Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

nie, mam już córeczkę, ma prawie 3 latka :) o to będziemy testowały podobnie :) fajnie, cieszę się że będziemy mogły porozmawiać i pooczekiwać razem :) a ty masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Tak, Ja mam syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
okolice Bielska - Białej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
no na to wyglada ze musze czekac cierpliwie ale jakos nie czuje tego , smutno ale badz co badz trzymam za was kciuki i wy trzymajcie za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Oczywiście trzymam za Ciebie kciuki :) mocno :) pierwszy cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
tak :) stad pewnie te moje nakrecanie sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
ha ha to tak jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
a ja jestem pielegniarką :) mam 26 lat tak dla uściślenia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninnna, majowoczerwcowa, 87_asik - trzymam kciuki razem z wami zeby staranka były owocne - teraz najtrudniejsze, czyli oczekiwanie na na niechciana @ i powstrzymywanie się przed ciągłym testowaniem ( przymajmniej ja tak miałam) Dziewczyny - będzie dobrze, zobaczycie!!! x x Czarna Kawa bez mleka, a jak u Ciebie z objawami? bo u mnie troche z tym kiepsko. Niby to dobrze, ale jednak martwi. Co prawda dopiero 5 tydzień, jeszcze wszystko przede mną ale napisz proszę. ( i inne wczesne mamuski także) jak to z tymi objawami na takim etapie ciąży? U mnie zawroty głowy i lekki bol piersi - a u was? Macie jakieś bóle brzucha, kłucia jajników ( mi ustało)? x x I jeszcze chciałam sie zapytać - robiłyście badania krwi? bo ja sie tak zastanawiam czy robić tą bete i jej przyrost czy odpuścić sobie? I w którym tygodniu ciąży będziecie podczas pierwszej wizyty u lekarza? x x Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Ja dzisiaj czuje sie dobrze ,żadnych dolegliwości z czego jestem zadowolona ,bo jak czytam ,że mozna cała ciąże źle znosic ....Umówiłam sie na wizyte do lekarza na jutro ,nie wiem jak to tutaj wygląda ,ale jutro sie dowiem:D Kolejna fajna stronka jak dla mnie http://www.rodzice.pl/kalendarz-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Kurcze, a myślałam, że z tym testowaniem to tylko Ja tak mam :P wczoraj jadąc z pracy do domu nie wiele brakowało i kupiłabym test.... Muszę się uzbroić w cierpliwość !!! Termin spodziewanej @ przypada na przyszły tydzień, a mój brzuch zrobił się dziwnie twardy, poza tym często chodzę do wc i często odbija mi się po jedzeniu. Przypuszczam, ze to moje urojenia ciążowe bo to raczej za wcześnie.... Ja również pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Cześć postanowiłam dołączyc do grona majowych mam::)) jestem w ciąży co potwierdza beta w ubiegłym tyg. wtorek 106, piątek 376 pierwsze usg za nie całe już 2 tyg.objawy hmm czuje się dobrze bolą mnie tylko plecy na dole, boję się jeszcze cieszyć może uspokoję się dopiero po usg jak lekarz wszystko potwierdzi.Mieszkam w okolicach Krakowa, mam 32 latka i to nasza pierwsza ciąża,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
xxmyszka U mnie przy pierwszej ciąży oprócz normalnych przed @ objawów typu: bolące piersi nie było nic innego. Nic tylko się cieszyć jak ciąża nie objawia się poważniejszymi problemami typu wymioty :) Do lekarza przyszłam- 5/6 tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide w 6 i licze na serduszko:) ciagnie mnie jeszcze czasem alr juz rzadko. Mam taki gorzki smak w ustach cały czas. I lekkie nudnosci i brak apetytu:) i bym spala caly dzień jakbym mogla. Bety juz nie robie bo na wyniki sie czeka 4dni i tylko bym sie stresowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
niebieski kwiat Jakie objawy zaobserwowałaś najwcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam plamienie implantacyjne 8dpo w 18dc a w 20 pozytywny test. Brak sluzu twarda szyjke i bolace piersi.i zupelny brak pms:) taki spokoj wewnetrzny a normalnie bym zabila;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Ja dziś mam 19 dzień cyklu, a czuję się naprawde strasznie. Twardy, napięty brzuch, ciągłe bieganie do WC i to ciągłe odbijanie.... stwierdzam jednak, że to prędzej jakiś wirus niż ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość--> Ja póki co nie mam żadnych objawów, tzn żadnych poza bolącymi piersiami :) Początkowo byłam bardzo senna, ale teraz jest już ok ;) Acha i byłabym zapomniała ciągle mam stan podgorączkowy, ale to podobno normalne;) Teraz aktualnie opycham się pizzą z pizzy hut, boże jakie to smaczne! :D U Pani Doktor byłam w 5 tc, widać było prawie 2mm maleństwo:) Następną wizytę mam za 2 tygodnie, będę już miała założoną kartę ciązy, itp. Do tego czasu dostałam listę badań do zrobienia :)) A Wy dziewczyny jak się czujecie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Zuzki2013 r
nie dowiary już sa mamusie na maj 2014 :-) moja Zuzka urodzona 25 maja 2013 r. :-) życzę wam Zdrówka i szczęśliwych 9 miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie można powiedzieć też jajniki już nie pobolewają , jedynie w pachwinach czasem, no i te smrodki hahahaha masakra.... ale co zrobić... moje dzidzi zatruwa nam powietrze ;p bety nie robię... do lekarza chyba za 2 tyg. jak dzwoniłam do niego to mówił że wcześniej nie ma sensu... nie chce mnie widzieć :) ;p poza tym wszystko dobrze aż za dobrze i to mnie martwi... w ogóle nie czuję się w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mex2 -a jak temperatura? jest stan podgorączkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim nowym dziewczynom :) u mnie pojawiają się obawy, niestety nie obJawy, chyba nic z tego nie wyszło, zaczęliśmy się starać na dwa dni przed owulacją a w sam dzień owu, mąż wrócił bardzo późno do domu jak już spałam. Wiem że nasienie żyje kilka dni, ale szanse zawsze są mniejsze. Owu już się zakończyła a ja ani w jej trakcie ani po niej nie mam podniesionej temperatury. Niestety nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży :( No nic nie pozostaje nic jak tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×