Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Aneta ale świetne maluchy!! :D Jeden w jedną stronę a drugi w drugą ;) obstawiam że to chłopiec i dziewczynka, wstydzą się nawzajem swoich narządów płciowych :D heh Pięknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina nawet nie wiesz jak to dobrze takie dobre wieści słyszeć:)wiem, że Cię nosi ale musisz moja droga robic wszystko co najlepsze dla małego:)Jutro ma imieninki? Dziubas - nie usiedziałam w miejscu:)wysprzatałam cały dom!!na jutro zostało mi tylko odkurzanie i mycie podłóg:) A dostałam ostatnio od siostry męża książke - Ksiega imion - i wieci co?zgodnie z tym co piszą jestem wstrętną manipulatorką..lubie rządzić ludźmi i ich wykorzystywać..nie nadaję sie do rodziny i tylko mi w głowie romanse!:)Oprócz tego jestem nad wyraz inteligenta:) Karmelka obyś miała rację:)Tak bym chciała parkę:) No bo wysłaąłm wam zdjęcie usg dziewczyny:) Miłego popołudnia - ja właśnie zjadłam na obiad śledzie i surówkę z selera naciowego z ogórkiem kiszonym, oliwkami i majonezem?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina no to super :) no to teraz dopiero będziesz musiała się oszczędzać ;) aneta ja widzę dwa maluchy :D hehe zupełnie inaczej sobie wyobrażałam takie zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero dopatrzyłam się waszych wpisów na 96 stronie ;) aneta - nonono grożę palcem - nie przemęczać się proszę. chociaż ja też mam jutro w planach większe porządki bo mąż ma mnóstwo pracy na budowie więc nie będzie go cały dzień i nic w domu nie pomoże. w tym tygodniu mają już nam robić tynki w naszym domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Witam mamcie!!!! Jak zobaczyłam słoneczko to wzięłam się za konkretne porządki, większość zbędnych rzeczy wystawiałam na tablice i tak mnie to pochłonęło,że wieczorami padałam zmęczona. Byłam w czwartek u gina, mała nadal jest ułożona pośladkowo, mamy 3 tygodnie na obrócenie się. Z dnia na dzień rośnie i ma mniej miejsca na figlowanie. Przytyłam tylko 5 kg !!! Nie tyję ale PUCHNĘ!!! Zaczęłam projektowanie klatki schodowej i zastanawiam się nad meblami z Biedronki, widziałyście może, naprawdę tanie i ładne. Anetka super szkraby, ja przeczuwam ,że na pewno będzie jeden chłopak:) Kręgosłup też odzywa mi się jak za dużo działam w ciągu dnia:( Gin przypisał mi Aspargin na te moje ociązałe nogi. Ciężko jest opisać jakie to uczucie. Dziś mam kolejne warsztaty florystyczne, o 19 zapominam o bożym swiecie:) Mój mąż od jutra rozpoczyna sezon karpiowy:) Ciekawe jak wytrzyma w tej pogodzie:) Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
A tamten ból to Zuzka uciskała i rozkopywała się, nie mam rozwarcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moje kochane!Ja wreszcie w domu :):):) wypuścili mnie dziś przed południem.Dostałam masę leków, przez ten tydzień mam jeszcze wypoczywać a potem wrócić do normalnych zajęć:]Jak na razie leżakuję, bo jeszcze trochę mi się brzuch spina jak więcej pochodzę a musiałam lecieć do miasta kupić prezent imieninowy dla mamy.. Ja rozwarcia też nie miałam ale młodego coś pchało do wyjścia. Już jest ułożony główką w dół i właściwie gotowy, poza tym, że waży 900g.No nic mam nadzieję, że wszystko będzie z nim dobrze jak do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina cieszymy się że jesteś już w domku :) nie ma to jak we własnym łóżku , szkoda tylko ze taka pogoda Cię ominęła, bo teraz na dworze jest fatalnie..:/ Ja przez to jestem przeziębiona... :/ Eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Sabina fantastycznie:)To leż i odpoczywaj:) Ja ledwo przeżyłam weekend...tak mnie coś huknęło w plecach, że od soboty nie umiałam ani leżeć..ani siedzieć..tyle się nakombinowałam - ciepłe prysznice na przemian z zimnymi okładami..nawet na chwilkę włączyłam poduszkę elektryczną.. Bałam się normalnie jak wstanę do pracy - ale dzisiaj jest juz dużo lepiej... A jak tam u was weekend? Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sabina no to super że już w domu i w dobrym humorze :) mam nadzieję że wszystkie niepokojące objawy minęły? aneta oj to współczuję :( mnie też codziennie wieczorem boli kręgosłup przeraźliwie, do tego od tygodnia doszedł mi nowy objaw - ból bioder w nocy :O wyczytałam że to się więzadła luzują przed porodem - ból jest ciężki do zniesienia, każda pozycja gorsza od poprzedniej :O karmelka to teraz czosnek, miód i cytrynka żeby się wykurować :) a ja wczoraj miałam dzień złego obżarstwa - na obiad mcdonald, potem na imieninach tona słodyczy - i dziś do rana tylko mi się w żołądku przelewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka - to kuruj sie:) Ja przyszłam do pracy a tam mój szef - chory na grype siedzi - prycha, kicha - masakra jakaś..i zamiast iśc do domu - to siedzi i prycha na mnie:( No mi juz duzo lepiej dzisiaj - ale wczoraj to nie umiałam przy stole usiąść.. MNie to od wczoraj - trzyma moje czarnowidztwo:(znowu się