Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeonZawodowietz

Moja definicja Polki patriotki

Polecane posty

Gość do Polaczkowych rasistów
Ale ja rowniez pytalam o to z jakich wy rodzin pochodzicie? Lekarzy, prawnikow? (To pytania retoryczne jakby cos). Jakos widze tu stek wyzwisk od jakiejś patologii, a niczym to jest niepodparte i kompletnie nielogiczne. Chyba wyzywajacy misza byc z super, luksusowych rodzin, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
ty widac za duzy masz rozrzut babciu , od murzyna do ciapaka w te i nazad, pochwal sie swoja rodzina, na pewno smietanka, elita z elitowic, szczesliwa ze ma za ziecia murzyna czy innego smolucha, duma ich rozpiera, ze corunia taka partie podlapala - scieka z trzeciego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zaraz przecież ten hahahah wyjaśnił. Może nie najpiękniejszymi słowami ale wyjaśnił: alkoholizm, przemoc fizyczna, prowadzenie rozwiązłego życia seksualnego. Nie wyśmiewajmy innych za to że nie potrafią ładnie ubierać w słowa swoich myśli, może nie mieli szansy się nauczyć. xxx "Ale ja rowniez pytalam o to z jakich wy rodzin pochodzicie? Lekarzy, prawnikow?" No i wychodzi prostackie myślenie. Myślenie stereotypowe. Przecież "patologią" to musi być ktoś kto jest z biednej, niewykształconej rodziny. A tak się składa że "patologia" Kto wie czy nie większa to jest własnie w tych na pozór rodzinach dobrze sytuowanych. Rodzin bez więzi emocjonalnych, gdzie zamiast miłości dzieciom daje się kasę, rodzin notorycznej przemocy psychicznej (bo przecież takiej nie widać) i alkoholizmu (bo przecież wytrawnym dobrym winem, Margaritą czy innym wykwintnym alkoholem upić się nie można i co z tego że taka mamusia przyjeżdża po dziecko pijana przecież ona ma męża prawnika i patologią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamdkcd
Skoro Polki patriotki sa hańbą polskiego narodu to chyba najlepiej nie być patriotką... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
niestety po murzynie tylko murzyn, po ciapaku tylko ciapak, takie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten dalej klepie to to samo 4 ddzien ludzieeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość die Sterne
Do wszystkich inteligentnych- lepiej sie nie wypowiadajmy, bo szkoda naszych nerwów i czasu. Kilkoma zdaniami, nawet najbardziej mądrymi, mentalności co niektórych nie zmienimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polaczkowych rasistów
No i popatrz no! Dalej kozak nie odpisal na moje pytanie, ale do kozaczenia anonimowo pierwszy. Jakos ciezko mu sie pochwalic jego rodzinka czy co? Nie pojmuje tej dzisiejszej młodzieży. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw miało być inteligentnie, potem był wątek wróżbiarski, po nim trochę lekcji z języka polskiego ale jak moje oczy spoczęły na "zespole maniakalno psychicznym" to nastąpiła eksplozja głośnego śmiechu. "Zespol maniakalno psychiczny" a co to do cholery jest? Gdzieś zasłyszałaś sformułowanie "zespół maniakalno" ale reszty się nie zapamiętało to dodałaś psychiczny bo jak coś z psychiatrii to pewnie psychiczny? Buahahahhahaha Inteligencja z koziej wólki. Faktycznie lepsze niż kabaret. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie NIE! -won z Europy. Arabki - TAK, kocham semickie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie oto propozycje dla naszego naczelnego patrioty: 1. napisz list do Bractwa Muzułmańskiego, w którym wyrazisz swoją nieskończoną pogardę dla rachitycznych kozoj.ebców i ich kupopodobnych bękartów. Koniecznie podpisz się z imienia i nazwiska. 2. udaj się pod Ambasadę Pakistanu owinięty białą flagą i spal Koran, śpiewając przy tym Mazurek Dąbrowskiego (dla nadania dramatyzmu sytuacji) 3. zdaj nam relację z tego, jak ci poszło. Nie lękaj się, że rachityczny kozoje.bca okaże się nie być taki rachityczny i gorsza rasa zrobi ci z wątłej białej du.py marmoladę - nawet jeśli, to strata niewielka, a przynajmniej umrzesz w poczuciu dobrze spełnionego, patriotycznego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre dobre ale mysle ze zesralby sie ze strachu w portki przed owinieciem sie we flage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zespol maniakalno psychiczny" a co to do cholery jest?" Dziecko, ale ja nie jestem darmowa nauczycielka online. Chyba podstawowe chociaz skonczyles, tak? Czytac potrafisz? Google masz, wiec smigiem do komputerka pogrąż sie w lekturze, bo widze spore braki w edukacji, oj spore. No jeszcze czego dzieciak sobie zażądał, żeby go edukować ;) :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki i