Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość lola88
Ja zawsze chciałam dziewczynkę, ale też czuje że to łobuziak:P Ja planuje prenatalne także na 13 tydz. Po jutrzejszej wizycie jak będzie dobrze to dzwonie się zapisać, a mam 2-óch lekarzy do wyboru i muszę zdecydować. Ah a ja ze śląska jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
I kurcze nie wiem jak to możliwe, ale mam wrażenie że brzuch mam bardziej zaokrąglony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Haha tak też się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez prenatalnych nie robie:) i tez mam takie mocne przeczucie ze dziewczynka. Z synkiem wiedzialam ze chlopak:) hehe ciekawe jsk nasze przeczucia sie sprawdza. A czy ktos nie bedzie znal plci dziecka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a nie macie czasem wrazenia ze slyszycie bicie serca, nie swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja nie chce znac ale pewnie nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
jade z mezuskiem dzis na kebaba no tak mi sie chce a chyba z rok nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pierwszego synka - wiedzieliśmy z mężem od samego początku że to będzie chłopak i sie sprawdziło. Jak zaszlam w druga ciąże to mąż mówił że wycelował w dziewczynkę, niestety nie było dane nam się dowiedzieć co to nam wyszlo. teraz zupełnie niewiem, i niewiem czy chce wiedziec, ale myślę sobie że moja córcia poprostu zmieniła termin swojego przyjścia na świat i zamiast zimy, chce powitać wiosnę na świecie :-) A kebaba też bym dobrego zjadła.. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex2hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście na tym forum :) milo nam będzie jak uzupełnimy tabelkę ;) więc podawajcie dane :) będzie łatwiej się komunikowac ;) ja uzupełnie ;) Tabela MAJOWYCH MAM. nick...................................... wiek-dziecko........termin porodu-skąd 1. aknileve..............................26-1...............10.05.2014.............. 2. _aśka_.....................................................01.05.2014............. 3. claudiaaaaaaa..........................................21.05.2014.............. 4. czarna kawa bez mleka......27-1 ............. 06.05.2014........ 5. ewe25...............................25-2...............02.05.2014............ 6. GoSiCi .............................30-3...............05.05.2014 .......... 7. gość majowy......................35-2...............14.05.2014............ 8. gosc ola............................29-1...............20.05.2014-Gorzów 9. janka24.............................................................................. 10. Jusss.................................24-1.......... ....06.05.2014.......... 11. kamii84.............................29-................ 06.05.2014......... 12. karolina27 maj2014..................................................... .......... 13. Kasiagosc................................................... ........................... 14. Katarzyna1986................................................... ................... 15. ksiezniczka79....................34-2...............11.05.2014........... 16. kari1333................................................28.05.2014-Szczecin 17. lalestio..............................................ciąża bliźniacza............... 18. lola88................................25-1...............01.05.2014-Śląsk 19. mex2.................................26-1..............10.05.2014-Kielce 20. martussia..........................37-3.................. ............................ 21. Mała 20................................................ ..06.05.2014.............. 22. Madziowata................................................. ......................... 23. Mona84...................................................01.05.2014.............. 24. niebieski kwiat...................30-1...............11.05.2014....... .. 25. oli852 ....................................................01.05.2014.............. 26. oczekujaca23........................................................................ 27. przy kawie....................................................... ..................... 28. saffona1986............................................06.05.2014.............. 29. Samuelle.................................................... ............................. 30. szatynka84.......................29-2................08.05.2014......... 31. xxmyszka...........................29-2................11.05.2014-Szczecin 32. zacieszka................................................................................... 