Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Ninnna
A może stres??? zazwyczaj tak jest, że jak kobieta chce to nie może, a jeśli tylko trochę wyluzuje to się udaje :) Mam nadzieję, że w tym miesiącu już się u Ciebie udało :) z kąd jesteś? jaki region Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Przepraszam za błąd - miało być oczywiście skąd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Trójmiasto. Duże możliwości jeśli chodzi o medycynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
To trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Ninnna ja też trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieję,że pozostaniemy tu na forum,aż do momentu poczęcia...a może dłużej ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Mijemy nadzieję, że się NAM uda i będziemy szczęśliwymi majóweczkami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Ja tez mam taka nadzieje ze wszystkim sie uda! Mimi ja dopiero dzis odbiore wyniki beta hcg i zobaczę czy faktycznie to ciąża. Jak tak to od razu idę do lekarza bo boli mnie brzuch, moze przepisze tabletki i sprawdzi czy macica wyglada "na ciaze" a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Witaj Aabbccddeeqq :) Koniecznie daj znać jaki wynik. Trzymajmy się wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Beta- 209,4 mIU/ml - wynik z dnia spodziewanej @. Chyba jest dobrze nie? Nie jest jeszcze zbyt wysoki ale wydaje mi sie ze dobry. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
Witam dziewczyny ja też chcę się starać owulacja zdaje się była wczoraj zobaczymy co wyjdzie, bardzo chciałabym mieć syna bo mam już 2 córeczki :-) mam trochę obaw bo już nieco wiekowa jestem ale uznaliśmy z mężem że to ostatni dzwonek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Aabbccddeeqq Gratuluję,ja też chcę już mieć ten wynik w rękach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
kruszynka281 Witaj, Mam nadzieję,że zawitałaś na dłużej.Każdy wiek kobiety jest odpowiedni na macierzyństwo,ale dopóki nie nastąpi okres menopauzalny. Ja mam znajomą,która w wieku 45 lat urodziła zdrową córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
Dzięki mam sentyment do tego forum bo jak planowałam pierwszą ciążę to razem z innymi forumowiczkami przeżywałam wszystko :-) mam 36 lat córeczki mają po 7 i 4,5 więc jak nie teraz to nigdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Super Dziewczynki...Samodzielne,można by powiedzieć. Ja mam 32 i jeszcze nie mam dziecka,ale ciągle błagam,żeby już udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
Lalestio uda się mocno trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalestio napewno niedługo tak bedzie! Trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Ten gość powyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Dzięki Dziewczyny :) Jak będą jakieś nowinki,nawet dotyczące objawów to piszcie... Ja za Was też trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wątek się rozwija widzę :) Cieszę się. Widzę że większość czeka już na wynik, ja czekam na owulację dopiero. Owulacja będzie około 3, 4 września. Póki co porobiłam badania krwi i niby jest ok. Chociaż mam wrażenie, że jak na 30 lat to tsh mogłabym mieć niższe - 3,6 - Jak sądzicie? Zostało mi jeszcze badanie moczu i usg około 03.09. by sprawdzić czy jest jajeczko do zapłodnienia. Już nie mogę się doczekać dnia, w którym zrobię pierwszy test :) Aabbccddeeqq->gratuluję ci serdecznie!!! Dawajcie koniecznie znać o wynikach :) i trzymamy za siebie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
Aab- gratulacje, jest dobrze, nawet bardzo dobrze;) ja oczywiście się pochwale wynikiem, nawet jeśli będzie negatywny dam znać, ale oczywiście mam nadzieję, że z wami zostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
majowoczerwcowa- nie chce cię mrtwić, ale twoje tsh powinno wynosić max 1,5 jeśli chcesz starać się o dziecko, skontaktuj się jak najszybciej z endokrynologiem i skonsultuj wynik. Ja miałam dużo niższy, a mam niedoczynność i od długiego czasu reguluję hormony do prawidłowego poziomu by móc spokojnie zajść w ciażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
dla staraczek najlepiej jak tsh jest w granicach 1,0 moje ma się utrzymywać w granicach 0,5 -1,0, ostatni wynik 1,57 i zwiększenie dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość może maj-> no to trochę się zmartwiłam, niestety objawy niedoczynności też mam... no nic pójdę prywatnie, czegoś się dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i chyba moge sie podlaczyc:) jestem na 20dc wiec swiezaczek ale 10 dni po owulacji i dzisiaj na tescie zobaczylam druga kreske jasniejsza ale nie bardzo jasna:)) jeszcze w to sama niedowierzam. mam juz chlopca 3.5 roku i teraz to byl moj pierwszy normalny cykl po poronieniu samoistnym. biore d*phaston. w poniedzialek ide na badanie na progesteron zeby sprawdzic i od razu zrobie beta hcg. zycze wszystkim powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8642
Myślicie już o zmianie garderoby na ciążową? Może coś wpadnie Wam w oko a w ten weekend wysyłka za 0zł http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko ci ten test wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
neibeiski kwiat- gartulacje :), faktycznie szybko test Tobie wyszedł, musiałaś szybko w ciąże zajść majowoczerwcowa- jeśli masz objawy nieodczynności, to nie ma na co czekać, pędź do lekarza. Ja przy tsh 2,5 miałam koplet objawów, a tsh z tygodnia na tydzień potarfiło mi wskoczyć z 6,5 na 2 i odwrotnie. Ja też chodzę prywtanie raz do roku, reszta to konsultacje telefoniczne więc wychodzi 80zł na rok,a recepty ogolny wypisuje przez kolejne 11 miesiecy :) Nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość może maj -> dzięki ci za odpowiedź, uświadomiłaś mi, że norma, normą a niedoczynność można mieć. W przychodni, jak dzwoniłam zapytać o swoje wyniki to pielęgniarka powiedziała mi, że tsh mieści się w normie bo norma jest do 4,2 a ja mam TYLKO 3,6, więc trochę się zdziwiłam, bo czuję, że to nie do końca jest ok, tym bardziej że mam wszystkie objawy niedoczynności. Już umówiłam się na środę na wizytę do ginekologa. Mam nadzieję, że zleci dodatkowe badanie na te tf3 itf4. Mam jeszce jedną dziwną dolegliwość- od jakiegoś czasu czuję taką gulę w gardle i mam trudności w przełykaniu, może to wole??? też może miałaś takie objawy??? niebieski kwiat - wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
witam kobietki niebieski kwiat gratulacje :-) mnie też wystarczała słaba druga kreseczka aby potwierdzić ciążę wczoraj z mężem poszaleliśmy to mam nadzieję że będą owoce hehe dowiem się za jakieś dwa tygodnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
a mnie coś dzisiaj pobolewa podbrzusze :/ co prawda do @ jeszcze tydzień,ale mnie tak już kilka dni pobolewa,albo jajnik albo konkretnie brzuch. No i temperatura 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×