Europejki nie powinny się wiązać z Arabami, dlatego że Arabowie nie szanują kobiet z Zachodu. Europejczycy i Amerykanie nie szanują Arabów, Arabowie nie szanują Europejczyków i Amerykanów ("Western people") Arabki dla Arabów, Polki dla Polaków, multikulturalizm to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pisac do Bractwa? Ten sam poziom reprezentuja tutejsze kur/wy. Agresywne, zle wyksztalcone, pochodzace z nizin spolecznych. Powtorza kozoje/bca. Chodzi o kur/wy i ich bekarty. Te smieci najpierw nalezy posprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledze chodziło zapewne o to, że wyrażenie "zespół maniakalno psychiczny" nie istnieje, a prawdopodobnie ubździło ci się to od "zespołu maniakalno-depresyjnego" - co akurat mnie nie dziwi, jeśli twoją bazą wiedzy jest google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po co pisać do Bractwa?" Na przykład po to, żeby nikt nie pomyślał, że jesteś tchórzliwą łajzą wylewająca swoje gorzkie żale na babskim forum, a chowającą głowę w piasek kiedy przyjdzie co do czego. Ale masz rację, chyba już za późno. Czyli problem ogranicza się tylko do Polek, a jak muzułmanin ze swoją muzułmańską żoną i dwunastką muzułmańskich dzieci przyjeżdża do Polski, to witasz go chlebem i solą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzasz sie koles. Poki co to ty reprezentujesz poziom plytek chodnikowych i ciezko ci dorownac w chamstwie i zlym wychowanih. I ten powtarzajacy sie tekst o zlym wyksztalceniu...Jakies OFICJALNE dane na ten temat? Czy moze to twoje osobiste wynurzenia? I jak rozumiem ty po doktoracie? Z takim jezykiem pewnie byl to doktorat z lansu i bouncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany ta od "zespołu maniakalnego psychicznego" normalnie rozwaliła system Buahahahahhaha :D Zamiast się poprawić to produkuje się o jakichś brakach w edukacji Buahahahahaha :D Oj dawno na forum nie było takiego głupka. :) Ale niunia pisz dalej bo mam niezłą brechte z ciebie :D i chyba nie tylko ja :) Jaką to specjalną szkołę trzeba skończyć aby tak bawić społeczeństwo swoimi wywodami? Buahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co my mamy jeździć do Pakistanu? żaden normalny biały człowiek do tego syfu nie pojedzie, chyba że na wojnę.. to ta hołota się wpakowała do Europy i trzeba teraz kozoj/ebców przegonić tam skąd przyszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
predzej polaczkow takich jak ty przegonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po murzynie tylko murzyn?? bhahaha ciekawe zatem dlaczefo tylu bialych polakow wychowuje kolorowe dzieci --- Pocieszaj sie, pocieszaj :) Jeszcze nie widzialam pary bialo-bialej zeby prowadzili murzynki, no chyba ze dla szpanu aktorka adoptuje z domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto mówi o jeżdżeniu do Pakistanu? była mowa o udaniu się pod ambasadę Pakistanu, która z tego co mi wiadomo mieści się w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 15:19 ale ja widzialam. Conajmniej kilka. I nie rozumiem tekstu, ze nie mam sie pocieszac. Ja sie pocieszac nie musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszaj sie ze cie bialy po murzynie wezmie z czarnym narybkiem , taka tepa jestes ze nie rozumiesz prostych zdan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha co za osiol a ciebie. Dopowiadasz sobie jakies bzdury. Napisalam gdzies, ze jestem z czarnym kretynie? Skad tacy debile sie biora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Napisalam gdzies, ze jestem z czarnym kretynie? " co? to już nawet czarnuchy cię nie chcą? co za upadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha ciebie nawet taki czarny by kijem przez szmate nie tknal wiec po co ta zalosna gadka kretynie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po co pisać do Bractwa?" Na przykład po to, żeby nikt nie pomyślał, że jesteś tchórzliwą łajzą..." . . :D A co mnie obchodzi co mysli o mnie kur/wiszcze ciapaka? :D Przeciez to ludzki odpad, smiec, nie warty spluniecia. Niech mysli co chce, jezeli w ogole te prymitywy mysla. Ty tchorzliwa dziw/ko, szukaj oparcia w swoich braciach w allahu :D Juz zrozumialas idiotko, ze z czlowiekiem nie masz nic wspolnego? Teraz twoja rodzina sa kozy i ich pasterze :D Oraz ich ruch/acze. Buahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz takie gó.wno w miejscu mózgu, że nawet nie potrafisz się zorientować, kto jest za arabami, a kto przeciw. Zacznie cię to obchodzić jak będziesz tu miał Rzeczpospolitą Islamską ty skur.wiony menelski pomiocie z mentalną sraczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×