Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
No to ostatnio modne imiona. U mnie Kacperków od groma. Gorzej będzie jak będę musiała dla dziewczynki wymyślić jakieś inne imię.. Ale parę myślę, że się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak będzie chłopak musisz się porządnie zastanowić:)Zażywasz jeszcze jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
U mnie w domku dziś jest bardzo świątecznie. Skończyliśmy z synkiem robić łańcuch na jego choinkę a po obiadku bierzemy się za pieczenie pierniczków:) Ho ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpliwa nie rób smaka:P a co mały dalej chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie duphaston... na ten progesteron...Jeśli jutro skoczy temp. tzn że owulacja była wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przyłączam mam nadzieję, że się Wam uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale dziewuchy chciałabym do Was dołączyć i dostać prezent na MIKOŁAJA :) Wtedy na pewno dałabym chłopcu na imię Mikołaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to wcale nie wykluczone Karm3lka :)Pierniczki piecze się wcześniej żeby dojrzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny . Mam pytanie . Powiedzcie co myślicie . Ostatnia miesiączkę miałam 10.10 cykle 31 . Kochałam się z mężem w dni płodne prawie wszystkie z wytryskiem . Dziś jeszcze nie mam miesiączki . A test robiłam 3 dni temu i był negatywny czy mógł być za wcześnie ? Temp 4 dn temu 37,3 , potem 37,4 , 2 dni temu 37,5 wczoraj 37,3 . Powiedzcie co myślicie . Dodam że piersi mam ogromne trochę bolą i mam biały śluz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, w niedzielę już powinnaś mieć niewyraźną kreskę. Może spróbuj jakiegoś innego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuje może pink testu z rosmana . Mamy nadzieję że może nam się udało gdyż w sierpniu straciliśmy nasza kruszyne w 8 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
ale beka....... ja tez dziewczynke nazwe Zuzia... takie imie mam wybrane odkad skonczylam 5 lat i dostalam lalke ktora tak nazwalam :) dla chlopaka Wiktor :) troche brakuje mi zdrobnienia no i moj bojfrend je wybieral wiec nie moge mniesc veto hihihih....... mnie wypryszcza na brodzie, bylam u mojej kosmetyczki mowi ze typowe hormonalne zmiany, ze moze sie utrzyma a moze przestanie.... jutro ide robic badania plus badania okresowe do roboty wiec caly dzien z glowy.... pozdrawiam girls...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaameencio
Witam wszystkie dziewczyny.Mam do Was pytanie.Otóż ostatnią miesiączkę miałam 21 pażdziernika cykle 24 dniowe regularne.Współżyliśmy z M w dni płodne.Od tygodnia mam takie bóle jak na @.Dziś były nieco silniejsze i myślałam że @ będzie bo zawsze rano się pojawiała, ale nic z tego.Jest za to dużo mlecznego śluzu.No i zdziwił mnie fakt że przed @ wysypywało mnie na całej twarzy,a teraz ani jednego syfka.Dodam że zrobiłam popołudniowy test ale wyszła jedna krecha :( Wiem że nie jesteście lekarzami :) ale jak myślicie test był zrobiony za wcześnie ? Dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Za wcześnie??? To pierwsze święta od lat kiedy będę mogła ze spokojem przygotować wszystko na święta. W poprzednich latach więcej byłam w pracy niż w domu więc teraz synek korzysta na tym:) Pierniczki piecze się wcześniej bo muszą zmięknąć, pierwszy raz w życiu piekłam je. A przy okazji słuchaliśmy kolęd, taki nastrój zrobiłam, nawet mąż pomagał!!! Mały jest chory i nie chodzi do przedszkola więc mamusia organizuje czas jak tylko może, staram się przynajmniej. A jeśli chodzi o nowe staraczki to uważam,żeby zrobiły testy z samego rana, kupione w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moje miodowe pierniczki pieke dopiero w grudniu,przechowywane z dostepem powietrza tez zmiekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Niecierpliwa.... ja zawsze pieke pierniczki na swieta, wsadzam do paru puszek ( duza rodzina ) z kawalkiem jablka i sobie dojrzewaja.... w sumie miekna.... czytalam gdzies ze sztuczny miod jak dodajesz to sa lepsze ponoc... probowalam w zeszlym roku w sumie dla mnie bez roznicy :) ja mam najwiekszy ubaw przy dekorowaniu z moja siostrzenica 7 lat ..... tez bede musiala sie powoli wziac za projekt "pierniki"..... bardzo sie ciesze na nadchodzace swieta...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja na te święta nic nie robię ani nie piekę - moja mama i obydwie babcie szaleją w tym temacie :) no i nie lubię pierników :P dziewczyny muszę przyznać że w ciągu dnia mam już mniejsze mdłości :) nareszcie :D jeszcze wieczorami mnie męczą ale przynajmniej to już pół dnia a nie cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczki uwielbiam szczególnie te lukrowane:) mniam:)To fajnie jak Ci ulżyło, mi ostatnio strasznie ciężko wstać jest rano, a jak zachodzę do pracy to dyszę jak lokomotywa. A jak sytuacja z mężem dziubas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to mi ciężko wstać jest codziennie ;) generalnie to jakbym mogła to bym spała jakies 20 godzin na dobę :) ogólnie to z mężem w porządku - skąd twoje pytanie o niego? jedyna lipa jest taka że dotąd nawet się nie całujemy bo ja przez to mdłości nie mogę :( ale przynajmniej przytulamy się baaaardzo często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to mi chodziło bo mówiłaś, że coś się ostatnio złościł dlatego pytałam. Jak ja się cieszę że tych mdłości nie mam... Niecierpliwa o Ty jak z mdłościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle się złości co widzę że mu cięzko i przykro że go "odrzucam" :( mówi mi czasami że jest już tak napalony że cięzko mu wytrzymać... no ale dzielnie to znosi, naprawde będę musiała mu to w końcu wynagrodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj będziesz będziesz. Ale skoro mdłości są mniejsze to już dobry znak bo ustępują. Będziesz nadrabiać zaległości:P okresem się nie wymówisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej madrej ksiazce o ciazy wyczytalam ze zazwyczaj w drugim trymestrze jest ogromna ochota na sex wiec mam nadzieje ze nadrobie wszystkie zaleglosci :D kurcze a gdzie aneta? miala nie uciekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie coś się nic nie odzywa.. Też tak gdzieś czytałam :] więc chyba wszystkie będziemy nadrabiać zaległości.. Mi lekarz zalecił wstrzemięźliwość żeby łożysko się dobrze ulokowało... No ale dotąd nie miałam plamień więc chyba wszystko ok i trochę go nie słucham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie dochodzą jeszcze wszelkie zapalenia, teraz jeszcze ta grzybica :O to też jest mega zniechęcające :( tylko nie szalej tam za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, rozumiem Cię doskonale, ja też nie mam libido na jakimś mega wysokim poziomie. To bardziej mój mąż i staram się go trochę stopować. A od wczoraj chory więc spokoju trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×