Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

O to skocz do kilku instytucji dla mnie:D Tez muszę iść na miasto ,ale bardzo mi sie nie chce. Moze kolo południa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
mi tez sie tak bardzo isc nie chce... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Dziewczyny, ale jesteście!! Co ja bym dała żeby wyjść....pokupowałabym wszystko za was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
cholera caly czas mam zle przeczucie, ze nic mnie nie boli i ustapilo tak nagle nawet piersi bola mniej, jedyne odczucie to to jak sie naqchylam i cos chce w zgietej pozycji zrobic to tak ciagnie, Do lekarza dopiero za 2 tyg mam nadzieje ze serduszko bije, bo nie bede swirowala z co tygodniowymi wizytami z tego co wiem usg tez szkodzi dziecku, musze odpuscic wkoncu biore d*phastol jesli cos z hormonami nie tak to on pomoze ale jesli z serduszkiem to cudow nie ma, Jezu mam nadzieje ze to tylko moje fanaberie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
ola myśl pozytywnie i postaraj zająć się czymś przyjemnym:) ostatnio czytałam, że specjaliści polecają oglądać bajki "... i żyli długo i szczęśliwie...:) Mi też objawy przeszły. Mdli mnie jak jestem głodna wieczorem, a dziś rano mnie wcale nie mdliło. Ogólnie tylko przez kilka dni miałam mdłości, a piersi już wcale nie bolą. Już na ostatniej wizycie mniej bolały a serduszko biło i tej myśli się trzymam. Myszka a ty gdzie??? mam nadzieje że w kołderce się nie zaplątałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Myszka co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
myszka przysnela heh a macie tez tak ze jak wam sie spac zachcie tu musicie bo doslownie gowa w stol jak nie pojdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Teraz już rzadko, ale na początku to się budziłam rano i nie wiedziałam jak zasypiałam:PMnie teraz trochę na spanie zbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
a wlasnie najdziwniejsze ze mi wciazy chce sie horrory ogldac i wszystko co drastyczne jak wczesniej takich rzeczy nie lubilam to teraz mnie ciekawia heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie negatywne myśli nie opuszczają :-( czuje się taka pusta, i mam wrażenie że czekanie do piatku to tylko strata czasu. A te leżenie to wogóle już bez sensu. Wiem że objawy nie są wcale wyznacznikiem obiektywnym zdrowej ciąży, niemniej jednak przynajmniej wiedziałabym że coś tam się dzieje. chociaż sama niewiem. w poprzedniej ciąży mdłości miałam nawet wtedy gdy ciąża już się nie rozwijała. Gdyby chociaż mnie coś zakuło, pociągło.. Ogolnie to mam doła - depresja mnie chyba łapie przez tą stagnacje. nie bez znaczenia jest pewnie tez fakt że poprzednia ciąża zakończyła się właśnie na tym etapie na ktorym jestem dziś (dokladnie 8t i 1d miałam zabieg, czyli wypadało by na dziś dzień ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka damy radę... ja mam huśtawki nastroju... teraz jestem obojętna..... i tak nic nie poradzę na to co mnie czeka.... trudno... trzeba żyć dalej.... cierpliwie czekam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
myszka bedzie dobrze bedzie dobrze bedzie dobrze nie moze byc inaczej ja sobie pomarudze ale nie widze innej opcji niz rozpoczecie zakopow za miesiac i chwalenie sie co tam wynalazlysmy fajnego, ja ogladam na you tubie pierwsze dni niemowlati sie nakrecam pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Nie da się w żaden sposób pocieszyć cię w takiej chwili bo wspomnienia są silniejsze niestety:/ Ja nie miałam takich przeżyć, ale też bym ich nie chciała mieć... Mam tylko nadzieję, że czas nam do wizyty szybko zleci i będziemy wiedziały co się dzieje. Ja myślę pozytywnie na siłę, ale wiem że wszystko jest możliwe...tfuu...tfuuu... Przynajmniej nie jesteś sama bezobjawowa:) A przecież limit na złe wiadomości już wyczerpany:) A co do opinii o USG to ja znów czytałam, że nie jest szkodliwe i w szpitalu robią je nawet codziennie, ale zapewne zdania są podzielone. Ja z filmów mogłabym oglądać wszystko byle by zajęło czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, podczytuję Was ale nie mam co pisać bo nadal czekam, jestem w takim zawieszeniu, trochę to dziwne bo niby jestem w ciąży ale tam nie ma dzidziusia, nie mam żadnych plamien, obawiam się że nie zadzieje się to samoistnie i będę musiała iść do szpitala, ale może lekarka da mi jakieś tabletki? Na ten moment czekam, wizyta w piątek. My mamy zamiar ponownie się starać jak tylko będziemy mogli. Co co kręgosłupa to mi ginekolog powiedziała że fajna jest taka pilka, na której można posiedzieć, działa dobrze a poza tym iprzyda się jak przygotowanie do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny u Was musi być dobrze :) ja jak już pierwszy lekarz podejrzewał puste jajo też staralam się nie zalamywać, myślałam sobie że na to będzie jeszcze czas, teraz gdy pewnośc jest prawie 100% myślę sobie że trudno, lepiej teraz niż np. Za kilka miesięcy mialoby byc coś nie tak. Następnym razem mi się uda, a Wam uda się tym razem! Za dużo nas trzymających kciuki za każdą z Was żeby mogłobyć coś źle! Uśmiechajcie się i starajcie nie zamartwiać zbyt dużo żeby Wasze dzieci za kilka miesięcy były również spokojne i radosne :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
