Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Co do mdłości, to jestem przykładem ich nie posiadania. Ja ciążę przechodziłam bez żadnych typowych objawów. Nie miałam mdłości, wymiotów, zachcianek. Nic. Tak więc nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosisława
Hej, ja też jestem majową mamą tylko że 2013 :) Właśnie patrze na mojego 5 miesiecznego bąbelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a mnie dzis jaja ciagna.Mam super humor i bede go rozsiewala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, właśnie wróciłam z wizyty. Zobaczyłam bijące serducho i całe 1,7 cm szczęścia :) drugiego szczęścia:) bo pierwsze właśnie w przedszkolu....Zastanawiam się tylko dlaczego nie załozyła mi karty ciąży. Z pierwszym dzieckiem kartę miałam na drugiej wizycie, a teraz dopiero na 3 jak będe miała wyniki wszystkich badań...a jak u was to wygląda kiedy zakładają karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
przy kawie mi założyli karte na pierwszej wizycie to był 7 tydzień i widoczne bijące sreduszko więc nie było żadnych wątpliowści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
przy kawie hej ja dostalam na drugiej wizycie jak bilo serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
Wiecie co ciagle sni mi sie ciaza , dzis snilo mi sie ze krwawilam ale nie bede opowiadac , bo przeciez mam humor , co nie zmienia faktu ze mnie to meczy.A wam sni sie czasem dziecko albo cos co jest z ciaza zwiazane???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też na drugiej wizycie kartę dopiero założą pomimo że serducho też bije. A co to za różnica dla nas? Teraz czy później. Ola, ja też dzisiaj obudziłam się z bólami w jajnikach - póki co przeszło, ale kuło i ciągnęło dobre 30 minut.Ja na początku miałam takie sny - raz śniła mi się mała blondyneczka (co jest raczej nie możliwe gdyż cała rodzina raczej ciemnowłosa), drugim razem maluteńki synuś. Miałam jeszcze sen o moim małym, prawdziwym synku - śnił mi sie jako trzylatek. A Olu, złymi snami się nie przejmuj - tak poprostu nasze lęki wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
xxmyszka juz mi lepiej:) robilas mozew barszcz ukrainski bo gotowalam buraczki wczoraj i zostal mi wywar a szkoda wywalic, wiec wpadlam na pomysl barszczu ale nigdy nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mex2 wiem że się pięknie z tabelka namęczyłaś, ale możemy wprowadziłybyśmy małą modyfikację? Bo ja np chciałabym wiedzieć skąd jesteście :) Może zamiast cyklu i ilości poronień wpiszemy skąd jesteśmy? Było by to przydane np w opinie o szpitalach. lekarzach, dodatkowych badaniach itp. O ile uda Ci się zebrać jakieś dane :) Ja jestem ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszcz ukraiński czyli ten z fasolą? Ja kiedyś robiłam jak moje dziecie było małe i jadło i tak coś innego niż my, bo jak podłączyło się już do wspólnego gara to tylko gotujemy pod niego, a u niego w zupie za dużo nie może pływać. Jeśli chcesz się zabrać za barszcz ukraiński to najpierw powinnaś zacząć od fasoli (najlepiej Jaś) która powinna się moczy całą noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
hej, co tam u was ? jak samopoczucie ? :) xxmyszka ja tez jestem ze szczecina, a do jakiego gina chodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Tak to prawda tabelka piękna ,prosta ,przejrzysta.Tez jestem za tym aby wpisać skąd jesteśmy,czy tez gdzie mieszkamy:D Ja mam sie świetnie,az uwierzyć nie moge ,trochę się czuje samotna,bo każdy cos robi,(znajomi) i nikt nie ma dla mnie czasu:( Ja mam wqizyte na 18 i bnedzie to badanie pod kontem zespołu Downa. Znowu sie martwię ,że nie wszystko zrozumiem,mysle czy nie poprosić koleżankę ,żeby ze mną poszła ,bo juz to przechodziła i będzie dokładnie wiedziała co i jak. Tylko nie lubię się prosić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
