Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LeonZawodowietz

Moja definicja Polki patriotki

Polecane posty

Gość gość
jasne jasne dalej sobie wmawiaj frustracie :D byc moze patologie miales w domu..ba napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Patologia, ty pojecia nie masz co to patologia." Dlaczego wy zawsze uważacie że nikt prócz was nie wie co to jest patologia? Czy trzeba być alkoholikiem aby wiedzieć czym jest alkoholizm? Albo dzi.wką aby wiedzieć kim jest dzi.wka? Odpowiedź brzmi nie. Ja rozumiem wam się wydaje, że nikt jak wy na patologii się nie zna bo przecież wy znacie ją od środka. Paradoksem w tym wszystkim jest to, że to własnie sam alkoholik za alkoholika się nie uważa a ktoś żyjący w patologi uznaje ją za normę bo w rzeczywistości nie zna normalnie funkcjonujących rodzin i nie ma porównania. Także wasze ciągłe uzurpatorskie zapędy do pojęcia "patologii" jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne jest naduzywanie przez was tego slowa. Wszystko co wam nie pasuje to patologia. Trzeba znac znaczenie slow jakich sie uzywa. I prosze cie, nie osmieszaj sie tekstami typu "znacie patologie od srodka" bo to zalosne. Na tym forum jak ktos nie ma argumentow to od razu rzuca patologiami...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo patologia jest czasem mylona z prostactwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
A ja tylko sie zastanawiam skąd u autora wzieła sie ta nienawiść do Polek wiąrzących sie w jakikolwiek sposób z obcokrajowcami? Czyżby ukochana rzuciła dla innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież grupą ciągle nadużywającą używającą tego słowa to jesteście wy. Cały czas czytam o polskiej patologii, buraczanych ryjach, bijących bezzębnych mężach, bez kasy i z małymi penisami a i jeszcze o dzieciach w beczkach. A jak ktoś z drugiej strony użyje tego słowa to od razu pierwsze co się pojawia to "Trzeba znac znaczenie slow jakich sie uzywa.". Tylko że z tego co ja widzę to słowo "patologia" pada zawsze po waszych wypowiedziach: wulgarnych, złośliwych, zdradzających wasze priorytety z żałosnymi tekścikami naskakującymi na męskość bądź inteligencję. Jak to zabawnie wygląda kiedy taka swoją wypowiedź zaczyna od "wes juz" a dalej pisze o "wstydzie przynoszonym słownictwem". Albo w swojej wypowiedzi używa samych wulgaryzmów a potem zdziwiona, że ktoś napisał o jej kiepskim szambiarskim, pochodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja tylko sie zastanawiam skąd u autora wzieła sie ta nienawiść do Polek wiąrzących sie w jakikolwiek sposób z obcokrajowcami? Czyżby ukochana rzuciła dla innego?" O kolejny mit. Tzn. ja nie wiem czy autora rzuciła ukochana dla obcokrajowca ale argument, że faceta musiała rzucić "laska" dla zagranicznego kochanka jest tak zjechany jak tirówka. Celujecie tymi słabymi przytykami w nadziei że w końcu uda wam się dopiec drugiej stronie. No normalnie dno dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty rasistka
gość zlew na sperme ciapaka pisze swoim pieknym, kulturalnym jezykiem tak "za malo masz kasy iw majtach pewnie fistaszek!!!!!!!!!!" smiech.gif Buahahahahaha!!!!! Takie dno biora ciapasy. Tych dzi/wek nie zal w ogole tylko ich diabelskie bachory nalezy tepic do konca. Wytepic jak robactwo smierdzace. Albo wybielac. Kwas wybiela ryje smiech.gif W krajach ich rachitycznych kochasiow takie praktyki sa na porzadku dziennym. A tak na marginesie - co w majtach ma rachityczny kozoje/bca? smiech.gif Pol fistaszka chyba, hahahahahah smiech.gif Dlaczego to, że w pierwszej wypowiedzi, pod wpływem emocji, użyłam kilku niecenzuralnych słów, czyni mnie gorszą, bardziej prostacką od jegomościa, który napisał to??? Ludzie, czy wy jesteście normalni? Przecież to jest podburzanie do nienawiści,ba, do zbrodni. I to przeciw dzieciom! WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Bo to normalne, żeby w taki sposób wyrażać sie o kobietach, prawda? Jakby wszystkie były takie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polek wiąrzących sie --- nastepna od ciapatego z ortografia z wiejskiej szkolki pgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Ja proponuje tym, co są takimi rasistami i dzieci im przeszkadzają- poszukajcie sobie polskiej dziewczyny i zajmijcie sie swoim życiem, a innych zostawcie w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapacz orta nie zauwazy , bo jak ? a polak smiechem zabije i z pogarda splunie. to tez jeden z powodow czemu ciapaki u analfabetek maja wziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzbudzacie smiech politowania amatorki brudasow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginia55oj moze  moze miecw maj