anii84 dziekuje za mile slowa, az lezka mi sie w oku zakrecila.. nastepnym razem napewno Ci sie uda, trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
hej gosici. ja również melduje ,ze generalnie jest dobrze.dzis mialam operacje.niestety lekarz nie chvial dac mi srodkow poronnych bo to moze zbyt dlugo trwac , a to z koleji grozi zakażeniem:(.ale najwazniejsze ze juz po.teraz moge tylko napisac ze zla jestem sama na siebie , ze nie posluchalam swojego ciala i nie poszlam do lekarza tydzien temu. ( gdy zauwazylam zmniejszenie piersi, zanik odrzucania na zapachy, zero mdlosci i sorry nie wiem jak to opisac ...tam w srodku nie byll juz tak nabrzmiale) wtedy bylabym juz tydzien pi operacji .nigdy wiecej nie bede robic terminow wizyt na czwartek popołudniu, bo w ra z ie czego ( tfu ffu) trzeba zglosic sie na badania szpitalne w piatek i przeczekac caly weekend! !!! psychicz e wykonczenie) do poniedziałku. po rozmowie z lekarzem dowiedziałam sie ze na 90 % przyczyna zatrzymania rozwoju zarodka byla moja choroba ( 7-8 tc- lezalam przeziebiona).dokladnie wtedy przestal rosnac:((( za 1razem mialam to samo- grypa. także mamuski dbac o siebie! !!!! ja jak tylko wroce z urlopu-maz zabiera mnie w podroz niespodzianke:)) zaczynam rozmowy z klinika nieplodnosci- kolejne icsi itd , nid ma na co czekac, bo moje naturalne ciaze zdarzaja sie co 2lata !! wiec za stara jestem na czekanie. pozdrawiM was serdecznie, wypoczywajcie dajcie sie rozpieszczac:))) moze niebawem napusze wam dobre wiesci a wtedy bedziecie wspominac swoje pierwsze tygodnie.calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
cocochannel5 kochana zaszcep sie na grype poki jeszcze nie jestes w ciazy no i wypoczywaj na niespodziance, dobrze ze z mezem jestescie tak silni , dajecie nam przyklad zeby sie nie zalamywac tylko isc na przod, wiec dziekuje ze jestes takim filarem , przykladem sily kobiecosci i samozaparcia .Widac na Twoim przykladzie ze co nas nie zabije to wzmocni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ciągnie mnie od rana w prawym boku :( przejdzie na 5 min i znów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
mex2 mialam tak po ostatnim sprzataniu ale wylezalam i polezalam w wannie pomoglo troche rozkurczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
mex2 to moze relaksujaca kapiel przy swiczkach polecam przy tym muzyke relaksacyjna mozna wyciszyc organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
cocochannel cieszę się, że masz takie nastawienie. Bardzo mi przykro, bo miałyśmy podobne terminy i zawsze najbardziej porównywałam wszystko do ciebie. Mam nadzieje, że szybko nas obsypiesz nowinkami:) Mex a lekarz nic ci nie mówił o nospie??? widze, że strasznie się zadręczasz i męczysz. Szkoda, że nie chcesz się wcześniej skontrolować, ale trzymam za ciebie kciuki i niech ci miną te pobolewania. Może one należą do tych typowych. A widzisz ja nie czuję nic nic nic... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ,nie chce chwalić dnia przed zachodem ,ale...dzisiaj na prawde dobrze sie czułam,az nie mogłam w to uwierzyć.Rewelacja .Jedzenie? ser,ser,ser,szczypiorek:D zero miesa i kielbasy ,bo mi nie podchodzi.Jak zjem za duzo to sie zle czuje ,jak dlugo nie jem to też sie zle czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Cześć, u mnie zaczął się 9 tydzień, wczoraj bylismy na wizycie maluszek ma już ponad 2 cm i można było już zobaczyć maleńkie rączki i paluszki jak nimi rusza radość ogromna. Wszystkie badania mam dobre a za 3 tyg,badania prenatalne. Niestety schudłam prawie kilogram ale lekarz mówił abym się nie martwiła bo za niedługo pewnie nadrobie, to przez mdłości na szczęście nie nie wymiotuje ale wogóle nie mam ochoty jeść wszystko na siłe dla maluszka:) Miłego dnia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
zuzunia5555 gratuluje w koncu mamy tu jakies dobre wiesci,Dziewczynki poradzccie cos na trawienie bo mi juz zadne sliwki i kapociki z nich nie pomagaja. co radzicie? a i mam starszne dretwienia nog i rag z mrowieniem co nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia dobra rada powie tobie ,że na zatwardzenie dobry jest slonecznik. produkty ktore zawieraja blonnik , siemie lniane tez pomaga no i duzo wody pic ,u mnie z ta woda to najtrudniej:D i owoce jablka ,gruszki,truskawki ,ale wiem ze ograniczyłas owoce. A to dziwne ,że śliwki nie pomagają..Wiem ,że olejek rycynowy jest na zaparcia ,a skad wiem? kupiłam go na brwi i rzęsy,a na nim pisze ,że on na zaparcia jest ha ha ha ha ha Ja sei dzisiaj czuje świetnie.Wczoraj przyszedł list z data pierwszego skanu usg na 18 pazdziernika!! jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Gosici to bedzie twoje pierwsze usg? to pewnie nie mozesz sie juz doczekac? dzis juz otrzymalysmy dobra wiadomosc wiec mysle ze to poczatek samych dobrych :) co do sonecznika zjadam 2 paczki przedwczoraj i nic hehe, ale taka mieszanke sobie dzis w zoladku sprawilam ze jak nie polece to juz bedzie masakra heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×