Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

witam, niestety mój weekend był średnio udany... w sobotę wzięłam sie trochę za sprzątanie i skończyło się na tym że ciągnął mnie brzuch, strasznie byłam zmęczona i do wieczora w sumie leżałam w łózku, potem w nocy nie mogłam spać więc i wczorajszy dzień do kitu :( ale mąż mi wczoraj poprawił humor bo jak przyjechała kuzynka z roczną córeczką to powiedział mi potem że nie mógł się napatrzeć na tą małą bo sobie wyobrażał jak nasza malutka będzie już tak biegać :D rozczulił mnie tym :) ❤️ ❤️ o raju aneta ale drogo! co za zdzierstwo :/ no ale oczywiście z niecierpliwością czekamy na wyniki ;) niecierpliwa pochwal się tym brzuchem - ciekawa jestem czy jest większy niż mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) my wczoraj odpaliliamg grilla mmm pyszne kielbaski :) bałam się że coś mi po tym będzie ale na szczęście nie :) Aneta czekamy na wyniki i może zdjęcia bobasow ...;) A wy dziewczyny w tej zaawansowanej ciąży powinniście się już dawno pochwalić brzuchami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Aneta pewnie wszystko oki:) Nie pochwale się, oj nie nie ;) Ale poczekam z mc i mąż mi zrobi takie w prześcieradle, teraz z synkiem byłam i tylko brzuszek odkryty został. W sobote byłam na bombowej imprezie karaoke. Wyrywałyśmy sobie mikrofony:) Malutkiej bardzo sie podobało bo nie skopała mamusi:) Jedyna trzeźwa a szalałam razem z pozostałymi, mąż stwierdził następnego dnia, że mam kaca od oparów. Gardło mi wysiadło:) Jak się czujecie ciężaróweczki???? Umnie skurcze łydek się zaczęły i bezsenne noce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) No to trzymajcie kciuki - badania o 14;) Stresuję się jak cholera..No własnie - może wymieniłybyśmy się nie wiem np meilami - albo profilami na fejsie - ale cóś:)łatwiej byłoby zdjęcia oglądać:) Ehhh mam nadzieje, że te moje szkraby mają się dobrze:) Miłego dzionka:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas - a Ty uważaj na siebie..nie szarżuj teraz...sprzątanie nie zając nie ucieknie:) Moja znajoma wczoraj dzwoniła - mieszka w Anglii - termin ma na maj - ostatnio była w Polsce i poszła na badanie - okazało się, że skraca jej się szyjka i praktycznie musi leżeć - ale w Anglii powiedzieli, że oni szyjki kontrolowali nie będą - no paranoja jakaś - grozi jej przedwczesny poród - a oni nie będą kontrolowali!! Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Aneta ze trzymamy kciuki :) ja też za Chwilę mam Wizytę Więc Zobaczę Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta mi na szczęscie już trzech różnych lekarzy badało szyjkę i powiedzieli że jest idealna :) narazie po trochu sprzątam i chodze na krótkie spacery, ale w piątek mam wizytę u gin i mam nadzieję że mi pozwoli trochę więcej już robić. a co do opieki medycznej w anglii to wszędzie się słyszy że jest fatalna :O dobrze że u nas bardziej się dba o ciążę. dajcie maile to postaram się wysłać wam zdjęcie mojego brzucha :) jak coś mój to dziubas_29@o2.pl . fb nie posiadam, czasami spoglądam na znajomych z profilu męża :P czekamy dziewczyny na wieści jak tam po usg :) niecierpliwa a ja nie lubię spiewać, ale na początku ciąży jak mieliśmy kilka imprez to szalałam na parkiecie równo z tymi co stosowali % bo za to uwielbiam tańczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa - odpowiadając na twoje pyt dotyczące samopoczucia - ja jestem wciąż zmęczona i boli mnie kręgosłup, męczy mnie zgaga a wieczorem tak brzuch ciągnie że nie w żadnej pozycji nie jest wygodnie :( do tego mała już tak mocno kopie że mnie aż czasami brzuch boli od środka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas tutaj tańce były cały czas, kobietki poprzebierały się a kilka za facetów bo w naszym gronie ich brak:) mamy takie kobiece stowarzyszenie! Ja w nocy nie śpię a zasypiam nad ranem, małego do przedszkola i do spania, śpie do 11:) Moja siostra miała skróconą szyjkę macicy i kolkę nerkową, wiecznie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej kobietki, ja weekend miałam fajny, za to wczoraj było bardzo nieprzyjemnie w domu i chyba podejmiemy decyzję o budowie własnego domu. Bo sytuacja robi się nieprzyjemna. Mnie też już męczą skurcze nóg, mało śpię w nocy, łykam magnez a dokładnie Asmag i dość mi popuszcza. u Mnie maly też szaleje, szczególnie wieczorami od 20-22. Na szczęście trochę się uspokaja jak tatuś przyłoży łapkę do brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sabina