Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Minway ...bardzo mi przykro :( Trzymaj się ... Czarna kawa bez mleka..mój sposób na moje maleńkie mdłości to gumy miętowe, ewentualnie herbatka imbirowa. I czasem migdały sobie przegryzam. Spróbuj...ja też przy biurku w pracy czas spędzam do 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minway- przykro mi... współczuję dziewczyną co od początku mają problemy z ciążą, ja za godzinę idę do szpitala na skan zobaczyć czy wszystko rozwija się prawidłowo- aż się boję... na serduszko jeszcze nie liczę bo tydzień temu był dopiero sam pęcherzyk ja już zaliczyłam pierwsze żyganko w pracy do śmietnika:) niestety mój szef musiał na to patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zaczynam od slow skierowanych do Minway ,Bardzo mi przykro,takie informacje dla wszystkich sa smutne i przygnebiajace. Wierze ,że następnym razem się uda.Odzywaj sie do nas:) trzymam kciuki i pozdrawiam!!! niania666-rozbawiłaś mnie!! szef nie jest z porcelany,niech patrzy z kim ma do czynienia:Daj znac jak po skanie.Mam pytanie ,kto robi skan?pielęgniarka? położna?lekarz?.U mnie dzisija piekne słóne ,piekneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minway, okropnie mi przykro że i Ciebie to spotkało- wiem kochana co czujesz- ten żal do całego świata, ta niesprawiedliwość, która i Ciebie musiała spotkać.... Nie będę Ci pisać, że natura wie co robi bo zapewne sama to wiesz, ale napisze ci żebyś się nie załamywała kochana, że jedno poronienie niczego nie przesądza i kolejna ciąża na pewno zakończy się normalnie. Głowa do góry mała- zobaczysz, wszystko się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ciepłe słowa..będę do Was na pewno co jakiś czas zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
minway bardzo mi przykro,ale dobrze ze mozesz probowac jeszcze raz Ja mam w poniedzialek wizyte, mam nadzieje ze juz zobacze dzieciatko w pecherzyku ciazowym bo to moja jedyna szansa na dziecko, gdyby byl pusty nie miala byc kolejnej mozliwosci.Takze trzymam kciuki za was wszystkie oby juz kazda z nas zobaczyla bijace serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie masz szansy na kolejne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
to ze jestem w ciazy jest cudem oboje z mezem jestesmy bezplodni, takze nasza ciaza jest anomalia , a cuda dwa razy sie nie zdazaja, sami lekarze sa wszoku,Wiec jestem nadzieja dla innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziedzidzia
Cześć znalazłam się tutaj ponieważ jestem teraz w 7 tyg ciąży i mi właśnie termin porodu wypada na maj 2014! Jestesmy szczesliwi :) Czekam na drugie usg - za 10 dni i wtedy się dowiem czy wszystko ok, czy serduszko bije :) 3mam kciuki za starające się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona wami
Jak tam kretynki nie posralyscie sie z opowiadaniami o waszych objawach ;] poczekamy za 8 mc bedziecie plakac ze macie cycki po pepek wielkie rozstepy i wygladacie jak potwory! Jestescie chamskie i zapatrzone w siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem no więc jestem w ciąży 5 tyg i 6 dni. dzidzia ma dopiero 3,5mm i uwaga,już widziałam bijące serduszko!!! na normalnym skanie nic nie widzieli bo ciąża umiejscowiona jest mocno z lewej strony, więc zrobili mi skan dopochwowy, no i biło mocno serce. przestraszyłam się bo po prawej stronie znalezli 22mm torbiel. powiedzieli, że nie powinnam się tym martwić bo to nic takiego, no ale sama nie wiem, muszę trochę o tym poczytać gosici- szczerze to nie jestem pewna kto wykonuje ten skan. na pewno to nie jest lekarz, wydaje mi się ze położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja się trochę załamałam. Do mojej gin ide dopiero za tydzień ale poprzednia lekarka na pierwszej wizycie skierowała mnie na USG za 10 dni czyli na dziś. Ponieważ byłam zapisana to poszlam ale niestety nie jest dobrze. Od ostatniej @ wynika ze to 7 tydzień a z pęcherzyka wygląda na 4. Lekarz kazał mi jak najszybciej udać się do ginekologa bo niezbędny jest monitoring. Ide w poniedzialek. Obawiam się ze nie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
