tego wyksztalcenia czy to twoje osobiste nadzieje i wynurzenia? Obstawiam to drugie:D poza tym sam jestes z dolu spolecznego....inteligent nie uzywa jezyka rynsztokowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pytalam raz zapytam ponownie. Jakies OFICJALNE DANE na temat tego wyksztalcenia czy to twoje osobiste nadzieje i wynurzenia? Obstawiam to drugie poza tym sam jestes z dolu spolecznego....inteligent nie uzywa jezyka rynsztokowego" :D Pytaj, pytaj :D Czytanie ze zrozumieniem sie klania, co? Jeszcze raz pzreczytaj moj post, potem raz jeszcze.....moze sie uda :P I wskaz mi, gdzie w moim poscie zostal uzyty jezyk "rynsztokowy" :D Na kafe jest jedna dziewczyna zwiazana z wyksztalconym Hindusem, sama posiadajaca pewne wyksztalcenie. Jedna ! Reszta to totalne dno z "zespolem maniakalno psychicznym" :D Hahahhaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze związku mieszanego i jestem śliczną dziewczyną. Pracuje jako fotomedleka, wysoka szczupła bondynka o brazowych oczach. Wprawdzie mój ojciec nie jest Arabem ani Murzynem, ale jest Persem :) Na Polaków nawet nie zwracam uwagi - mój narzeczony jest Szwajcarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprawdzie mój ojciec nie jest Arabem ani Murzynem, ale jest Persem --- znasz tatusia ? wychowal cie ? pytam serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że znam swojego Tatusia i mój Tato z moją Mama mnie wychowali. Mój Tatuś jest inżynierem z Teheranu- ma obywatelstwo Iranu, bo Persowie nie uznają podwójnych obywatelstw. A btw. Persowie to prawdziwi Aryjczycy,czyli Indo-irańczycy,indoeuropejski odpowiednik Słowian,innymi słowy należą do tej samej rasy,czyli znacznie bliżej im do Polaków, aniżeli do Arabów czy Hindusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie nie tlumacz. W twoich postach kroluja slowa "ciapak, szmata, d****i, k***y" nie zaprzeczaj bo w kolko piszesz to samo. I co z tymi danymi? Nie ma? Ojej czyli twoje wynurzenia, no tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój to cały czas pisze to żydowskie ścierwo - żyd aszkenazi, czyli potomek mongołów i tuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym znasz wszyskie wypowiadajace sie na forum partnerki/zony Hindusow, wiesz jakie wyksztalcenie maja one i ich partnerzy...Smiech na sali malenka. Juz ci raz napisalam nie osmieszaj sie. Ta jedna wyksztalcona to zapewne ty co? I dalej czekam na te dane. Zapewne sie nie doczekam. Tak to jest jak ktos sobie cos wymysla w chorej glowie i nie mysli co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Właśnie z tego względu, żeby nie zabrudzali aszkenazyjskiej rasy i nie degradowali mentalnie żydowskiego narodu, który sobie tego nie życzy. " Co ty k***a p********z żydowski palancie o czystosci razy aszkenazyjskiej? Aszkenazyjczycy nawet nie są prawdziwymi Semitami - tylko mieszanką mongołów z Turkami (przede wszystkim z Turkami) - s********j na kaukaskie stepy skąd pochodzisz brudasie. WON Z POLSKI !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a glupia szmata mysli, ze tu pisze jedna osoba bedaca przeciwko szmaceniu sie bialej rasy. Ot, idiotka, jak kazda z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te glupie szmaty jak to je nazywacie maja wiecej klasy i kultury niz wy, zazdrosne, zawistne poleczki, ktorych nawet taki czarnuch by nie tknal wiec musza sie puszczac z chamskimi polaczkami :) ciagnie swoj do swego podle zmije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a glupia szmata mysli, ze tu pisze jedna osoba bedaca przeciwko szmaceniu sie bialej rasy. Ot, idiotka, jak kazda z nich." pisala jakze wyksztalcona, pochodzaca z wyzyn spolecznych kobieta. Zalosne jestescie, same sobie wystawiacie opinie. Wypowiadacie sie gorzej niz zul spod budki z piwem, ale innym zarzucacie brak wyksztalcenia (co jest waszym chorym wymyslem bo gowno wiecie o wyksztalceniu i pochodzeniu innych tu wypowiadajacych sie). Zal mi waszych rodzicow, bo poniesli sromotna kleske wychowawcza. Nie kazdy powinien byc rodzicem bo jak widac niektorzy nie potrafia wychowac dzieci na kulturalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tu zawsze wejdzie ten palant co p******i o Syrii? Kogo to kuzwa obchodzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma obywatelstwo Iranu, bo Persowie nie uznają podwójnych obywatelstw. --- Zgadza sie. Automatycznie tez mama twoja zostala Iranka, chocby nie chciala, tak dziala tam prawo, wyszlas za maz za naszego - tez musisz miec nasze obywatelstwo. Dlatego w zyciu bym tam nie pojechala, bo prawo polskie w Iranie jej nie chroni jako ob. iranskiej. Zakaz wyjazdu bez podpisu pana i wladcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A btw. Persowie to prawdziwi Aryjczycy,czyli Indo-irańczycy,indoeuropejski odpowiednik Słowian,innymi słowy należą do tej samej rasy,czyli znacznie bliżej im do Polaków, aniżeli do Arabów czy Hindusów. -- Tylko i wylacznie wygladem - mentalnie to ciemnota bliska arabstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj bylam z kolezanka i z naszymi dziecmi w parku, na placu zabaw. Przyszla kur/wa z bachorami. Po 10 min wyszla z placu, czerwona na obrzydliwej gebie i ze lzami w kaprawych slipiach. My jej nic nie zrobilysmy, tylko o szmatach i ich bekartach w kolorze kupy, rozmawialysmy. Hehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wczoraj bylam z kolezanka i z naszymi dziecmi w parku, na placu zabaw. Przyszla kur/wa z bachorami. Po 10 min wyszla z placu, czerwona na obrzydliwej gebie i ze lzami w kaprawych slipiach. My jej nic nie zrobilysmy, tylko o szmatach i ich bekartach w kolorze kupy, rozmawialysmy. Hehehehe!" Baju, baju, bedziemy w raju :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz mi zal twoich dzieci, maja matke kretynke i rasistke. Ode mnie bys dostala w pysk az bys sie nogami zakryla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde nie widzicie, że to cały czas pisze, ten sam turecko mongolski - Chazar. Ten żydowski TROLL gada sam ze sobą. ignoruj trolla. nie reaguj na prowokacyjne wpisy. troll internetowy chce tylko zwrócić uwagę i rozbić dyskusję. jeśli troll odpowiedział ci wulgarnym tekstem, ogranicz się do zgłoszenia nadużycia. troll nie ma zdolności obrażania ludzi. trolle są bezrobotnymi biedakami, bądź sfrustrowanymi osobami. nie odpowiadaj im i nie daj się podpuścić. pamiętaj -.troll zignorowany to troll zlikwidowany. nie karm trolla -to on zdechni, albo przynajmniej zrobi się bardzie pomysłowy by wyżebrać naszą uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×