wiem co to znaczy mieszkać z tesciami... ale czy wy teraz nie wyremontowaliście tam sporo? a ja dzis mam dzien pełen wrażeń - najpierw okazało się że nasz elektryk (na ktorego liczyliśmy że zacznie w następnym tygodniu) będzie mógł przyjśc dopiero w kwietniu no i pół dnia na telefonach żeby znaleźć kogoś zaufanego kto mógłby wcześniej - na jutro jestem umówiona z innym elektrykiem ale nie wiadomo co będzie z ceną... byłam na spacerze i trzy ulice od nas spotkałam dziki :O serce mi stanęło, szybko zaczęłam iść z powrotem i myślałam że zawału dostanę jak co chwila się odwracałam żeby sprawdzić czy mnie nie gonią :( ech aby reszta dnia minęła już spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam jeszcze napisac ze na poczatku jak mała mnie tak mocno kopała to jak mąż dotknął brzucha to sie uspokajała a teraz cwaniura zaczyna kopać w innym miejscu niż on ma rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zaczęliśmy, wczoraj w nerwach powiedziałam do męża, że bierzemy kredyt do 100 000,00 zł i budujemy dom. Byłam tak wnerwiona ze powiedziałam że chociaż bym miała tyłek rozdawać na lewo i prawo nie będę tam mieszkać. Żal mi tylko mojego męża ale widzę że zaczyna rozumieć sytuację:( ale największe wyrzuty sumienia mam względem Szymka bo czuje nasze nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina nie wiem jakie są ceny u was w regionie ale u nas budowa domu (średniej wielkości) wychodzi koło 300 tys., do tego jeszcze działka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po USG wszystko w porzadku :) Maleństwo mierzy 9,1 cm :P no płci nie było szans nawet ustalić, w końcu zaczniemy za moment dopiero 15 tydzień :P Za to na poprawę humoru byłam w PEPCO i też zakupiłam kilka par bodów :P -promocja :P co prawda kolory neutralne, ale zawsze się wykorzysta :) moj e-mail karolcia1322@o2.pl - czekam na zdjęcia dziubas to się odwdzięczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) To i ja jesyem po badaniach - tak jak sie spodziewałam - nic nie wyszło - badanie było w 11 tygodniu i 5 dniu i moje Maleństwa miały 4,2 i 4,4 cm - za malutkie były na badanie... Płakać mi się chce - nie wiem czy one nie rosną za wolno..mąż zrobił aferę, że za mało jem, że tylko o tym żeby nie przytyć myślę... ale ja nie dam rady jeść więcej - wczoraj wepchnął we mnie tyle jedzenia - że i tak zwymiotowałam.. Ehhh badanie przełożone na poniedziałek - serduszka pięknie biją..Maluchy sie ruszały - jeden jest na dole, drugi na górze - ten z dołu skakał tak słodko - co nie zmienia faktu, że mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta ale czemu ci smutno? moja miała ponad 6 cm ale dopiero w 13 tygodniu, a takie maleństwa rosną bardzo szybko :) skoro serduszka dobrze biją to chyba wszystko w porządku :) co lekarz mówił na ten temat? a ja dziś jade na spotkanie z nowym elektrykiem i modle się żebyśmy się dogadali. i dziś nam okna wstawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie smuc sie niepotrzebnie. Dziubas ma rację; dzieciaczki różnie rosną. Pójdziesz w poniedziałek ponownie i na pewno już będzie ok :) a tłumaczenia męża że to dlatego że za mało jesz...heh trochę dziwne:/ Moj maluch mial 5.5 w 12+1 tygodniu. Dziubas brzuszek swietny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka męza nie słuchaj, to bliźniaki, będą na pewno wolniej rosły niż dzidziuś w pojedynczej ciąży. Poza tym na początku ciąży się chudnie i wcale nie zależy to od ilości zjadanego jedzenia. Także nie przejmuj się mężem grunt, że maluszki rosną zdrowo:]Dziubas ja już kiedyś rozglądałam się za domem kanadyjskim szkieletowym- są one trochę tańsze niż zwykłe murowane. Może ktoś z waszych znajomych budował i miałybyście namiary na jakaś solidną firmę. Kosztowo bez działki sam dom do stanu deweloperskiego to jakieś 180 tys. Nam zależy na surowym zamkniętym więc będzie taniej, resztę zrobimy rękami naszymi i znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziubas, Karm3lka wysłałam Wam zdjęcie mojego bebzolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję niecierpliwa :) Słodkie zdjęcie ;) i to imię maleństwa!!... Też chcę Zuzię! :D Piękne zdjęcie, chyba też się zdecyduje na sesję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny ja chyba pretenduję do miana największego brzuchacza :P a słuchajcie jakie mnie dzis zaskoczenie spotkało!! pojechałam złożyć pit do urzędu skarbowego, wchodzę a tam kolejka jakies 30 osób. stanęłam sobie grzecznie na koncu i