Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeonZawodowietz

Moja definicja Polki patriotki

Polecane posty

Gość gość
no fakt frustratow tu od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a frustrakek wiecej ktore widzac oswiadczajacego sie muzula traca glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie paterzac ze ten delikwnt wylacznie dla wizy sie oswiadcza, obudzcie sie idiotki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ! kobieta w arabii wymaga mahr co znaczy mieszkania zlota i pieniedzy zanim da d**y. wy ciotki nie wymagacie nic, wiec r,uchaja was jak szmaty, nic nie placac, chajtaja sie po to wylacznie zeby dostac wize, po wizie biora swoje nieskalane rodaczki. Ile razy wam to pisac ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal wam d*pska sciska i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj zrobilam dobry uczynek. Podstawilam noge ciapackiej k****e z brzuchem :D wyrznela morda w regal bo to w Tesco bylo :D Hahahaha, ale miala mine :D A moje dziecko juz jest nauczone, ze malpom w ZOO nie daje sie cukierkow a malpom na placach zabaw (na razie nie ma niestety zakazu wprowadzania malp na place zabaw przeznaczone dla dzieci) nie wolno dawc zabawek. Dla malp sa malpie zabawki a nie ludzkie. Oprocz tego nalezy trzymac sie od malpiszonow z daleka bo taka malpa moze byc chora na jakas chorobe brudasow :O bleeeeee. Zreszta towarzystwo kur/ew i ich bekartow nie jest dla mnie i dla moich dzieci. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty,to dziecka nie masz...genetycznie niemozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ty nudziaro? wymyslaj dalej te bzdury :D myslisz ze ktos ci uwierzy? wlasnie takie frustratki siedza na tym forum, zaniedbane, nudne, wulgarne poleczki na ktore nie polecialby nawet pies z kulawa noga wiec zostaje im rownie sfrustrowany, zaniedbany, nudny, wulgarny polaczek. Wiec siedza na forum i wymysjaja bzdury hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kurw/iszcza zyje sie ze swiadomoscia, ze wiekszosc sie z was nabija i traktuje was jak szmaty a wasze bachory jak podludzi? Majac te gowniane szmatlawe bekarty jestecie naznaczone jak tredowate. Oj, wy glupie dziw/ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie zyje ze swiadomoscia bycia uposledzonym intelektualnie? Takie scierwa jak ty sa najgorszymy odpadami spoleczenstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ! kobieta w arabii wymaga mahr co znaczy mieszkania zlota i pieniedzy zanim da d**y. wy ciotki nie wymagacie nic, wiec r,uchaja was jak szmaty, nic nie placac, chajtaja sie po to wylacznie zeby dostac wize, po wizie biora swoje nieskalane rodaczki. Ile razy wam to pisac ?????? --- arabskie scierki pomijaja to milczeniem, prawda zbyt bolesna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"arabskie scierki pomijaja to milczeniem, prawda zbyt bolesna ?" / no akurat z tego co piszesz wynika, że to ścierkami są polki nie arabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arabska scierka czy szmata to ta, ktora sypia z arabem czy innym smoluchem. arabka w zyciu nie da du.py przed slubem, bo jej wlasny brat czy ojciec zakopal by ja zywcem w ziemi. was polkie wyciruchy tez powinni wasi ojcowie zakopac a przynajmniej skopac te przer.uchane d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurzaja wszystkie te które maja więcej niż 3 bachory. Świat nie potrzebuje kolejnych pasożytow, zwlaszcza jeśli sa to zrobione przypadkiem bachory zwane "visa". Eh dziś widziałam w ciagu pół godz 3 wielkie tluste krowy mówiące po polsku. Naokoło mialy kolorowe dzieci. Jedna nawet dzieci w roznych odcieniach :D najstarszy nastolatek, biały musiał ta resztę gonić po sklepie. Żal takich zakompleksionych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi zal tego chlopca bialego, maja niezla beke jego koledzy, ze jego mamusia jest .... /cenzura/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad przekonanie ze sa zakompleksione? Ile