Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mimi86
26 dc ok godz 11.00 grube krechy przy cyklach 27-31 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
Mam nadzieję, że za 1,5 tygodnia napiszę wam, że jestem w 5 tygodniu i mam termin na maj 2014, czekam na @ do 31.08 :), szase są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
szanse są zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
to także nasz pierwszy cykl, nie było wyliczeń, działania spontaniczne, oby tylko efektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
mimi- zazdroszcze u mnie dopiero 20 dzień cyklu, nic nie wiadomo :) Ty już mozesz sparwdzić sobie przypuszczlną datę porodu, wtedy upewnisz się czy maj 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
jesli u mnie się udało to data wychodzi na 9 maja. obliczałam wg kalkulatorów na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
według kalkulatorów w necie wychodzi 28.04.13 , ale córkę urodziłam ok 14 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
Flavia kiedy miałaś ostatnią @ i jakie masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ostatnia miesiączka 4.08 cykle 26 dniowe owulacja ok 13.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
no to do testowania ci jeszcze trochę zostało czasu , ja pierwsze objawy miałam w 24 dc ( duuuużee piersi :) i niechęć do papierosów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
@ ma byc 30 ale zrobie z dzien wczesniej bo jestem ciakawa. objawów żadnych nie mam oprócz bólu brzucha ale tak jak pisałam jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość może maj
ja mam nie regularne cykle w tym roku od 25-32 dni najczęściej w granicach 30 dni cykl się zamyka, także zawsze przyjmuję jako minimum 30dni, owu planowo w okolicach 16-19, ale nie mam pojęcia kiedy była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do majowoczerwcowa nie uzywam testow owulacyjnych mialam monitoring cyklu , wszystko jest ok, teraz lekarz kazal zbadac nasienie. Tez mam juz jedno dzieciatko ale juz w wieku szkolnym.Kwas foliowy biore juz 7 mies a tu dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Hej, hej Moge dołączyć? Otóż wczoraj (26dc) zrobiłam test po chwili pojawiła sie 2 jasna kreska, nawet dość bardzo jasna ale widoczna gołym okiem, po południu to samo. Mam wieeeeelka nadzieje ze to jednak bedzie ciąża. Dodam ze od jakiś 5 dni brzuch pobolewa jak na okres i sutki bolace, piersi powiększone jak na okres. Staraliśmy sie dość długo,potem dwa miesiące przerwy i pojechaliśmy na wczasy więc tam szalelismy ale nawet nie liczyłam dni plodnych itp. DZis byłam na beta hcg wyniki jutro popołudniu. Baaaardzo bym chciała żeby sie udało, termin byłby (wg kalendarza w necie) 2 maja :) ale jutro przełomowy moment - termin@. Oby jej nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
Aabbccddeeqq - gratuluję to musi być ciąża :) mamy podobną sytuację dziś u mnie 32 dc :) 2 pozytywne testy, kiedy planujesz iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Cześć, dziś jest mój 21dc, a @ mam dostać 30.08 czego bardzo nie chcę... Tyle już miesięcy starań i ciągle nic:( Wklejam link do moich temperatur,ale dzisiaj zaczęłam zastanawiać się bo spadła o 1 kreskę,co prawdato żaden powód do zmartwień ,ale żeby jutro nie spadła poniżej http://ovufriend.pl/graph/99ea5e8657d7425832cbb0d655bd50e2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
trzymam kciuki za brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Flavia234 Widzę,że "jedziemy na tym samym wózku" ;) Nie masz objawów żadnych?? Mnie zastanawia jedno,takie kłucie w jajniku,które przestaje na chwilę,by później znowu dać we znaki:) Ból owulacyjny odczułam w 14dc,taki mocny. 2 dni spokoju i znowu jajnik daje o sobie znać aż do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Witam dziewczyny :) Ja również planuję dziecko na maj 2014. Co wyjdzie z planowania to zobaczymy :) Z kalkulatorka z netu wyszedł by termin na 25-26 maj. Pierwsze dziecko planujecie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Cześć Ninnna, Ja staram się o pierwsze Dzieciątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Ja o drugie :) mam już syna :) teraz chciała bym drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
To kiedy starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
W przyszły weekend jeśli ma to być chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
lalestio długo się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
od 6 miesięcy. Wcześniej nie było jak,bo mąż był ciągle w delegacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Byłaś może u lekarza skonsultować co może być przyczyną tego, że od 6 miesięcy nie ma efektów starań? :( jeśli mogę zapytać to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Tak,konsultowałam to,dużo wcześniej. Prolaktyna w normie,progesteron również,drożność jajników też bez uwag,TSH w porządku. Zastanawiałam się,czy to mąż nie ma problemu,ale 2 miesiące temu robił analizę nasienia. Też wszystko dobrze. Także jedynym powodem było pewnie to,że nie trafialiśmy w owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×