boję, że sobie nie poradzimy:(z bliźniakami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, dobrze,że już w domku:)powiem szczerze, że jeszcze nie wróciłam do formy, dużo nie pochodzę bo zaczyna mnie spinać i robi mi się słabo:/ a mój synek tak szaleje od wczoraj, że nie wiem czy wogóle spał:] chyba się cieszy z powrotu do domu:)Mnie też ostatnio dopadł i kryzys i przeziębienie, to drugie już przechodzi, a zastanawiać się czy sobie poradzimy to chyba do porodu będę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas wybaczam to obżarstwo :) też mi się zdarzy :] moze maz powinien ci masowac bioderka albo termoforek? choc pewnie to nic nie da...no coz, jeszcze troszkę musisz wytrzymac :) na dworze głowę urywa...;/ czosnek??? bleeeee:( Aneta, nastroje kobiet w ciązy są nie do zrozumienia, więc dziś masz depresję a jutro już znowu uśmiech więc spokojnie ;) Dobrze wszyscy wiemy że sobie poradzicie z Maluszkami :) Pogoda zdradliwa- dziewczynki pilnujcie się -cieplutko się ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaknel
karm3lka!!! dostalam tescik.dziekuje. a co to jest w tej tubce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta NAPEWNO sobie poradzicie :D wątpliwości są normalne i napewno na początku będzie ciężko ale przecież bliźnięta to podwójna radość ;) karmelko ta moja słabość do czekolady mnie zgubi. dziś na wadze już +13 kg :O a pogoda beznadziejna, dziś moim jedynym spacerem będzie pójscie do sklepu :( sabina teraz to naprawdę musisz się oszczędzać. wiem że łatwo mówić bo mnie samą szlag trafiał jak musiałam leżeć ale nie ma innej rady. ponadrabiasz zaległości książkowo - serialowe ;) ja np jestem na bieżąco w modzie na sukces :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest możliwe że w piątek o 18 nadane ekonomicznym listem i dziś u Ciebie :O W tej tubce jest żel Conceive plus, wspomagający *****iwość plemników :) mi się udało w cyklu gdy go stosowałam, ale wystarczyly dwie tubki, więc trzecia mi niepotrzebna :] teścik się ostał więc też dorzuciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaknel
jestes cudowna.dziekuje;* jak ten zel sie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaknel
aaaaa :) taaki bajer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju nie wiedziałam nawet że istnieją takie bajery karmelko ;) wczoraj był u nas na budowie facet od kominków i powiedział że koszt zrobienia kominka to 7-8 tysięcy :O ja się załamałam a mąż się oburzył [jak byliśmy już tylko we dwójkę] i powiedział ze w takim razie nie robimy bo on widział w supermarkecie gotową obudowę z wkładem za 2 tys :O jak mu próbowałam wytłumaczyć że to z supermarketu to badziewie to o mało znów nie było awantury. i pewnie skończy się na tym że zostanie dziura narazie a kominek nie wiadomo czy kiedyś będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaknel
jak tam dziewczyny? jak wasze malenstwa?? u wszystkich wszystko ok?? mam taka nadzieje. jak staraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaknel
sa tu w ogole starajace sie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczęta :) Ja już lepiej się czuję na szczęście katar minął i wracam do zdrowia :) Byłam z moim M. na zakupach i mierzyłam spodnie ciążowe -jeansy - hah :P smieszne takie :) ale kupiliśmy :P A wczoraj wysprzątałam mieszkanie(razem z praniem firan), chyba syndrom wicia gniazda mi się załączył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też bym z chęcią poprała firanki i umyła okna ale narazie mam zakazane... lenka z nas na bieżąco piszących to chyba już wszystkie podwójne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaknel
alez ja Wam zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka na pewno za chwilę do nas dołączysz- trochę cierpliwości. teraz pałeczka idzie od Anety i jej bliźniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaknel
z przyjemnoscia przejmuje paleczke. :) kurcze blizniaki ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja się chyba uduszę - nie mam kataru a napuchniętą błone śluzową nosa -juz prawei 100 zł na różengo rodzaju specyfiki dla ciężarnych wydałam i oczywiście wszystko do d**y..nic nie pomaga... musze oddychac buzią - bo nosem nie dam rady...najgorsze sa nocki.. dzisiaj miałam wolne bo byłam na szkoleniu..teraz odpoczywam a jutro mam wizytę u lekarza..zobaczę moje szkraby:) lenka - trzymam kciuki i oddaję pałeczkę:) Miłego popołudnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Hejka!!!! Ja coś kiepsko znoszę te ciążę!!! Załapałam doła i to konkretnego. Pokłóciłam się z mężem kolejny raz o ryby. Wiecznie chce na coś kase a najlepiej jak z konta ani złotówka nie zniknie. Tłumacze mu,że w kwietniu wyprawkę trzeba kupić i święta są a on swoje. Już nie mam nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaknel
Anetko dziekuje :) Niecierpliwa, skad ja to znam. Faceci sobie nie zdaja sprawy co ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×