Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co szczerzze myślicie o związkach na odległośc

Polecane posty

Gość gość
nie powiem czasmi tych sil ,brakuje .. ale potrzebuje go w zyciu ,chocby jako przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bardzo boli Cie, ze on sie spotyka z inna i ze moze ktoregos dnia zechce zerwac kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twierdzi ze nie zerwie ,ze jestem wazna i nikt mu nie zabroni rozmów ze mną chcociaz wiadomo jak moze byc w praktyce .. boli cholernie boli ,kazdego dnia ..ale niech sie dzieje co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli typowe przetrzymanie: "czekaj na mnie az dojrzeje do Ciebie" Moj tez chcial trwac w kontakcie, ale balam sie dnia jak kogos pozna i dziewczyna stanie sie wazniejsza ode mnie. Dalej uparcie twierdze, ze przyjazn miedzy mezczyzna a kobieta zwiemy miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojej jest milośc :) wydaje mi sie z jego jest cos tez ,po prostu nie dopuszcza do siebie tej mysli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam związek z moją kobieta na odległłośc ona w irlandii ja w Polsce przyznam jest trudno ale jest miedzy nami miłosć prawdziwa zaufanie i ne zdradzamy siebie to jest wazne mozecie podziwiac nasza milość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten moj do mnie codziennie tez chcial pisac, ale nie chcial wejsc w zwiazek:) ja wybralam inaczej w mysl zasady co ma wisiec i tak nie utonie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ile macie lat , i ile km was dzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My juz starzy;) ja 27, on 29:) km z 400;) mielismy swoja szanse 7 lat:D blisko siebie mieszkalismy, ale ja sie wycofalam haha:) potem byly rozne zwiazki i znow odnowa i znow d**a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc: 7 lat temu;) i wyobraz sobie, ze 7 lat ciszy i potej ciszy sie odezwal:) ale znow d**a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest mojej ukochanej portal o podróżach elizy polecam wam go przeczytać www.womanontheway.wordpress.com podziwiajcie nasza milośc na odległośc bo takiej milości jest malo a istnieja ona w irlandii a ja w polsce i milośc jest i zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisałem u gory miłośc i zaufanie i chcę podiekować tutaj na portalu elizie że jest swietną kobietą za nasza miłośc zaufanie cierpliwośc łagodnośc tęsknote i za spotkania z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ale nadal cos was do siebie ciagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem bardzo narcyzowato, ale on z nikim nie bedzie tak szczesliwy jak moglby byc ze mna;) musi jeszcze tylko to zrozumiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli kocha prawdziwie to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm.. mysle ze u mnie sytuację wyglada tak samo :D zresztą sam stwierdzil ,ze jestem zywym dobrem i czulym kochaniem jak nikt :P a ta obecna jego az tak fajna jak ja nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci życzę takiej milości jaka jest pomiedzy mną a elizą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ma pewna przewage - jest na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu widze miedzy wami milosc :) glupi facet ,ze jeszcze tego nie dostrzegl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu widze miedzy wami milosc :) glupi facet ,ze jeszcze tego nie dostrzegl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podam tobie blog o podróżach mojej ukochanej elizy która jest w irlandii warto zobaczyć ten blog i elizie napisac ze podziwiacie nasza milośc na oległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest ,trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz was tylko dzieli 300 km a mnie tysiace z polski do irlandii i co ja mam powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damy rade:) ide spac, powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez ide spac i trzymm za was kciuki zebyscie mieli taka milosc jak ja mimo ze mnie dieli tysiace kilometrów z polski do rlanddi bo tam jest moja 2 połowka dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
niedługo mnie nie było a ile miałam nadrobienia w czytaniu. ale w jednym z Wami muszę się nie zgodzić. mam przyjaciela faceta (hetero) a to po prostu przyjaźń, nie patrze na niego jak na faceta, nie mogłabym go pokochać. wielu kumpli też mam, więc ja uważam, że czysta przyjaźń z facetami a kobietami istnieje. Paulina cieszę się , że u Ciebie dobrze i, że myślicie z Ukochanym o wspólnym sylwestrze w górach :) . Im u Ciebie lepiej tym bardziej mnie też to podnosi na duchu. ja teraz taka zabiegana , że nie mam czasu nawet na spokojnie z ukochanym pogadać. nadal szukam lokum, a tu czas goni. no ale jedno wiem, kocham i jestem kochana. co do historii jednej co się tu przewijała...szkoda, że nie spróbowaliście na odległość nawet...daje się radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ta przyjazn funkcjonuje? Przyjazn to nie za mocne slowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
ja biorę słowa miłość i przyjaźń na serio. nie mówię kocham gdy tego nie czuję. nie nazywam przyjaciółmi ludzi którzy nimi nie są. oczywiście mój Ukochany początkowo złościł się , że mam przyjaciela, bo to jednak facet, ale potem zrozumiał , że nie ma o co być zazdrosnym bo liczy się tylko on, a przyjaciel to przyjaciel. przyjaźń z facetem funkcjonuje jak przyjaźń z kobietą tylko gdy masz problem w związku przyjaciel będący facetem ma ten plus że może poradzić Ci też z męskiego punktu widzenia. mam też przyjaciółki kobiety. przyjaciółmi nazywam ludzi, na których mogłam liczyć gdy były trudne sytuacje, a oni byli przy mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak miedzy Wami nie bylo chemii itd Najlepszym przyjacielem jest partner. Jak ma sie innego przyjaciela a kiedys Was laczylo uczucie to nigdy nie mozna nazwac tego bezpieczna przyjaznia - niewiadomo kiedy wybuchnie na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×