Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

no wlasnie byla slabsza ale nie bardzo slaba:) w 9dc test owulacyjny byl pozytywny. mam bardzo króka faze lutealna bo 4 do 9 dni dlatego wspomagam d*phastonem. test first response wiec raczej z lepszych. przy poronieniu byl pozytywny ale slabszy niz teraz w 11 dpo owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
majowoczerwowa- paniw rejestracji parwdiłowo Tobie powiedziała, norma jest do 4,2 i obejmuje ludzi w wieku od 0 do 100 lat, kobiety i mężczyzn. dla kobiet w wieku rozrodczym jest to max 1,5, często jak jest w okolicach 2 i nie ma problemów z zajściem w ciąże to lekarze nie decydują się na leczenie. Wszystko zależy od tego w jakiej sytaucji życiowej, jesteś, czy starasz się o dziecko, ile masz lat i jakie objawy- dolegliwości masz. Jeśli mialabyś nieodczynność typowe objawy: to uczucie zmina, uczucie zmęczenia, senność, osłabienie, sucha skóra, słabe i wypadające włosy, duża nerwowość czasem ze skłonnością do depresji. Ja mialam momenty, że odkurzanie pokoju dzieliłam na dwa etapy to było przy tsh 2,5, przy tsh 6 nie widziałam sensu życia, chciałam tylko mieć spokój i spać, byłam bardzo osłabiona. Znam natomiast przyapdek osoby która przy tsh 7 jest tylko wybuchowa i na tym obajwy się kończą. Ja akurat takie objawu o jakim piszesz nie mam, ale nie mam też wola- nie kwalfikuje sie do operacji, u mnie zrubenie jest na zewnątrz i jest naprawde niewielkie i nie widoczne dla ludzi, jeśli mailabyś wew. to kto wie, ciężko mi oceniać jakie wtedy obajwy występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
dziewczyny jutro mam pierwszą wizytę u gin , mam nadzieję, że wszystko potwierdzi ... normalnie mam motylki w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja dzis byłam u lekarza, gin zbadała mnie i przepisala magnez i wit b6 no i kwas foliowy. Macica wyglada na ciaze, dostałam skierowanie na badania i mam przyjść na usg za tydzień. Mimi koniecznie Daj znać jak u ciebie, ciekawi mnie to bo jesteśmy podobnie terminowo :) Niebieski kwiat- bardzo szybko Ci to wyszło! Trzymam kciuki:) Lalestio skoro do @ jeszcze tydzien to tempka ma prawo jeszcze byc wysoka. Ale jezeli chodzi o te bole to mnie tez juz pobolewalo podbrzusze jak na okres kilka razy dziennie na kilka dni przed terminem, w końcu bolało całkiem mocno i zrobiłam test więc jest to dość obiecujący objaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Powyżej to ja, znowu zapomniałam sie podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Czekalam na taki temat - wreszcie jest! Mam nadzieję że mogę dołączyć i razem z niektorymi czekać na brak @. Zacznę od początku: W maju tego roku poroniłam w 8 TC, serduszko przestało bić :-( Przeżyłam to mocno, najgorsze było chyba te odliczanie 3 cykli i czekanie na kolejne @ żeby móc zacząć starania. Wreszcie nadszedł ten dzień - 2 sierpnia dostalam drugą @ i tym samym rozpoczęłam 3 cykl po poronieniu i zielone światło od lekarza. Dziś u mnie 22 DC, owulacja prawdopodobnie wystąpiła 18 sierpnia (testy owulacyjne, temperatura) termin niechcianej @ wyznaczony na 31.08-01.09. Trzymajcie ze mną kciuki żeby sie udało!! Ja za te które ze mną oczekują na 2 kreski też trzymam i mocno gratuluje tym którym już się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakaś tabelka? Latwiej nam będzie wiedzieć co u której słychać bo wierzę że bedzie nas jeszcze więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCE NA II KRESKI nick............................................wiek...........cykl............termin@ xxmyszka....................................29...............3...............01.09 OCZEKUJĄCE NA MALUCHA nick.....................................wiek..........cykl...........termin porodu..... płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam sie bac bo kazdy pisze ze wczesnie wyszlo. Clearblue digital zrobie za dwa dni. Krwawienie implantacyjne mialam w 8dpo. Jednorazowo zywa krew na papierze. Lekarz kazal brac d*phaston 10 dni i testowac i jesli nie wyjdzie to odstawic i tak tez zrobilam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat, nie ma czego się obawiać - jeśli masz krótkie cykle, a z tego ci napisalas to zamykasz sie w 20-21 dniowych cyklach to moim zdaniem pozytywny wynik testu jest jak najbardziej prawdopodobny. wlasciwie to u ciebie chyba termin spidziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
