Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co szczerzze myślicie o związkach na odległośc

Polecane posty

Gość i dobry dla mnie bądź
całe szczęście że sie nie umiera ;), troszkę jeszcze chyba warto pożyć. coś czuję , że szczęśliwa z tego spotkania, czasem dobrze się zobaczyć i sobie wyjaśnić, na odległość czasem łatwo o nieporozumienia. był u Ciebie czy Ty pojechałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on przyjechał ;) tylko na kilka godzin ale zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
no to bardzo fajnie zrobił. niespodzianka czy powiedział wcześniej że tak zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niespodzianka ;) bo martwił się tym co mu kiedyś mówiłam i musiał się ze mną zobaczyć i porozmawiać ;) no i jest dobrze ;) i mówił że chciałby ze mną zostać bo tam u niego mu się nie podoba.. już mało co go nie wypuściłam ale ja staram się robić dobra minę i go na maxa wspierać i tak jak mówiłam siłą ciągnąc na te studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
oj nie dziwię się. ja swojego nigdy nie chciałam wypuszczać. zawsze mi było za mało i za krótko. ładną Ci niespodziankę zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiem że nie ;) miło było ;) ale chciałabym byc np w takim ułożeniu jak Ty że jednak mamy do siebie tylko te 'kilka kroków' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
mieszkamy w innych dzielnicach, więc raczej na piechotę bym nie doszła do niego. wiesz tu na miejscu mieszkając oddzielnie też o dziwo tęsknie mimo iż niby mogę go jutro zobaczyć jeśli będę chciała. chociaż to jest jasne , że przeprowadziłam się do tego miasta, bo tu jest on. wiesz jak się nie widzieliście jakiś czas to musiała być wielka radość się zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rozumiem Cie ;) no nie powiem naprawdę się cieszyłam i fajnie spędziliśmy czas ;) myślałam że wczoraj wieczorem się odezwie ale nie odezwał, dzisiaj też nie ;) teraz to dopiero za nim tęsknie..;) tak właśnie dzisiaj myślałam jakie to fajne uczucie być zakochanym i mieć kogoś takiego jak on ;) co jak co ale do szczęścia czasami nie potrzeba dużo, wystarczy jedna osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
ja się ze swoim jutro może zobacze, nadzieja pcha do pracy...może uda mi się chęcią spotkania się z nim jutro przezwyciężyć niechęć do nauki. jutro męczący dzień ale mimo wszystko chciałabym się z nim zobaczyć. do szczęścia potrzebna jedna osoba ale oprzeć potrzeba się na większej ilości osób. no nie, że jak się człowiek zobaczy to apetyt wzrasta i jeszcze bardziej się tęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie że się zobaczycie ;) zawsze to jakaś rozrywka ;) takie spotkanie z ukochanym..;) ale widzisz.. powiedziałabyś jeszcze rok temu że teraz będziecie w takiej sytuacji no i takim jakby jednak pozytywnym ułożeniu ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaosarcher
Sens ma pod warunkiem że oboje szczerze się kochacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
mam nadzieję że się uda spotkać, bo mam jutro duzo zajęć i nie jestem pewna czy wyjdzie, ale pisał, że by chciał i też bym chciała. szczerze mówiąc biorąc pod uwagę dziwne zwroty akcji często pechowe dla mnie to nie mogłam być niczego pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to życzę powodzenia ;) no właśnie różnie mogło być a jednak jesteście już coraz bliżej siebie ;) i to jest fajne i osoby w naszej sytuacji potrzepują takich zwrotów akcji żeby samym się nie poddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
myślę , że fajnie by było mieć go teraz na całą noc, przy nim zasnąć. ładny zwrot akcji, w końcu coś poszło po mojej myśli, że tu jestem. w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
no wcale nie takie pewne że się zobaczymy, za krótka doba...za dużo rzeczy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dzisiaj to jutro ;) jednak mam nadzieje że udało Wam się znaleźć moment dla siebie ;) ja dzisiaj też jakoś bardziej tęsknię za moim..nawet na nauce nie mogę się przez niego skupić ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
nie udało. liczę, że się uda jeszcze przed północą na chwile, ale może będziemy już zbyt padnięci. ew faktycznie jutro jak bede mieć jakieś okienko. ah Ci rozpraszający faceci niedobrzy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, niedobrzy ;) i jeszcze bezczelny nie odzywa sie cały dzień ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
no to podwójnie niedobry. :P ja do swojego od rana napisałam. owocnej nauki. czego się uczysz? mój mi się dziś śnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekonomia ;) ale naprawdę nie wchodziło mi nic do głowy a jutro sprawdzian i to dość ważny ;) ja tez do mojego rano pisałam ale to tak chwile tylko ;) mi go ciągle mało ;D a z tym snem faajnie ;) ale wiesz co ? nie wiem dlaczego jak mój skarb mi sie śni to sni mi sie w bardzo negatywnym znaczeniu.. albo że mnie zdzradza, albo że kogoś ma innego, albo sniło mi sie nawet że byłam z nim i znajomymi w jednym pomieszczeniu a kompletnie go ignorowałam.. itp.. dawno nie śnił mi sie w taki miły sposób i nie wiem czemu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
to powodzenia na sprawdzianie. sny są bardzo pokrętne. mnie sie śni albo bardzo przyjemnie albo w jakiś nierealnych sytuacjach wręcz nieprzyjemnych. dzisiejszy sen mi mama przetłumaczyła jako szczęście...to się zawsze przyda ;). nie masz chyba co przejmować że te sny takie dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję ;) no to pewnie zawsze to pocieszające jak sny są jednak na "tak" ;) nie przejmuje sie jakoś bardzo ale też mój jak pyta co mi sie śniło to tak nie wiem czasami czy mu opowiadać czy lepiej nie ;p żeby go jakoś nie urazić tym co tam mam w tej swojej głupiutkiej podświadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
grunt, że on Ci się śni o tym mu mów, nie jest ważne jak w sumie, tylko, że Twoja podświadomość o nim pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i właśnie tak robię zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
no i nie wyszło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
w sensie że spotkac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
i mam wrażenie , że w tym tygodniu już się nie uda spotkać, bo chce na weekend do domku umknąć ehh :( . a Ty jak tam? jak dzień? facet dziś lepszy, odzywał się, nie rozprasza tak bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisaj wszystko okej ;) właśnie rozmawiamy, jest fajnie ;) a dzisiaj nie moglibyście sie zobaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobry dla mnie bądź
w pracy siedzi facet jeden :P , więc nie da rady. to miłej rozmowy. ;) fajnie, że zadzwonił do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno miec zwiazek na odleglosc ma sie ruzne pokusy ale mimo wszystko jestesmy wierni w ziazku z soba mimo ze ja jestem polsce a moja ukochana w irlandii a to jst mojej 2 poluwki portal zachecam was do obejrzenia portalu jak slicznie moja eliza wyglada na zdjeciach womanontheway.worpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×