Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

A plamienie owulacyjne to nie to samo co okołoowulacyjne??? bo o takie właśnie mi chodziło :) temperatury nie mierzyłam. To mój pierwszy cykl starań. I wychodze z założenia co ma być to będzie:) tak chyba najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej boje się tych pierwszych 3 miesięcy. W pierwszej ciązy wymiotowałąm równe 3 miesiące. dzień w dzień o kilka razy. Czułam sie jakbym miała grype jelitową. Teraz juz mam jednego smyka i boje sie zeby znowu mnie to nie dopadło....:( to była moja najgorsza dolegliwość w ciąży ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
a może to związane z nadżerką?? Albo faktycznie owulacyjne,tylko dlaczego tak intensywne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Cieszyłabym się przeogromnie,gdyby to dzidziuś dawał już znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie było to intensywne. tylko kolor na papierze toaletowym był czerwony. Ale tylko kropla. potem juz tylko brązowe plamienie. delikatne. wiec mam nadzieję ze to była udana owulacja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Teraz Trzymać kciuki,żeby udane(owocne) były starania...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
niebieski kwiat ja właśnie podobnie dziś miałam. Taki różowy śluz...Jestem przewrażliwiona,bo to będzie moje piersze dziecko i nie wiem jak to jest. Przeszperałam pół neta,żeby dowiedzieć się jak to jest z tym plamieniem implantacyjnym i każda kobieta inaczej pisała:/ i niekażda miała owe plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Lalestio każda kobieta przechodzi to inaczej, ja np wogóle go nie miałam, Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Aabbccddeeqq a co ze śluzem??? Prócz tego plamienia porannego,to jakoś tak niewiele go mam. Może pojawi się z czasem,bo czytałam,że powinien być taki biały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Mnie sluz troche zmylil bo czytałam tak samo jak ty ze powinno byc go duzo. Ja miałam go mało, i do tej pory mam mało, prawie sucho, czasem troche białego i dość gestego i to tyle. Nie leje sie ze mnie jak miewają inne, moze przyjdzie na to czas jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
A jak podbrzusze? Nadal pobolewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
I przypomnij ktory to Twój dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
A ile trwa twój cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Piersi strasznie mnie dziś bolą,chyba bardziej niż wczoraj i parę dni wstecz,chociaż bolały,ale nie aż tak.Podbrzusze też pobolewa teraz,ale nie tak mocno jak wczoraj i dziś rano. Zazwyczaj wieczorem przez kilka dni jak tylko położyłam się do łóżka to jajnik lewy dawał o sobie znać.Pulsował i kłuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Moje cykle to 29dni i od kilku miesięcy to norma u mnie. Wcześniej musiałam regulować je Luteiną,ale to już dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Mnie do tej pory pobolewa podbrzusze. Objawy sa obiecujące więc bede trzymać kciuki:) Plamienie było dzis więc wstrzymalabym sie na Twoim miejscu minimum 2-3 dni i testowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lalestio robilas juz test? U mnie dzissiaj tez 24dc cycle mam od 25 do 28 dni ,boje sie kolejnego rozczarowania. W pierwszej ciazy do 8 tygodnia oprocz bolu piersi jak na okres , nie mialam zadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Oj,jak bardzo pragnę tego maleństwa. Mąż już też nie może doczekać się na efekty pracy;P cięzkiej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Nie testowałam jeszcze.myślę,że poczekam kilka dni. Ewentualnie Betę zrobię wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Tak beta jest najlepsza. Ja trzeci test robiłam z godzinę przed pobraniem krwi i kreska slabiutenka a czułości testu to 25. A beta z krwi 209, więc warto poświęcić pare złotych wiecej i miec pewność, napewno wyjdzie wcześniej niż test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Aabbccddeeqq zazdroszczę Ci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Zobaczysz sama niedługo będziesz opowiadać jak to było u Ciebie. My tez dosc długo staraliśmy i nie wychodziło aż w końcu wyluzowalismy i nie staraliśmy sie i udało sie, bylo zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Hej Dziewczyny :) Wczoraj jeszcze przed snem zauważyłam na papierze toaletowym takie mocno różowe plamienie... Dziś rano po wstaniu już miało to kolor jak kawa z mlekiem ... Mam nadzieję,że to w końcu jest to zagnieżdżenie. Piersi obolałe nadal,zwłaszcza po bokach i sutki.Poza tym to nic nowego,podbrzusze lekko pobolewa,ale już nie tak mocno jak wcześniej,ale jest wzdęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zazdroszcze tym które juz zobaczyły na testach te 2 kreski. U mnie 25 DC, a dopiero 8 od owulacji. Jeszcze tydzień trzeba wytrzymać w tej niepewności :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Drogie Mamy mam do Was pytanie - jakie powinny być normy badań TSH, FT3 i FT4 aby bez konsultacji enokrynologicznej starać się o zajście w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
U mnie dopiero 10DC więc przede mną dopiero starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×