anii84 jesli to 4tydzien to moze zobaczysz pecherzyk ale bardzo malutki, to brzo wczesna ciaza, nie martw sie na zapas 5-6 tydzien pozwoli sprawdzic czy dzidzia juz bedzie, glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale lekarz dał mi do zrozumienia że nie jest ok jeśli z miesiączki jest to 7 tydzień a usg wskazuje na 4. Ostatnią @ miałam 2.08 a po 15.08 przez ok 3 tyg nie współżyłam więc wg mnie z usg i z @ tygodnie powinny być podobnie. Martwie sie ze nie jest jednak ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anii84 qrwa nie czarujcie jej ,nie wiecie co to oznacza? to oznacza ze zarodek sie nie rozwija.takie zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
chyba malo wiesz o ciazy w 5 tygodniu jeszcze nic nie widac, i nikt jej tu nie czaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję abyśmy się nie zwraccały do osób które mają nick gość, poprostu nie zwracajmy na nie uwagi bbo tylko zamęt sieja na tym forum. a jak maja ochote sie wypowiedzieć to prosze sobie nadać nick bo ie bedziemy zwracały się do sciany!!!!!!! jakaś suka tu wchodzi i wiecznie wszystkich obraża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii84, różne rzeczy się dzieją a nawet cuda się zdażają (gosc ola) tak więc póki co głowa do góry. ja juz pisalam to do minway ale również ciebie może dotyczyć- na poprzedniej stronie, o mojej przyjaciółce która również poszła do lekarza z późniejsza ciążą a okazało się lekarze nic nie widzą. ciągła beta, usg i za pere dni pęcherzyk sie pojawił... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minway- przykro mi i strasznie Ci współczuję. Trzymaj się ciepło! Witam nowe mamy, fajnie, że grono nam się powiększa :) Co do złośliwych komentarzy to też jestem za tym aby to olewać. Ja jak byłam w poprzedniej ciąży to też założyłyśmy wątek a potem przeniosłyśmy się na prywatne forum i było po kłopocie, jak już dołączy więcej mamusiek to możemy też tak zrobić za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
minway- strasznie przykro.wiem dokladnie przez co przechodzisz.dasz rade.musisz. ja dzis zaczelam 9tc . martwi mnie w sumie ze oprocz zmeczenis i sennosci innych objawow nie mam. w czwartek nastepna wizyta. gosc ola- gdyby sie nie udalo zawsze jest ivf lub icsi.choc w waszym przypadku beplodni na pewno nie jestescie , skoro jestes w ciazy. witam nowe mamy i zycze tylko dobrych wiadomosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY wariatko cocochannel5 zeczywiscie brak obiawow to wielkie zmartwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_mama
Witam, ostatnia @ była 23.08.2013, cykle mam 27-28 dniowe, zatem wczoraj albo dziś powinnam dostać @, ale na razie cisza. Zazwyczaj przychodziła już w nocy z 27 na 28 dzien cyklu lub z rana. Tempka rano była wysoka bo 36,9, gdzie zazwyczaj mi spadała do 36,5. Na razie nie testowałam, bo staramy się już ponad 1,5 roku. Od tygodnia mam delikatne nudności, bóle piersi. Ale to samo obserwuje przed @ więc czekam cierpliwie jeszcze sobote i niedziele i jak @ nie przyjdzie to testuje. A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziedzidzia -gratuluje! x niania666 - świetne wiadomości! x cocochannel5, u mnie z objawami podobnie jak u Ciebie- piersi co prawda bolą, ale mdłości raczej nie mam, a jak już to po prostu odrzuca mnie od konkretnych potraw, odkąd leże całymi dniami w domu to nawet na zmęczenie specjalnie nie narzekam... x oby_mama - trzymam kciuki za dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->gosc ola. Trzymam ogromnie kciuki, że w poniedzialek zobaczysz upragnione dziecko:). Nie mów, że to Wasza ostatnia szansa, bo przecież sama mówiłaś że nawet TEJ szansy nikt Wam nie dawał;). Dziecko jak się uprze, to żadna medycyna nie poradzi :D --->niania666. Gratulację prawie 6 tygodnia i bijącego serd ucha;) To początkowo zanim zrobili Ci USG dopochwowe robili przez powłoki brzuszne? Co to jest "normalny skan"? Poczytalaś już o z tym torbielem? Co w ogóle powiedzieli o tym lekarze?? . --->anii84. Sama nie wiem co Ci powedzieć. Jestem nowijuszką w tematach ciążowych. A czy możliwe, ze do zapłodnienia dosżło dużo pozniej i stąd rozbieznosc miedzy wiekiem z okresu a USG? Co to jest ten monitoring? Jak się czujesz?. Trzymam kciuki! [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_mama
hej:) dziś tempka wrosła o kolejny 0,1 i wynosiła już 37,00 st. C. To chyba dobry znak. Czuje wewnętrzny niepokój przed testowaniem i przed ciążą chociaż bardzo jej chce. Też taka macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_mama
nie robiłam testu wiec nie mam potwierdzenia że w ogóle, ale jeśli to 2 dzień 5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×