Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goodmale27

CHCĘ ZDRADZIĆ SWOJĄ ŻONĘ LUBLIN

Polecane posty

Gość lisicalbn
Z Twoich wypowiedzi wynika że tak czy inaczej ją zdradzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile waży twoja żona? Wiesz, chcę ocenić, czy to nadwaga, czy otyłość i jakie ma szanse na schudnięcie, bo zakładam, że jest w twoim wieku mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Szczerze- nie wykluczam takiej opcji. Nie mniej jednak bardzo chciałbym jej uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
waży 87- 90kg przy 165cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
Zrob jej prezent;P Kup ciężarki lub orbitek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Kupiłem już rowerek stacjonarny- przez 2 miesiące go używała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
O ja pier...znaczy sie troszke waży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam taka
Przy takim wzroscie powinna ważyć z 30 kg mniej.. Naprawdę się zaniedbała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Dobra chłopie, bierz się do dzieła bo północ za chwilę. A jutro w pracy gotowa powiedzieć, że ją zaniedbujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
Teraz moge Ci napisać to szczerze...Współczuje Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kur wa, prawie dwa razy tyle co ja. Rowerek nie pomoże. Namów ją na wizytę u lekarza. Ona może mieć poważne problemy ze zdrowiem. Poważnie. Cukrzycę ma na bank, nic dziwnego, że nie ma ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
" Dobra chłopie, bierz się do dzieła bo północ za chwilę. A jutro w pracy gotowa powiedzieć, że ją zaniedbujesz " Ona siedzi teraz w domu, nie ma pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
E tam cukrzyca. Ja bym tu postawiła inną diagnozę . To zwykły opier*ling. Zapisz ja na basen od tego łatwiej przy takiej wadze zacząć. I nie pozwol jej kupoiwac jakis zaczaroanych tabletek na odchudzanie bo to g**o daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Nie strasz mnie cukrzycą. tylko dodatkowy problem byś mi zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Weź już nic nie mów, bo w końcu zmienię front i sam zwątpię wto co ci tu piszę :P A przecież jestem przeciwny zdradom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
ahaha facet przeciwny zdradom;) Humor Wam dopisuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
Cholera a tak chciałem, żeby ktoś mnie upewnił w tym, że nie mam racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty, basen, rowerki, tabletki placebo, to jak chcesz zrzucić z 5 kilo, a nie 30! Ona musi zrzucić 30 proc. masy ciała. Tutaj cuda nie pomogą. Tylko lekarz i dieta. Chociaż znam pacjentkę, co zaczęła ćwiczyć aerobik ważąc ze 140 kilo i tak się wciągnęła, że została mistrzynią Polski w jakiś tańcach aerobikowych (nie znam się na tym) i teraz waży 70 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam taka
A z tą cukrzycą to naprawdę bardzo prawdopodobne. Zdrowej, młodej kobiecie ciężko jest osiągnąć taką wagę w naturalnych warunkach przy zdrowym organizmie. Nie jest prawdą że wystarczy jeść i nic nie robić a d**a urośnie. Jeśli ktoś ma do tego predyspozycje to fakt może mieć to istotny wpływ jednak w takiej sytuacji i w tak młodym wieku jest to wręcz niemożliwe. Powinna zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i wziąć skierowanie na badanie cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
nie umie pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
lisicalbn ahaha facet przeciwny zdradomoczko.gif Humor Wam dopisujeoczko.gif A co Cię tak bawi słonko ? Wiek rozsądny, w domu wszystko co potrzeba to czego mam szukać na bokach ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicalbn
taka tam taka Jakby miała cukrzyce to juz by to zdiagnozowali lekarze. Poza tym ta kobieta urodziła 2 dzieci a nie każda kobieta tyje mało podczas ciąży. Ja np nigy nie przytyje wiecej niż 10kg bo mam szybka przemianę materii a moja koleżanka ktora ma 22lata przy pierwszej ciąży przytyła 30kg a teraz wazy ok 100kg i je zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam taka
Jesli nie chodzi regularnie na badania to nikt tego nie zdiagnozuje. Wybacz ale moim zdanie 90 kg przed 30 nie ma nic wspólnego ze ZDROWIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goodmale27
to pozostaje mieć nadzieję, że moja żona również jest zdrowa tylko sie opierdala:) A przypomniało mi się moja miała cukrzycę podczas ciąży ale jej się rozeszła po kościach jak już urodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, w otyłości prostej cukrzyca jest wtórna. Tak czy siak, twoja żona jest chora, otyłość to choroba. Nie zdradza się chorej żony. To nieładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam taka
Powinna w takim razie robić badania krwi częściej niż dwa razy do roku. Nawrót cukrzycy jest bardzo prawdopodobny szczególnie u kobiet u których została rozpoznana w czasie ciąży. W dodatku te zbędne kilogramy są tym spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
"Nie zdradza się chorej żony. To nieładnie oczko.gif" / I tym akcentem zakończmy. W końcu z żoną kłodą w łóżku zawsze możesz pofantazjować, nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam taka
PS: jesteś j****ym c****m jeśli w ogóle myślisz o zdradzie żony tylko dlatego że przytyła. Powinieneś jej pomóc a nie szukać c*pki na boku. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×