Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mimi86
ciąża potwierdzona 5 tydzień ;) termin porodu jeszcze nie znany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Gratuluję :) Też bym już chciała tak powiedzieć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Mimi wg moich obliczeń to tez 5 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia0587
Hej, dziewczynki:)mogę się dołączyć?My staramy się od maja i narazie same porażki :(Pozdrawiam i gratuluje przyszłym mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
Hallloo,a co to za cisza?? Co jest z Wami Majóweczki??? ;) Ja czuję się świetnie,trochę senna jestem,ale całe szczęście już za 2 godziny do domu i położę się. Testu nie robiłam jeszcze,ale wiem,że to ciąża,bo tak czuję się.;POd momentu plamienia,promienieję,czuję się taka podekscytowana.:DPostaram się zatestować w czwartek,w dniu terminu @. Piersi chcą eksplodować, tak bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
lalestio to w takim razie wierzę mocno, że się udało :) podobno takie rzeczy się czuje :) u mnie w pierwszej ciąży się sprawdziło - po prostu czułam, że jestem w ciąży. Tak samo z płcią dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
Witam dziewczyny ależ zazdroszczę tym które mogą już testować ja ciągle w niepewności, cycki bolą ale przed okresem też tak mam, niby dwie ciąże za mną ale intuicja nic mi nie chce powiedzieć :P najwcześniej test mogę zrobić w czwartek ale nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oj ja chyba muszę uciekac z majówek:P dziś rano zrobiłam test to mój 24 dzień cyklu (mam 26 dniowe) i jest negatywny. Poza tym nie mam żadnych objawów o którch piszecie przeważnie te piersi, mnie piersi nie bolą, moze troche podbrzusze ale to pewnie na okres. Moze i troche za wcześnie zrobiłam, ale wydaje mi się ze gdyby coś było to juz by wyszło. wychodzi ze 1cykl nieudany ale to nic, chyba bym była bardziej zdziwiona gdyby od razu za 1 razem wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Hej ;) Może i ja do Was dołączę ;) spodziewana data @ wypada jutro... Jak nic się nie wydarzy to będę testować w czwartek. Mam podejrzenia co do ciazy, bo od 1,5 tygodnia boli mnie podbrzusze. Takie same objawy miałam w pierwszej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia234, jeszcze nic straconego a brak objawow niczego nie oznacza. Ja z ta ucieczką jeszcze bym sie wstrzymała ;-) xxxxxxxxxxxxxx kruszynka281, a kiedy @ powinna przyjść? bo u mnie sobota - niedziela ale tez chce w czwartek z rana zrobić test bo chyba niewytrzymam dłużej. xxxxxxxxxxxxxx lalestio, oby twoje przeczucia się sprawdziły- juz trzy jesteśmy do testowania w czwartek. xxxxxxxxxxxxxx Alcia0587- witaj wśród staraczek - oby maj był nasz, he he :-) xxxxxxxxxxxxxx mimi86, gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
hej zacieszka :) Ja też tak miałam,bolał mnie jajnik najpierw,później doszło podbrzusze i w sumie od samej owulacji bolały piersi,ale w dniu,gdy wystąpiło plamienie zaczęły boleć nie do zniesienia i nadal bolą. Zaczełam być senna... :) dziś już drzemka zaliczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wczoraj zrobilam test // kreski :D Ale opowiem wam jak to było ,tylko ze ja nie operuje słowem owulacja,dzień cyklu,raczej licze od miesiaczki do miesiaczki.Miesiaczki zwykle miałam regularne ,kilka dni w tą, lub w tą.W czerwcu miałam 6 tego.a w lipcu 27 ,nigdy nie miałam takiego opóźnienia ,juz myślałam ,ze jestem w ciaz,ale testy wychodziły negatywnie , no i 27 przyszedł okres.Cięzko mi było podać długość cyklu skoro tak sie przesunęła miesiączka.Wczoraj zrobiłam test dwie kreseczki sa ,i tu pytanie mozecie mi policzyc kiedy wypada termin porodu? bo nie wiem jaka mam podać długość cyklu. Pozdrawiam i mysle ze tu zagoszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledzę wasz topik i mam nadzieję dołączyć do was za parę dni, czuję, że w tym miesiącu mogło się udać, chyba dlatego, że odpuściłam, w połowie cyklu a to nasz pierwszy cykl starań ;). Dzisiaj 26 dzień cyklu cykle 25-32 dniowe a ja biegam do łazienki jak szalona, poza tym objawy napięcia jak przed @, wilczy