Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość gość
Niecierpliwa ale Ci dobrze! ja nie wchodzę już w żadne spodnie sprzed ciąży za wyjątkiem starych dresów:] musiałam sobie kupiś ciążówki, na szczęście zmieściłam się w 5 dyszkach. Sweterków mi trochę zostało mam nadzieję że zimę jakoś przetrwamy:)Karmelka czekamy na wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2013
Witam, dziewczyny jak miło sie czyta wasze ciążowe samopoczucia, kiedy ja je znow odczuję ehh jakie to wszystko skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
W piątek chcę kupić wózek używany i tak myślę czy nie za szybko?????????? Znalazłam taki jaki chciałam na tablicy i boję się,że do maja kobietka go sprzeda a kosztuje tylko 350 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa jeżeli masz gdzie trzymać wózek to ja bym na twoim miejscu brała :) a tak a propos wyglądu i wagi - ja już od drugiego miesiąca chodze w spodniach ciążowych - na szczęście koleżanki pożyczyły mi 5 par więc tylko sobie rajstopy ciążowe kupiłam :) jak do tej pory 7 kg do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tylko jest w dobrym stanie też bym kupiła. My niestety jesteśmy skazani na nowy. Używki kosztują około 750 więc lepiej dołożyć to 130 zł i kupić nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewuszki :) Melduję się razem ze swoim Maleństwem-całe 4 mm. :) Czynność serducha już jest więc wszystko pomyślnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje karmelka!! :*Teraz maleństwo będzie śmigało jak na drożdżach:) Moje ma już pewnie z 20 cm :) Wreszcie będziesz mogła ponarzekać razem z nami w 100% :DJakieś objawy? Kiedy wyznaczony termin? :)Jak mi się nudzi na tym chorobowym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekkie mdłości ale do zniesienia, ból piersi i w sumie senna jestem jak nie wiem co;/ termin koniec sierpnia :* poki co chodze do pracy a 17.01 badania pierwszego trymestru ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. mój maluch kopie coraz mocniej :) niestety rzadko to jeszcze czuję. ale dziś jestem śpiąca, wczoraj poszlam spać po 1 w nocy i się zastanawiam jak dziś wysiedzę w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tylko ja jestem taki leń i siedzę na l4;/ ale to też nie z własnej woli...wczoraj przywiozłam sobie łóżeczko, jeszcze po mnie i mojej siostrze. Mam zamiar go odremontować i będzie miał mały albo mała:P Przynajmniej będę miała jakieś zajęcie bo mnie wszystko ostatnio wkurza:) teraz się tylko zastanawiam jaki materac kupić. Korci mnie ten lateks, ma dobre opinie, nawet lepsze niż zwykły kokosowy. Wiecie coś na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelko mam zamiar pracować jak najdłużej, myślę że jakoś w kwietniu pójdę na zwolnienie. oczywiście o ile zdrowie pozwoli :) sabinko ja na temat takich rzeczy dziecięcych to w sumie nie mam pojęcia wiec się nie wypowiadam. ale pomysł z łózeczkiem fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Sabina ja też jestem na zwolnieniu:) Też mam łóżeczko po mnie i mojej siostrze, póżniej było mojego synka a następnie chrześniaka!!! Tata mi je odnowił i jest piękne:) Jutro jade zobaczyć jeden wózek a w w sobote kolejny i jeden z nich wybiorę:) Ja mam materac z kokosem ale kupię też ten lateksowy bo mąż załatwi za grosze :) Wanienkę mam, brakuje pościel i fotelik bo oba wózki są bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie pamiętałam że miałyśmy z siostrą takie łóżeczko dopiero mama mi to uświadomiła:) Ja też rozglądam się za używkami ale jak na złość nic ciekawego nie mogę znaleźć. Chyba kupimy ten nowy bo i tak zostanie dla pozostałych naszych dzieciaczków. Ten lateksowy znalazłam w hurtowni dziecięcej za 185 zł, a będę brała od nich jeszcze kilka rzeczy więc pewnie coś puszczą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jak Wam się podoba CONECO V4 i ECO LINE???? Bo jeden z nich chcę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa mnie wyglądowo to oba się podobają :) jakoś dziś chodzi za mną przeczucie że u nas jednak będzie dziewczynka ;) oby do poniedziałku - może się dowiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj coneco, mnie go wszyscy odradzają że to chińszczyzna i podobno często się psują. Babki w sklepach też mi tak mówiły. Dziubas a imię dla chłopaka masz? dla dziewczynki Amelka tak? u nas lubi być na przekór:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja stawiam na chłopaka;p Też miałam wybrane dla dziewczynki i gips:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Zuzia na pewno jeśli bedzie dziewczynka a chłopiec- hm to już gorzej, coś mówiliśmy o Mikołaju ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziś już jestem po wizycie u gina. Maluda przesłodka:) Serduszko ładnie bije a mamusia rośnie. Na początku ciąży chudłam a teraz waże o 0,9 kg więcej niż na pierwszej wizycie:) Pierwsze usg na brzuszku już zaliczone. Dostałam skierowanie na prenatalne i na obciążenie glukoza:( Boje się!!!! U nas jak chłopczyk to Dominik i dziewczynka Zuzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa to nie potwierdzili ci już płci? bo już miałas usg połówkowe nie? i czemu się boisz tych badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecierpliwa a Ty nie robiłaś już badań prenatalnych?Nie martw się na zapas! Ja w połowie lutego idę na glukozę.Ja po usg genetycznym wiem, że dziecko nie ma żadnych wad genetycznych i dowiedziałam się w tego w 13 tygodniu. Wygląda na to, że mój doktorek jakiś pospieszny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Bo miałam cukrzycę ciążową:( Ja też byłam na prenatalnym między 11-13 +6 t.c. a teraz idę na badanie anatomii płodu 18-24 t.c. . Tm się dowiem w 100% jaka płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niecierpliwa nie stresuj się na zapas bo to szkodzi Maluszkowi :) Za pomyślne wyniki :* Będzie dobrze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :) wczoraj mąz po raz pierwszy poczuł ruchy maleństwa :D:D:D ale się ucieszył :) a dziś po południu jedziemy na usg, mam nadzieję że poznamy płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×