niebieski kwiat- a w którym dniu cyklu robiłas ten 1 test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu niema znaczenia Dzien cyklu tylko dzień po owulacji. Jesli ktos ma krótkie cykle jak niebieski kwiat to owulacja wystepuje wcześniej niż u osoby z wydłużonymi cyklami. Ja czytalam ze pierwszy test można wykonać najwcześniej w 10-11 DPO. Wtedy jest szansa zobaczenia dwóch kresek. Flawia, a co? juz nie mozesz się doczekać testowania? Bo ja strasznie... a to dopiero 5 DPO...Niebieski kwiat - gratuluje II kresek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość może maj dziękuję ci za odpowiedź, na pweno pójdę do lekarza, wizytę mam w środę. Odpowie mi pewnie czy mogę się starać czy najpierw mam się podleczyć. Wolałabym zostać zwami na tym forum i móc starać się jeszcze w tym miesiącu. @ już mi się skończyłą i teraz czekam na owulację. mimi trzymamy kciuki, daj znać xxmyszka gratuluję 2 kresek, dobry pomysł z wpisaniem w stopkę informacji. Będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja mam cykle 26 dniowe. owulacje mam wczesnie bo ok 10 dnia. więc dziś wychodzi juz 10-11 dni po ow. Ale z testem jeszcze poczekam, bo nie ma sensu za wczensie robic. Zrobie w przyszłym tyg w srodę czyli 2 dni przed spodziewanym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flavia234 jesli masz dluga faze lutealna to pewnie.... ja mam 4-9 dni maksymalnie wiec 10 czy 11 dni po juz cos powinno mi wyjsc zreszta przeciez wyszlo:))) dzisiaj slabszy i tanszy test robilam i tez jest slaba kreseczka:) jestem dobrej mysli:)) temp sie pieknie utrzymuja a poprzednio przy poronieniu juz mi spadaly dawno w sumie od implantacji byly nisko:) bedzie dobrze:)) powodzenia wszystkim oczekujacym na testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a jaką masz temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linie mam ba 36.3 owulaxje 36.1 a teraz mam 36.7 :) dla moich niskich temp to ladnie. Przy porobieniu i becie 97 mialam 36.3 a w poprzedniej ciazy rteciowym 36.8. Teraz mam elektroniczny. To chyba dobre sa?:))) nie strasz mnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Cos tu cicho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalastio
Cześć Dziewczyny :) Dziś jest mój 24 dc i nadal boli podbrzusze,na dodatek pojawił się różowy śluz. Czyżby to implantacja??? temperatura utrzymuje się 37,2 st,ale na tym etapie fl to normalne,oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalEye
hej dziewczyny:) ja tez oczekuje na dwie kreseczki:) termin @ to 8,09. jestem juz mamą trzylatka, wiec teraz przyszedł czas na drugiego łobuziaka:) to mój pierwszy cykl starań:) zobaczymy co z tego wyniknie:) gratuluje wszystkim mamą:) test tez juz na mnie czeka i uśmiecha sie z półki, no ale niestety jeszcze sobie poczeka:) a skąd jesteście dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Melduję się z Trójmiasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalEye
ja z Irlandii i troche mnie przeraża tutejsza opieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
a który masz teraz dzień cyklu??? Starania już są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 17 dc. starania sa od kilku dni:) ale kilka dni temu a dokłądnie 4 dni temu jak wstałam rano to miałąm lekkie plamienie. Tzn na początku zywą krew ale tylko troszkę a na następny dzien juz tylko lekkie brązowe plamienie. Może to było plamienie owulacyjne, chociaż nigdy dotąd takiego nie miałąm. Ale brzuch od paru dni boli mnie jak na @. Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
implantacja??tak wcześnie?? To by był 13dc,a może wtedy miałaś plamienie okołoowulacyjne a nie implantacyjne. a jak temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
nie doczytałam.... przepraszam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
ja dziś plamiłam,ale tylko rano... nie wiem co może oznaczać to u mnie...Mam nadzieję,że w końcu udało się. Już mam dość tych starań,badań i siwienia:P od rozmyślania,dlaczego nie udaje się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×