Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

niecierpliwa napewno znajdziesz wymówkę żeby nie pić % ;) gratuluję z całego serca ❤️ :) no właśnie - kiedy badanie krwi? i wygaduj się wygaduj - po to jest forum żeby sobie ulżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jutro z rana chcę pójść na badanie krwi a później do gina. Jakoś nie ma tej radości jak z malym. Ja jestem nerwowa przez tą komisje zus i nie mam jeszcze 100 % pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to ostatnio stwierdzam, że jakaś nie wyżyta jestem po tym ostatnim cyklu starań:) u mnie do dni płodnych jeszcze kawałek ale trenujemy:) Niecierpliwa gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina ponoć trening czyni mistrza :) M. daje radę? Czy wydusiłaś z niego już ostatnie soki ?:P Dziubas jak gardełko? --- Niecierpliwa, musisz się nastawić pozytywnie ;> Pilnuj maluszka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M. daje radę:) korzystam z racji że przebywa na L4:) bo potem jak wraca z pracy to nie bardzo ma ochotę:/ a przy okazji ma rehabilitację bo mieli mały wypadek samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sabina to wykorzystuj męża ile się da :P karmelko ból gardła na szczęście przeszedł w weekend - zbawiennym okazał się miód :) nieicerpliwa - wiadomo że te 2 kreseczki to dopiero początek, dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
witam staraczki. My zaczęliśmy starania kolejne maleństwo. Ostatnia @ 15 sierpnia czekam ale mam nadzieję że nie przyjdzie.Objawy jakieś są alejuż nie wiem czy nie uroiłam ich sobie. Bóle podbrzusza mdłóści metaliczny posmak nie mogę patrzeć na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey angelusdominus :) znamy wkręcanie sobie objawów, ale życzę pomyślnego zakończenia cyklu :) kiedy testujesz;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystuję :D ale muszę powoli stopować:) -----Angelusdominus jak długi cykl? Kiedy wypada zrobienie testu? :)Co do urojonych objawów to chyba wszystkie je mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
nie wiem trochesie boje ze zrobie za wczesnie wyjdzie negatywny i sie zalamie. jak sie zbiore wsobie moze jutro;) a ty w trakcie staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
cykle nieregularne 2 miesiace temu mialam 60 dniowy ale lekarz nie chce dac na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo to nie fajnie jak takie długie. Moja szwagierka miała 50 dni i dostała luteinę ostatnio bez wykonywania żadnych badań.My tu wszystkie z wyjątkiem niecierpliwej jesteśmy w trakcie starań :) początki:)---Wkurzyłam się bo właśnie zgubiłam cyrkonię z obrączki:/ a mają 3 miesiące dopiero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lekarz może ci odmówić zlecenia badań...może zmień lekarza? Ja też mam długie cykle 38-45?... Ja akurat mam wizytę jutro- kontrola czyli USG i reszta ... Nie lubię ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu Sabina..:( dobrze ze to cyrkonia a nie brylant:P Jubiler wprawi :)) Dobrze że obrączka jest :) Ja też mam obrączkę z oczkiem ( za dwa tyg. 1 rocznica ) --- No tak, my wszystkie Debiutantki, jedynie ta najbardziej 'niecierpliwa' się wyłamała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
u nas o dobrego lekarza na nfz trudno... nie maja za dobrych opinii od pacjentek wiec troche sie boje. a prywatnie nie stac mnie 2 malych dzieci pracuje maz. to zycze staraczką powodzenia oby nam sie w koncu udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli starasz się o trzeciego bobasa:) Również powodzenia życzę w staraniach. I mimo wszystko spróbowałabym udać się do kogoś innego, przecież to chodzi o twoje zdrowie...Ajjj cała Służba Zdrowia w Polsce...ja idę tylko prywatnie bo na NFZ szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie lepiej:)Zobaczymy jak z tą 10 letnią gwarancją jest w Aparcie:/Ja na rocznicę nomen omen 9 miesięcy muszę jeszcze poczekać:DMoże to jakiś znak :DUda się nam napewno byleby w miarę szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też braliśmy w Aparcie i myślę że powinni takie coś bez problemu uwzględnić w ramach gwarancji. Tylko odszukaj papiery zakupu:) no i pewnie jakiś czas będziesz bez obrączki ;/ no może zdążysz urodzić na rocznicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
w sumie to o 4 w marcu poroniłam. może uda się i w końcu będzie dziewczynka.;)choć mój 3 latek się dopomina że on chcę jeszcze brata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Też by było fajnie;) jeśli już ma przyjść @ niech przyjdzie jak najszybciej szybciej będzie można zacząć starania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ostatnio byłam w kropce bo ani @ ani dwóch kreseczek... Ajj to czekanie- zabija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
to jest najgorsze myslisz że się udało a tu nagle bach@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze na nfz zawsze najpierw będą chcieli podleczyć lekami zanim poślą kogoś na badania specjalistyczne - ja byłam leczona prawie 2 lata doraźnie zanim mnie wysłali na badania. za tydzień mam wizytę u gin - ciekawe czy będe mogła się mu pochwalić kreskami czy będzie mnie wspierał farmakologicznie w staraniach ;) bo cały czas ciągnie mnie ten dół brzucha... sabina mnie się wydaje że gwarancja powinna obejmowac takie rzeczy - nie zazdroszczę takiej sytuacji :O witamy angeldominus - hehe na naszym tle to wypadasz na bardzo doświadczoną już z dwójeczką maluchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie kam3lka coś bliźniaki chodzą po głowie ostatnio:)Nie miałabym nic przeciwko żeby urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo powiem Wam że chciałabym mieć i nawet bliźniaki ale jednojajowe :) najlepiej dziewczynki :-) Ale z kolei pojedynczo to kilka razy przechodzi się ten stan:) --- Ja jutro wizyta, może mi podpowie jak owulka wypadnie;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Mój nick mówi sam za siebie i nie wytrzymałam. Pojechałam do gin i mnie zbadał, usg wynik- niby 2mm zalążek ale nie jest w 100% pewien. To taki znajomy lekarz, powiedziałam mu w jakiej jestem sytuacji i jutro z samego rana zrobi mi BHCG badanie krwi a we wtorek kolejne badanie usg. Na 99% to ciąża, nawet widziałam tę tyci tyci kropeczkę na ekranie. A do tego jakaś cholerna grzybica, nie mam się przejmować bo to każdy może dostać.Aż mnie zamurowało, ja taka "czyściocha" jestem i tu taki psikus. Kochane podaję pałeczkę dalej- II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Teraz musimy poczekać aż każda zobaczy swoje upragnione 2 kreseczki i zakładamy nowy temat: Kobiety noszące pod sercem maleństwo. Będziemy porównywać ciąże i dzielić się upierdliwością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×