apetyt, obolałe piersi, delikatny ból jajnika ( to akurat nowość). Nie nastawiam się ale kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej, ciężko będzie Tobie wyliczyć tydzień ciąży, umów się jak najszybciej do lekarza, możliwe że moja tobie drugi miesiąc, skoro miałaś takie przesunięcie w lipcu, to może to nie był okres... i już byłaś w ciąży. Generalnie tygodnie liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki w dniu spodziewanej przy cyklach 30 dniowych jest 4 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chyba zrobie tylko musze poczytac ,bo mieszkam w Uk i sa rozne opinie kiedy zgłasza sie do lekarza ,czy od razu czy nie. Mysle ze w lipcu to był okres ,bo prfzed okresem robiłam testy i byly negatywne ,a okres był dosc obfity.Mysle ze cos sie tam kluło ,ale sie nie wykluło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz dalej czegos nie rozumiem,przypuszczajac ,że dni płodne miałam ok 17 steg ,to skąd byłby 4 tydzień? jak zagnieżdżenie trwa kilka dni Cztery tygodnie temu to ja byłam ledwo co po okresie moze ze dwa dni ,przepraszam ,jezeli nie rozumiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Ciąże liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka24
cześć dziewczyny najprawdopodobniej będę majową mamusią czekam na potwierdzenia terminu u lekarza. Wczoraj test dwie kreski, beta 46,83 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janka24 ktory to dzien cyklu? Czekam na wyniki bety i chcialabym miec porownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka24
jestem po inv 12dpt , test miałam zrobić 28.08 czyli jutro ale nie wytrzymałam i zrobiłam w poniedziałek cień drugiej kreski więc poszłam na bete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Oj ale się dziś źle czuje :( wczoraj byłam u lekarza i mam zapalenie migdałków... A dziś rano migrena... Jest mi niedobrze ale nie wiem czy to od ciąży czy właśnie od migreny?! jadę zaraz po test.. Muszę go zrobić bo leki na migdałki dostałam a wiadomo jak to z lekami w ciąży... Mam duomox - czytałam że nie jest szkodliwym lekiem i że bardziej szkodzi nie leczona infekcja. dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majówka_2013
Już są majówki? Ależ ten czas leci. Pamiętam jak rok temu miałam przeczucie, że się udało, test to potwierdził, potem pierwsze USG i maj wydawał się tak odległym miesiącem. A tutaj moja córeczka ma już prawie 3,5 miesiąca :) Dziewczyny, spokojnych 9 miesięcy, cieszcie się tym stanem, obyście miały jak najmniej dolegliwości i zmartwień. Róbcie na pamiątkę zdjęcia brzuszka, potem cieszcie się kopniakami i wypoczywajcie ile się tylko da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Ja już jestem w trakcie starań :) mam nadzieję, ze spodziewana we wrześniuj @ nie nadejdzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ostatnia miesiączka 30.07. Wczoraj i przedwczoraj robiłam test i oba wyszły pozytywnie :) Mam już 3-letniego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
No u mnie na teście jedna kreska. Czyli dzisiejsze objawy przypisuje migrenie. Nie mam pojęcia czemu mnie podbrzusze boli tak długo?! Cały czas jak na okres Ale go nie ma?? Nic czekam na rozwój wydarzeń :) trzymajcie się :) powodzenia i dwóch kresek życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
ale nas tu dużo się zrobiło super !! zacieszka jeszcze nic straconego uszy do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
a mnie dziś mniej boli pobrzusze,natomiast strasznie zimno mi w piersi,aż dreszcze mnie przechodzą,takie bolesne dreszcze. A może któraś z Was mi doradzi jeszcze jedną kwestię. Chodzi o szyjkę macicy,ja mam ją wysoko,bo nawet nie mogę sięgnąć jej.Wydaje się twarda. Tak jest we wczesnej ciąży,bo z tego co pamiętam to zawsze na 2-3 dni przed okresem już ją wyczuwałam(była niżej) i taka bardziej miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
który to u ciebie dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalestio
27dc a mam cykle 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
ja testowałam w 26 dc :) przy 27-31 dc więc trzymam za ciebie kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×