Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goodmale27

CHCĘ ZDRADZIĆ SWOJĄ ŻONĘ LUBLIN

Polecane posty

Gość gość
Nie chce mi sie czytać wszystkich wypowiedzi,ale kiedy zaprosiłes ją na randkę...pokazujesz jej ze jest dla Ciebie kobieca,czy chodzi Ci tylko o zaspokojenie własnych potrzeb?????Jak dzieci zasną zrób kolację lub kup po prostu pizzę,do tego dobre wino lub ewentualnie drink....trochę czułości.....może musisz odnowić wasze relacje..kobiety lubią być podrywane...jeśli przytyła,może ma kompleks z tego powodu,czuje się brzydka,odchudza się wiec pewnie tak...podejdz do niej w ciągu dnia,wieczorem,przytul od tak,pogłaszcz po pupie,cyckach.....troche się postaraj...a nie szukasz obcej babki,której to na pewno bedziesz wiedział jak posłodzic....a może nie,....moze to Ty się wypaliłeś i żadasz wiecej niż możesz dac...............A co?po 10 latach to już nie potrafisz jej poderwac jak dawniej..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa wyżej
Ja też kiedyś czegoś nie robiłam/nosiłam ale jak widzę, że sprawia mu to przyjemność to zakładam. Takie to trudne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Ile to juz dni minęło od mojego ostatniego posta... A ja nadal nie miałem seksu... Nie umiem, a co najgorsza, nie chcę juz stworzyć z nią takiej atmosfery jak dawniej. Znam ją na wylot. Wiem co powie za chwilę,jaki wyraz twarzy bedzie miała. Ta przewidywalność mnie dobija. Wydaje mi się, że i ja się już wypaliłem. Chcę odskoczni... to jest pewne. chce naładować własne akumulatory, dowartościować się. Dowiedzieć się, że jeszcze coś znaczę i może wtedy spróbować jeszcze raz. Także chyba ponawiam pytanie z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
To co może mnie w*****a jakas 27-30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoGoGoGo
Szkoda, ze Lublin tak daleko. Umowilabym sie z Toba na male tete-a-tete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Skąd jesteś? i Co to jest tete a tete?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoGoGoGo
Mieszkam w UK ;) A tete-a-tete to francuskie wyrazenie okreslajace spotkanie dwojga ludzi, twarza w twarz zazwyczaj w intymnej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
mam brata a uk, jak go odwiedze to zajade do ciebie na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze autorze teraz to widze jaki z ciebie niedowartosciowany kapec 😴 Twoja zona juz dawno nie widzi w tobie mezczyzny tylko zwyczajac zalosna ciote ktora ciagle domaga sie seksu. Zaloze sie ze sni po nocach albo podczas tego wymuszonego seksu o kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×