Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość zacieszka
Ooo koleżanko ciąża jak nic :) gratulacje:) No cykle miałam 26-28 dni ostatnimi czasy 26-dniowe. Mąż dziś kupi test to zrobię! Nie wytrzymam do jutra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Test już mi nie potrzebny... Zaczyna coś lecieć. Także ja się odlaczam od majówek :) łagodnych ciąż i szczęśliwych porodów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczki jak się macie? Jakieś dolegliwości? Ja Wam powiem; mam okropne gazy ha ha ha :) wręcz sama się duszę :) nie idzie tego powstrzymać bo brzuch boli :) do tego często musze do toalety. Zaczyna się wszystko rozkręcac :) wczoraj się tak najadlam że wszystko poszło do wc. Mimo wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczki jak się macie? Jakieś dolegliwości? Ja Wam powiem; mam okropne gazy ha ha ha :) wręcz sama się duszę :) nie idzie tego powstrzymać bo brzuch boli :) do tego często musze do toalety. Zaczyna się wszystko rozkręcac :) wczoraj się tak najadlam że wszystko poszło do wc. Mimo wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
u mnie leci na całego zacieszka przenosimy sie na czerwiec może na własne urodziny zrobię sobie prezent bo ja z czerwca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
ja dzis robilam test wyszla jedna krecha i cien drugiej ale chyba sama sobie wmawiam ten cien hehe, @ ma byc 6.09 jutro tez zrobie test kupilam niezly zapasik z neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
87_asik wiem ze to trudne ale zrób test w dniu miesiaczki, ja zrobilam kilka dni wczesniej i nic nie wyszlo ... po kilku dniach nie dostalam miesiaczki :) astresu sie najadlam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 20
Cześć dziewczyny. JA test robiłam 30 sierpnia i wyszły 2 kreseczki ;) Jutro idę do lekarza aby potwierdzić to, Czytam Wasze wpisy o jakiś objawach... Ja nie mam żadnych oprócz tego że w dzień wolny od pracy potrafię przespać pół dnia ;) A no jeszcze płacze z byle błahego powodu. Wg internetowego kalendarza wypada mi termin na 6 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli852
Cześć dziewczyny :) ja mam termin z kalkulatora na 1.05.2014 :) nie wiem, czy tylko ja tak wariuje, ale strasznie się boję, czy wszystko ok, byłam 2 razy na hcg, niby jest ok , pierwsze było 149 a po 72h 570, marzę o 12 tyg. jak to u was wygląda? też ciągle myślicie o jednym? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
ja odebralam wynik hcg piatek 372 dzis 1511 chyba rosnie calkiem ladnie moj termin ok. 6/7 maja 2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, strasznie się dziś martwię:( Rano wstałam, czułam się tak trochę jak śnięta ryba, temepratura lekko podwyższona (czułam po rozpalonyc policzkach), Wrócilam z pracy, nie mam podwyższonej temperatury, nie czuję się źlę, nic mi nie jest, nie jestem zmęczona...boję się że coś się stało:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli852-- nie tylko Ty wariujesz z niepokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u Was z intymnoscia? Bo ja troszke sie boje ze wzgledu na wczesniejsze poronienie i chyba poczekam dwa tyg do usg i wizyty i wtedy sie lekarza spytam....tak mi sie chce ale sie troszke boje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, cały czas śledzę wątek mimo, że nie pisałam kilka dni. A nie pisałam bo dopiero dziś miałam owulację i już jesteśmy po staraniach :) dla pewności przez kolejne dni jeszcze popracujemy. W każdym razie to nasz pierwszy cykl starań i ciekawa jestem czy od razu się uda. Teraz muszę czekać i znając siebie będę się wsłuchiwać w swoje ciało w poszukiwanie objawów :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli852
Ja na razie trzymam nowinę między nami, jak będzie po 12 tc to ogłoszę całemu światu ;) a jeśli chodzi o intymność to też na początku się obawiałam, ale stwierdzilam, że to bez sensu, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko ;) podobno )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
zacieszka,kruszynka -szkoda,trzymam kciuki żeby szybko sie udalo. Czarna Kawa bez mleka- spokojnie ..nie możesz się tak zamartwiać,ja np, nie czuje sie dzisiaj dobrze,cos mnie boli ,coś mnie kuje ,wczoraj tez tak bylo.A i cos dziwnego co załwazy\lam ,ze jak wykonuje g***towne ruchy,czy to wstaje czy siadam ,to mnie tak dziwnie w brzuchu ciągnie...dziwne uczucie.Nie przejmuje sie ,staram sie nie przejmować,bo to i tak nic nie da,co ma byc to bedzie,bede sie martwiła jak beda ku temu powody,na razie tlumacze sobie ze w organizmie i ciele zachodzi tyle zmian....i stad te rożnego rodzaju dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Intymność hm,troszkę u mnie ostatnio z nią na bakier,maż zmeczony,zapracowany...nie wiem ,nie chce sobie do glowy dobierac , zawsze myslalam ,że to kobiety nie maja ochoty ,lub maja migrene ...wiec nie mysle :( Co do informacji o ciąży to tak roznie ,bo sa osoby ktore wiedza ze sie staramy i na pewno zapytają przy najbliższej okazji ...wiec nie ładnie sklamac. A są osoby i w tym nawet członkowie rodziny ,ktorzy nie wiedza ,wiec one chyba dowiedza sie ostatnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Cześć dziewczyny Gratuluję wszystkim już ciężarnym :) majowoczerwcowa My też jesteśmy po staraniach - nie pozostaje nic jak tylko czekać. Kiedy masz spodziewaną @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ninnna :) jeśli przyjdzie to około 17, 18 września, owulację miałam wczoraj, a cykle mam od 28 do 38 dni, więc terminy trochę tak na czuja podaję. Jeśli nam się udało to termin porodu załapałby się jescze na koniec maja 2014. A jak u Ciebie? Kiedy miałaś owu i kiedy termin@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
u mnie test negatywnyu stracilam nadzieje , czytalam wiele for i raczej 3-4 dni przed @ te co byly w ciazy mialy test pozytywny , wiec chyba nic z tego juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
U mnie owulacja między 29 sierpnia a 1 września. Mam cykle 27-31 dniowe. A spodziewana @ przypada na 14-17 września. Mam jednak nadzieję, że nie przyjdzie :) to Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
87_asik U mnie w pierwszej ciąży przed @ też testy były negatywne. Pierwszy pozytywny wyszedł 2 dni po spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
majowoczerwcowa Ja według ostatniej @ wyliczyłam, że termin porodu wypadł by na 24-26 maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×