podchodzi do mnie ochroniarz i mówi że zaprasza mnie bez kolejki bezpośrednio do okienka :) ja mówię że dziękuję, że zawsze są awantury a że dobrze się czuję to poczekam. ale zaraz dwie panie które były przed mną (w wieku emerytalnym) mówią żebym poszła na początek, że z takim brzuchem to nie powinno się tyle stać i żebym nie zwracała uwagi na gadanie innych. no to mówię że poczekam, że naprawdę dziękuję bo mi się nie spieszy :) i wtedy podeszła do mnie urzędniczka, poprosiła o moje dokumenty i kazała iść za sobą do okienka. i jeszcze przy okienku mówi do pana który przyjmował "tylko sprawdź dokładnie bo pani jest w ciąży i nie będzie przychodzić drugi raz" :D słuchajcie byłam w takim szoku że po prostu mnie zamurowało. oczywiście bardzo gorąco tej pani podziękowałam. pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego - bo jak jestem gdzie indziej i jest jakaś ciężarna która wchodzi bez kolejki to zawsze jest awantura na sto fajerek. a w przychodni to już najgorzej. dlatego zawsze grzecznie staję w kolejce, bo póki się nie spieszę i się dobrze czuję to te kilkanaście minut mnie nie zbawi. ale z tym urzędem to jestem w szoku do tej pory :) :) :) sabina moja koleżanka z pracy się budowała takim systemem jakies 3 lata temu i była zadowolona. spróbuję zdobyć namiar do tych fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też nie będę dłużna i wysyłam wam moje zdjęcie :) zwrotnie proszę o Wasze. Lepiej nie potrafię sobie zrobić, a mężuś mój w pracy:) Ja się doktoryzuję nad tym wszystkim, jak coś to dziubas będę mailować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jejciu jakie Wy jesteście zgrabniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Kobitki podacie Sabinie mojego maila??? Wtedy ja też poprosze o fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa, ja wysłałam sabinie twojego maila :) dziewczyny kamień z serca - mamy umówionego elektryka, zaczyna od poniedziałku :) w sobotę jedziemy odebrać wózek i od razu pojedziemy kupić już płytki do łazienki :) chcemy jak najwięcej teraz powybierać i pokupować bo najprawdopodobniej 7 kwietnia mąż będzie miał operację kolana i przez miesiąc nie będzie się ruszał a potem z małą to już nie będzie czasu na objazdy po sklepach ;) sabina a to macie działkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziękuj***ardzo dziubas:) Masz wybity pępek czy mi się wydaje??? Mój jest na maxa wklęsły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) EEE to tylko jeszcze ja bez zdjęć:) Aneta.G83@interia.pl - ja też czekam na wasze zdjęcia - oczywiście jak tylko chociaż troszkę urośnie mi brzuch to i ja podeślę:)na razie - nic nie widać:)no ale jak tam raptem 2 cztero centymetrowe ciałka wierzgają to się nie dziwię:) Ehhh dzięki dziewczyny - juz mi lepiej dzisiaj - wiem, że może przesadzam -ale tak się martwię i stresuję, żeby wszystko było dobrze:) My wczoraj tez na imionami debatowaliśmy - mnie się podoba Iga, Paulina albo Zuzanna:) No ale mąż o Zuzi nie chce słyszeć:)Dla chłopca - No cóż - podoba mi się Antoś - ale Antonii już nie bardzo..Franek - ale Franciszek też nie bardzo:)a przecież nie dam synowi na imię Antoś:P bo takiego imienia nie ma - poza tym jak będzie duży chłop to co - Antosiu go będą w szkole wołali:) Kajetan - kolejna moja propozycja - odpowiedź męża - taaa i będzie kajtek bez majtek:) Także zgodziliśmy się co do dwóch imion - Jakub i Dawid:) Dziubas - super, że przynajmniej w jednym miejscu zachowali się jak trzeba i to gdzie w US:) To teraz ja czekam na wasze zdjęcia:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to aneta już połowę imion macie wybrane :) niecierpliwa sam pępek mam jeszcze trochę wklęsły ale zrobił nad nim jakby taki wystający kapturek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziekuję dziewczyny:)Dziubas - Ty już masz fajny duzy brzusio:)Jejciu tez bym już taki chciała:) Karmelka - pięknie się zaokrąglacie - u mnie bedzie troszkę mniej w pierwszych miesiącach widać - bo ja jestem po dwóch operacjach na jajniki - cięta byłam jak do cesarskiego cięcia - i nad blizną mam taki mały flaczek - więc dopóki Maleństwa nie urosną nie bardzo wiadomo czy to brzuch czy ciąża:)chociaż w jednych jeansach rozporek sie rozpina;) Matko jak mnie dzisiaj mdli po śnaidaniu:((szef powiedział, że jak tak dalej będzie to mam jechać do domu....ale czekam na jednego projektanta - mase rzeczy mam dla niego - chyba się przemęczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×