Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

to cieszę się karmelko że leki działają :) będzie juz tylko lepiej :) słuchajcie a ja wczoraj byłam ze 20 minut na zakupach [w rossmanie] i tak mnie to wymęczyło że jak wrócilam do domu to spałam prawie 2 godziny :O ta ciąża jest strasznie męcząca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO cień drugiej kreski, choć na monitorze to nie specjalnie jest widoczne chyba że pomniejszycie fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
To test ciążowy?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Laseczki byłam dziś u gina, prawdopodobnie pod serduszkiem noszę drugiego syneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Kochana ja widzę na tym teście 2 kreseczki nawet na bez zmniejszania zdjęcia. Moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się bardzo, super, teraz to na betę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Na dzisiejszej wizycie okazało się,że dorównałam do wagi wyjściowej i od dziś zaczynam liczyć kilogramy:) A ruchy coraz bardziej silniejsze odczuwam:) Dziubas witaminki od drugiego trymestru już masz? Bo ja nadal ten Prenatal na mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pałeczka chyba podziałała ale poki nie ma bety to nie popadam w euforię :) Niecierppliwa-> Drugi synuś..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Robiłaś dziś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to karmelko czekamy na wyniki bety - kiedy będziesz robić? :) niecierpliwa ja mdłości mam już tylko czasami wieczorami, a witamin do tej pory poza kwasem foliowym żadnych nie biorę. wizytę u gin mam mieć w pierwszym tygodniu stycznia ale nie wiadomo jak wyjdzie bo na sam koniec grudnia będą u nas w przychodni robic przetargi na nowych lekarzy i jak narazie jest cyrk na kółkach :O i lipa jest taka że ja musze mieć usg połówkowe między 7 a 14 stycznia i nie wiadomo czy zdąża mnie zapisać, ech... pewnie znów skończy sie na wizycie prywatnej... niecierpliwa ja zaczynam mieć przeczucia że u mnie dziewczynka będzie, ale całkowicie się nie nastawiam :) najważniejsze że mąż zaczyna się przekonywac do imienia kacper ewentualne dla chłopca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacperek ładnie :) Nie no nie byłam na becie, chyba jutro skoczę :** Na razie to same widzicie że to cień cienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ja cały czas myslałam,że dziewczynka:))) Mąż wybiera imię dla chłopca: ma być Dominik a ja dla dziewczynki: Zuzia, zobaczymy:) 24stycznia jadę na drugie badanie prenatalne i tam się dowiem w 100% Zaniemówiłam jak lekarz powiedział ,że to raczej chłopak bo "siusiaczka widzi" A dziś w nocy śniły mi się różowe skarpetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Koniecznie jutro idz na betę. niecierpliwa jest niecierpliwa wyniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Ciężarnej się nie odmawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dla dziewczynki postanowiona jest amelka :) no karmleko bedziemy jutro czekac na ten wynik :) a ile ci się spoźnia okreS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ dziś emocjonujący dzień! Ja też na tych testach dowiedziałam się ze jestem w ciąży:)A powiedz mi czy jak ten test poleżał z pół godziny to nie wyszła Ci wyraźna 2 krecha? Bo mi wyszła:) Trzymam kciuki za betę :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooo karmelka!! Gratuluję :*:*:* witam w gronie ciężarowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jupiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! Moja PAŁA działa:)))))))))))))) Kochana ale masz prezent na święta a raczej macie. Moje gratulacje!!!! No to jeszcze jedna staraczka nam została i uciekamy do: KOBIETY, KTÓRE POSTARAŁY SIĘ O MALEŃSTWO:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nadal nie mogę w to uwierzyć :D Powiedziałam już M. - uśmiech przeplatany szokiem :P Ale rodzince powiemy dopiero w Nowy Rok, bo nie chcę zapeszać. Wizyta u gin. w piątek za tydz. :* Dziękuję za Pałeczkę i wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×