ij moze moze miecw majtkach milam nie jedenego kolorowego od Hiszpanii po Brazylie i wybacz ale polaczki ic ich fistaszki to prawda:) ps co ma kasa i fiut????wszystko chyba nie chcesz powiedziec ze to nie CALY SWIAT??? nie no plis nie udawaj ti humanisty romantyka(z takim slownictwem nikt ci nie uwierzy nawet. Oby c**jjjjj stal i dzieki byly , jak mowi stare przyslowie wiewc skoncz herezje opowiadac , ze tnie podstawa, ale ty nie masz i chyjja ni kasy , i baba poszla ci z ciapakiem czy tam kolowowym i to bym zrozumiala twoj zal, ale ze wyzywas z dziecii wiesz to humanisty inteligenta ps taki ktos gada tu ze szmatmai jak ci nie wstyd!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjaci sa znani z tego ze srednia wielkosci k.utasa maja najmniejsza na swiecie. Firmy kondomiarskie musialy zaczac specjalnie dla nich produkowac rozmiar mini, bo te najmniejsze uzywane w europie po prostu im spadaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Zazdrość wam??? :p tak sie składa, że akurat zwolenniczką ,,ciapaków,, nie jestem, mam faceta z Polski. Ale wkurza mnie, że zamiast zwracać uwage na ortografie, nie zastanowicie sie nad własną kulturą. Swoją dogą, kończyliście polonistyke na uniwersytecie, że tacy znawcy ortografii z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedstawiciele polskiej elity sa najbardziej wulgarna grupa na tym forum. "D****i, zlewy na sperme, bachory, ciapackie k***y....." to najczesciej uzywane przez nich slowa. A jeszcze "patologia". Hahahaha jaka polska taka elita :D szkoda tylko, ze mocni sa w gebach tylko na forum a w realu leb w dol i nawet nie ma taka odwagi na ciebie spojrzec hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego to, że w pierwszej wypowiedzi, pod wpływem emocji, użyłam kilku niecenzuralnych słów, czyni mnie gorszą, bardziej prostacką od jegomościa, który napisał to???" To czyni cie tak samo prostacką jak ten jegomość. A to przykład z twojej wypowiedzi: "Ty p********a rasistowska k**wo! Idz lepiej p*****lnij sie do uciapanego cebula i kiszona kapusta wyra, zeby zwalic sobie konia, fantazjujac o obciaganiu Hitlerowi! (...)Czy wiesz smieciu (...) Czy twoj tepy leb tego nie pojmuje?(...) nie brakuje takich s*******i jak ty, (...) buahaha, pozalsieboze polglowek. Ciesz sie, ze mozesz cywiec dalej w tym polskim grajdolku, (..) Moze trafilbys wtedy do pierdla gdzie poczulbys prawdziwa moc! murzynskiego przyrodzenia! w twojej wlasnej smierdzacej, rozowej d***e, cwelu!" xxx Jeśli to ma być kilka niecenzuralnych słów to ja wolę nie poznawać twojego wg ciebie prawdziwego wylewu wulgaryzmu. Ktoś tam napisał skąd najwidoczniej pochodzisz. Inteligentny człowiek by się zawstydził a głupi kłóci się o to kto jest bardziej prostacki: on czy inny prostak. Nie przepraszam inteligenty człowiek w życiu nie użył by takiego słownictwa w takim nasileniu. Więc daruj sobie pouczanie kogokolwiek na tym forum. I tak jesteś prostaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Swoją dogą, kończyliście polonistyke na uniwersytecie, że tacy znawcy ortografii z Was?" Boże drogi czy to trzeba skończyć polonistykę na uniwersytecie aby znać ortografię? Błędy orograficzne to wstyd dla Polaka. Dla mnie ktoś kto robi byki nie ma nic ważnego do powiedzenia. Bo co on może mi przekazać jeśli nawet ortografii się nie nauczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
,,orograficzne,, jak sie coś pisze, to sie sprawdza, a potem publikuje i zwraca uwage innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
zawsze robilam byki bo w rzyciu ksiarzki nie pszeczytalam, a muj ukochany to koran tylko I tak bzykanko w rzyciu najwarzniesze jest a nie orty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polaczkowych rasistów
Proszę mi tu migiem wyjaśnić znaczenie slowa : Patologia. Wedlug was oczywiście, a nie z wiki. I z jakich wy sami, naduzywajacy tego slowa, rodzin pochodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy tutaj macie niezle porypane glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
migiem to ty mozesz z piesci od kolorowego narzYczonego dostac w gebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
",,orograficzne,, jak sie coś pisze, to sie sprawdza, a potem publikuje i zwraca uwage innym" orTograficzne. Nie umiesz dodać zgubionej literki? Literówka to nie błąd ortograficzny a wypowiedź nikogo nie pouczała jest tylko wyrażeniem własnego zdania. Nieudolna ta próba dyskredytacji. Cóż za małostkowość. A fee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci wyjasnie, choc tego slowa nie uzywam. Otoz wiekszosc uwaza za patologie wszystko to, co kloci sie z ich przekonaniami. I tak wymienmy: nie podoba sie imie dziecka-patologia, nie podoba sie pochodzenie partnera-patogia, nie podoba sie religia-patologia, nie podoba sie kolor blond-patologia, nie podoba sie inny punkt widzenia-patologia. Generalnie moznaby wymieniac w nieskonczonosc. To slowo to glowny argument (o ile mozna nazwac je argumentem) w pseudo dyskysjach tych, ktorzy argumentow nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
patologia to pijanstwo mordobicie i pieprzenie sie z arabami na potege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za wyjaśnienie. To już wiemy czemu te panie rzucają się na to słowo i jak je rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było do tego/tej nad hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polaczkowych rasistów
Do osoby wyzej: dzieki za wyjasnienie. Jednak od łysych dresow wyjasnienia znaczenia tego slowa wciaz nie widze. :D Do tamtego wyzej hahahaha cos tam: Aha, teraz juz wiem skad w tobie tyle agresji i ciagłe gadki o 'biciu po mordzie'. Z domu dziecko biedne to wynioslo. A narzeczonego nie mam. Dziekuje, za stara jestem na ten etap. Ale tobie polecam, jak najbardziej. To gdzie ta twoja narzeczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×