Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goodmale27

CHCĘ ZDRADZIĆ SWOJĄ ŻONĘ LUBLIN

Polecane posty

Gość lisicalbn
Jak wyglądaja wasze rozmowy na temat sexu? Jestescie otwarci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
"I just don't know what to do with myself"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
To dobrze. Zastosuj moje rady, zdrada prędzej czy później odbije ci się czkawką. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
lisicalbn tak jesteśmy otwarci, ale jakość seksu jest coraz gorsza. Jeżeli ja jej nie obskoczę do okoła to ona się nie ruszy. zero polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
A mówiłes jej o tym? Naprawde nie wiem co Ci innego doradzić niż szczerą rozmowe. Ja jestem ze swoim facetem 5 lat oboje uprawiamy sport ale nie mamy probemu z zaangazowaniem w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Przeraża mnie jeszcze jedno. Gdy patrzę dookoła na znajomych to im zazdroszczę, że ich kobiety w 90% są szczupłe, zadbane. czasem założą szpilki. Nie boją się ciasniejszych ubrań itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
" oboje uprawiamy sport ale nie mamy probemu z zaangazowaniem w tych sprawach." Lisicalbn potwierdza właśnie to o czym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Mamy dwoje dzieci odchowanych 9 i 4 lata. Lisica ja przez ostatni rok się nimi zajmowałem bo żona była na stażu i uwierz mi też nie miałem problemu z tymi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada to raczej głupi pomysł, żona się od tego nie zmieni, a poczucie winy będzie kazało ci akceptować jej kolejne kilogramy i odmowy seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Goodmale27 Przeraża mnie jeszcze jedno. Gdy patrzę dookoła na znajomych to im zazdroszczę, że ich kobiety w 90% są szczupłe, zadbane. czasem założą szpilki. Nie boją się ciasniejszych ubrań itd. / No tu Cię doskonale rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Moje potrzeby zawsze były wysokie, za to ona nie przejawiała żadnych chęci do fantazjowania. Z inicjatywą wychodzę zawsze ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
gość w dom mam nadzieję, że przynajmniej ty nie masz tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Za dużo może oczekujesz ? Nie wymagaj żeby to ona wychodziła z inicjatywą, bo może ją to po prostu krępować. Grunt, żeby akceptowała to, co jej podsuniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
a jak widzę jak moja jje ciastko albo inną słodkość to mnie rozrywa w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz, może oczekujesz niemożliwego, skoro twoja żona zawsze taka była, to raczej nie zmieni się w wulkan seksu ot tak. Kurde, aż mi się nie chce wierzyć, że są takie kobiety. Ja tylko pomyślę o seksie z moim mężem i już mi się chce :P Niestety, wraca jutro, a Lublin na drugim końcu Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
Skoro nigdy nie była temperamentna to raczej trudno bedzie Ci pobudzić w niej fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
lisicalbn daj nr gdyby trzeba było się ewakuować do victorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
o nieee, niee pod tym względem jestem farciarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
to co tu robić? związać, zakryć oczy? przyprowadzić do niej jakiegoś innego chłopa, żeby ją zerżną? może wtedy się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Goodmale27 lisicalbn daj nr gdyby trzeba było się ewakuować do victorii / Ty mu mów, a on zdrów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
a może ona ma poprostu innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam taka
Tak naprawdę mało możesz z tym fantem zrobić. Jesli od zawsze była taka to raczej nie otworzysz jej oczu w jedną noc. Zerżnij ją po prostu i tyle, bez pytania bez niczego. Sprawdź reakcje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
Zaniedbała sie kobitka. Własnie z niektorymi to jest tak ze roztyja sie jak świnki a potem myslą że skoro mają tyłek jak Kim Kardashian to facet powinien im jeszcze za to dziękować. Powiedz jej to ze jest za gruba przeciez nie powinna sie obrazić bo chyba macie w domu lustr c'nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
"Goodmale27 lisicalbn daj nr gdyby trzeba było się ewakuować do victorii / Ty mu mów, a on zdrów ;P " Tzw backdoor exit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam taka
Innego nie ma na pewno. Jesli mówisz ze z dnia na dzien tyje to na pewno nikogo nie ma.. Dla kochanka bardziej stroiłaby się niż dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
To byl wkręt do Viktorii mnie nie wpuszczą bo jestem za młoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
"Zaniedbała sie kobitka. Własnie z niektorymi to jest tak ze roztyja sie jak świnki a potem myslą że skoro mają tyłek jak Kim Kardashian to facet powinien im jeszcze za to dziękować. Powiedz jej to ze jest za gruba przeciez nie powinna sie obrazić bo chyba macie w domu lustr c'nie?" Ostatnio kupiliśmy kolejne... nie pomogło... a nie zrzuciła 2 kilogramy przez trzy miesiące.. jednak i tak nie widzę różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×