wy sobie dopowiadacie glupcy. Ja tez moge sobie napisac, o, te ktore tutaj tak najezdzaja na te w zwiazkach z obcokrajowcami sa zazdrosnymi raszplami, ktore nie maja szans u nikogo innego poza Polakiem. Te, ktore tutaj tak rzucaja miesem na inne kobiety to zakompleksione, glupie, wulgarne, agresywne suki (kobietami takich sie nie nazywa). I co? Zapewne mam racje, co nie? Ile w was jadu ludzie. Zal mi was. Nie macie gdzie wyladowac frustracji wynikajacej z nieudanego zycia, braku hobby, przyjaciol, szczescia wiec wchodzicie na forum i rzucacie miesem. Dziwne jestescie. Domagacie sie szacunku za granicami Polski, ale sami nie szanujecie nikogo, nawet siebie. A ta nienawisc, ktora tak epatujecie niszczy tylko was, nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapak bierze wszystko, nawet stara raszple na wozku, grunt zeby miedzy nogami popuscila. Ale i one maja poczucie wstydu. W odroznieniu od polskich lachociagow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy za to nie macie zadnych hamulcow...lepszy lachociag niz takie scierwo jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lachociag sie wzburzyl :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno czują się spelnionymi kobietami. Dlatego ciągną za sobą zgraje dzieciaków w roznych kolorach. Niezadbane i po prostu grube. Tak, na pewno szczęśliwe, samotne matki :) ile takich Polek widać? Znam osobiście 5 takich kaszalotow które moewzkaja w mojej najbliższej okolicy. Ostatnio się ich namnozylo i widzę takie na każdym kroku. Kolejne dziecko pokazuje dobitnie z kim mamusia wpadła tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sledze waszych wypowiedzi,ale ja to bym w takich okolicach nie mieszkala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich okolicach dokładnie? Mam się wyprowadzic bo jakieś krowska się namnozyly? Nawet w najlepszych dzielnicach masz zakątki gdzie patologia mieszka. Więc może mieszkalabys na Antarktydzie, aby nie mieszkać w takich okolicach? Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia czyli takie scierwa jak ty? Współczuje tym kobietom takiej sasiadki p***********j :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z kolei aż roi się od matek-Polek kultywujących polską tradycję przez nadawanie dzieciom tak tradycyjnych, polskich imion jak Jessica, Brian czy też Kevin. Panie te zazwyczaj są absolwentkami zasadniczej szkoły zawodowej, pracują na kasie w supermarkecie, a ich mężowie realizują swoje ambicje zawodowe w charakterze taniej siły roboczej na Zachodzie. Jest też w mojej okolicy czarna lekarka-anestezjolog, która co miesiąc inkasuje pięciocyfrową kwotę za ratowanie życia swoim białym koleżankom i kolegom, ledwo wiążącym koniec z końcem za najniższą krajową. Cóż za ironia losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez taka znam. Jej synek na imie dostal Quentin...mamusia i tatus chyba na lby upadli. Quentin Kowalski smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej nie mogę przeboleć, że polki to takie ku/rwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej chwili na zachodzie slowo "Polka" to synonim latwej kur/wy :O Wszystko to, przez dzi/wki rozkraczajace sie przed ciapactwem. Kompletnie zepsuly opinie naszej nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pracują na kasie w supermarkecie, a ich mężowie realizują swoje ambicje zawodowe w charakterze taniej siły roboczej na Zachodzie." X Nigdy nie pracowalam ani na kasie ani na zmywaku ani na tasmie w fabryce. I nigdy nie przyszloby mi do glowy klasyfikowac kogos ze wzgledu na stanowisko pracy. Co jest zlego w pracy na kasie? Te panie sa uczciwe, nie kradna, tylko pracuja. Tylko osobom slabo wyksztalconym przyszloby do glowy wysmiewanie stanowisk najnizszego szczebla. Dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja matka to tez Polka, moze idz do niej i pochwal sie co o niej sadzisz idioto. A opinie psuja wlasnie tacy debile jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×