33. zuzunia5555.......................32-1.............. 05.05.2014.......... 34. mimi86....................................................pusty pęcherzyk ;(... 35. minway....................................................poronienie ;(........... 36. .anii84.....................................................puste jajo płodowe.;( 37. Młodziutka123456.................................... poronienie ;(........... 38. cocochanel5......................36-0................poronienie ;(........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie robic to wszystko prosto, ale potem jak się wkleja cos się przesuwa ;/ no coż .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
cześć dziewczyny dawno do was nie zaglądałam, ale porwał mnie wir pracy. JAk się czujecie, u mnie super zero mdłości, masa energii, czekam z niecierpliwością na wizytę za 2 tygodnie już się doczekać nie mogę, aż usłyszę serduszko mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) u mnie powoli mdłości mijają , energii coraz więcej , chociaz mam przeczucie, ze jeszcze wrócą - to dopiero 7tc. Odpoczywam już na l4 bo nie wygrywałam ze zmęczeniem ale lepiej mi w domku :) 10.10 - wizyta u gina , mam nadzieję, że już usłyszę serduchooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a ja biore sie za sprzatanie i jade na obiad z mezusiem i przyjaciolmi, zapowiada sie mile popoludnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ale dużo produkujecie, już nawet nie wiem gdzie skończyłam czytać :) Dziś zaczęłam 10 tydzień, w sobotę idę do gina, w końcu udało mi się zapisać. Trzymajcie kciuki, denerwuję się :) Ja jestem z okolic Szczecina, ale mieszkamy w Norwegii więc możecie wpisać Norwegia. Co do płci, ja za pierwszym razem byłam przekonana, że to dziewczynka :) Okazał się chłopiec. Teraz oczywiście też obstawiam dziewczynkę. Będzie Julia. Jeśli chłopiec to bardzo podoba mi się Mikołaj, no ale nad męskimi imionami się nie zastanawialiśmy nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
Mi Mex2 możesz dopisać Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex-możesz mnie dopisać. wiek 30 lat- to moje drugie dziecko termin gdzieś na 15 maj jestem z zachodniopomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok ok ;) zapisuje za jakis czas wkleje tabelkę :) a macie takie kłucia w podbrzuszu, skurcze jak kaszlecie? bo mnie jak zakuło to az sie przestraszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kawie a tak konkretniej ... bo za dluga nazwa ;p zachodniopomorskie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takie klucia mam od początku - jak tylko myslalam , ze to na @.... ;) Gin powiedzial, ze to normalne jak jajnik czy cos pośrodku zaboli , bo tam się wszystko "rozciąga i przygotowuje" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz przy kawie szczecin - mysle że się nie obrazi - ja też jestem z zachodniopomorskiego, z okolic szczecina :-) Jak kichasz lub kaszlesz to albo kucnij, albo podkurcz nogi jesli leżysz - wtedy nie bedzie bolało - uczycie jakby sie coś urywalo prawda? kamii84- bedzie dobrze, czekamy na info i może jakieś zdjęcie? będzie usg? a jak jest w Norwegii z opieką nad ciężarnymi? Jak UK już wiemy - Gosici nas uświadomiła, a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Ja też tak mam z tym kłuciem. Nie zawsze ale jak się zacznę śmiać to też się tak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Norwegii przy normalnie rozwijającej się ciąży opieka to właściwie brak opieki...Wizyty odbywają się u lekarza rodzinnego, ciążę stwierdzili na podstawie tego, że im o tym powiedziałam :) Pobrali krew i zmierzyli ciśnienie :) Przysługuje jedno usg w 18 tygodniu ciąży. Żadnych badań ginekologicznych, bo to ponoć szkodliwe :D Dlatego zdecydowałam się na prywatną wizytę. Pewnie nie raz niej skorzystam. Prywatnie to tak jak w Polsce, ginekolog bada i robi usg. Dobrze, że to druga ciąża i jestem już w miarę wyluzowana i nie przeżywam każdego ukłucia, bólu czy innych objawów, wiem, że to normalne. Na szczęście w ciąży miałam super ginekologa i odpowiadał na moje najgłupsze pytania i telefony ;) Teraz już tak nie przeżywam no i najważniejsze, nie mam głupich jazd hormonalnych, które BARDZO mi się udzieliły w pierwszej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
ja jestem z okolic Krakowa więc wpisz Kraków:) mnie brzuszek już nie boli a mdłości występuja już tylko popołudniu, dlatego po obiedzie nie mogę już nic zjeść co prawda wmuszam owoce ale jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×