Gosici ja jak chodze do lekarza i czegos nie rozumiem to prosze by mi przelozyl ns zrozumiały jezyk bo nie rozumiem tego co do mnie mowi, ja bardzo duzo pytań zadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosici dzisiaj masz ta wizytę? Czy mówisz o USG 18 października? Jeśli koleżanka lepiej zna temat bo juz przez to przechodziła, to ja bym ją zabrała ze sobą- we dwie zawsze więcej zrozumiecie, dopytacie itp ;) Ja prywatnie do dr Oronowicz, a genetyczne chce robić w Hahsie u Dr Węgrzynowskiego. A ty państwowo czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a mi lekarz rysuje heh ale fajnie to juz 12tydzien bedziesz miala gosciczku, ja jestem z Gorzowa ,Co do barszczu nie lubie fasoli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
ja chodze prywatnie, ale myslalam by panstwowo sie zapisac do tego samego lekarza ale najblizszy termin jest na za pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
xxmyszka ja roilam przed ciaza genetye z krwi ( chromosomy)w diagnostyce zaplacilam 370zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola i co stwierdzili na podstawie wyników? Całkowicie wykluczyli ryzyko zachorowania, czy jak? Chciałaś ukraiński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nie umiem tego wytłumaczyć ,niby rozumiem ...tylko boje sie ,że przy jakiejś ważnej decyzji cos pokrece,albo nie zrozumiem dokładnie,Tak tez pytam oczywiście, ze pytam jak nie rozumiem .Ja porostu sie BOJE ZE NIE ZROZUMIEM,czuje sie bezpieczniej jak jestem z kimś kto bardzo dobrze mówi po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
moja gin procz prowadzenia gabinetu pracuje jeszcze w klinice leczenia bezplodnosci , ciezko jest sie do niej umowic ale nie zamienila bym jej na zadnego innego lekarza, ktoregos razu mialam setke pytan siedzialam w gabinecie chyba z godzine a ona grzecznie odpowiadala na moje pytania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
xxmyszka wyniki przedstawiaja Ci twoje chromosomy czy sa prawidlowe, u mnie sa prawidlowe ale pod spodem i tak jest napis ze nie wyklucza sie chorob genetycznych, nigdy nie dadza ci pewnosci, U mnie jest bardzo duzo dzieci z zespolem downa, takze badanie w 12 tyg bedzie z pewnoscia dla mnie nerwowe, co nie oznacza ze nawet jakby wyszlo to nic tego nie zmienia,po prostu bede przygotowana na to psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
lekarz zaproponowal mi amniopunkcie lub prywatnie badanie krwi, ale nie bede robila , jesli ma wyjsc to wyjdzie z usg,Za dlugo czekalam na cud zwany dzieckiem by teraz je selekcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, ja robię te badania dlatego że skoro mam mieć możliwość dowiedzenia się wcześniej czy z maluchem wszystko ok to chciałabym z niej skorzystać. W poprzedniej ciąży prawie 10 lat temu nie słyszałam o takich metodach i całą ciąże drżałam z niepokoju czy wszystko dobrze- nie chodzi mi broń Boże o selekcje a o przygotowanie się ewentualne na to co może nas spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
xxmyszka a w ktorym tygodniu robisz w 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Witam mamuśki. Jejku ja już jutro wizytę mam, ale mam stresy teraz. Na pewno nie zasnę w nocy, Właśnie jutro mam mieć założoną kartę ciąży. Żeby tylko było wszystko dobrze. Plamienia mam coraz rzadziej więc jestem już niespokojna co wyjdzie na badaniu, oby było po krwiaku:) Mniam, ale bym zjadła barszczyk... tylko kto go zrobi:) Czytałam na kwietniowym forum, że dziewczyny na prenatalnych już nawet płeć poznały. Dla chcących to już może nie długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest dobry sprzęt, a specjaliści od prenatalnych takim raczej dysponują to jest to możliwe. Moja kuzynka dowiedziała się w 14 tygodniu że na 80% córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja dopiero mam 7 tydz, Patrzac tak na nasza tabelke to praktycznie wszystkie w jednym wieku jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja prenatalnych nie robie wiec sie nie dowiem, ale jak juz mowilam i tak bedzie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×