Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

Gość niecierpliwa 84
Kobiety!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego naj naj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) I jak tam po weekendzie?Jak samopoczucie:)My od czwartku mamy w domu siostrę męża z prawie roczną córką:)Fantastyczna dziewczyna..chodzi, gaworzy - ma gorsze momenty - jest marudna - ale jak sie do mnie przytuliła - to tak się wzruszyłam:))słoneczko małe:)Także - ja chce już swoje maleństwa:)!! Trzymajcie dzisiaj kciuku bo na badania idziemy:)chociaz tak wymiotowałam przez weekend - że nie wiem czy urosły do wymaganych 45 mm - w sobote chyba z 5 razy a wczoraj ze 4:( ledwo żyję:) Trzymajcie się ciepło i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anetka..:) A po weekendzie całkiem całkiem. Można powiedzieć ze małe obżarstwo było( 50.tka teściowej :P ) Twoje Maluchy na pewno urosły i jak wrócisz to masz dać znać i pochwalić się najlepiej zdjęciem :) Ja też już się nie mogę doczekać swojego Maleństwa albo chociażby informacji o płci :P Ależ piękna pogoda!! A tu trzeba wegetować do 16 w pracy.... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Jak po weekendzie??? W sobotę oki ale od nocy z sb-nd mały zaczął gorączkować i tak do teraz. ( Kaszel miał ponad tydzień) Temp do 39,6' i kaszel męczący (suchy), dziś pojawił się mokry więc chyba się kończy. Dwie nocki nie przespane bo siedzę i obserwuję go, obkłady , mierzenie temp i CZOPKI ( zmora ). A tak poza tym jest bardzo kochany i powtarza: mamuś zaraz wyzdrowieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niecierpliwa to chyba nic nie wypoczęłaś... no niech Ci się kuruje synek bo za oknem piękne słoneczko więc to nie pora na leżenie w łóżku ..:) Zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dzięki. W pt byłam u ortopedy i powiedział,że ból kręgosłupa nie jest spowodowany tylko ciążą ale też incydentem z kwietnia ubiegłego roku. Dobił mnie faktem,że ten uraz zostanie do końca życia:) Mam oszczędzać kręgosłup. Faktycznie pogoda przepiękna. Mój m jak wyszedł z rana na ogród to wrócił po 3 godzinach. Wyjął ławkę, huśtawkę ogrodową, stól... Postanowiliśmy,że jak w przyszły weekend będzie pięknie i mały wyzdrowieje to grillujemy :) Zaczynam kupować już kosmetyki dla Zuzanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu sabina1106. Pisze ze szpitala bo dzis rano dostalam skurczy i wyladowalam na obserwacji. Do tego mialam jakies krwawienie jak mnie przyjmowali na oddzial. Ale z malym wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze sabina to niedobrze :( mam nadzieję że to nic poważnego tak jak u mnie. pisz na bieżąco co słychać :) niecierpliwa ja też się już przymierzam żeby dokupić brakujące rzeczy i mam dylemat co do kremu do pupy - czy brać bepanthen? opinie są strasznie sprzeczne... czy smarować profilaktycznie przy każdej zmianie pieluszki? czy kupić jakiś zwykły krem typu bambino czy hipp? ogólnie stosuję oliwkę hipp, będe też kupować płyn do kąpieli hipp i tak pomyslałam że może i ten krem do pupy hippa kupić? nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi :O aneta współczuję strasznie tych wymiotów :( czekamy niecierpliwie na wieści w sprawie maleństw :) ja dziś wyniosłam sobie leżak na dwór i siedziałam na słońcu ze 20 minut - cały tydzień ma być tak fajnie to może sobie buźkę trochę opalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Sabinka o rozwarcie jakieś masz???? Ja do małego stosowałam wszystko hipp (strasznie zapach mi się podobał i podoba), polecałam go innym mamom ale się okazało ,że uczulał:( Teraz kupię z nivea a pieluszki pampers i chusteczki też. Ja pupcię smarowałam zawsze kremem na odparzenia hipp a jeśli już coś się pojawiło to sudocremem. Bepanthen tylko na brodawki smarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena3o
Witam,staram sie ok 5 no moze zaraz 6 lat i nie wychodzi.Badania moje sa ok meza raz dobrze raz nie i takie to zycie jest niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) Sabina - kochana trzymaj się!!!!kciukasy tu wszystkie trzymamy!!wszystko bedzie dobrze:)!! Niecierpliwa - zdrówka dla Małego - bidulek..!! Jesteśmy juz po badaniach:)Moje szkraby w niecały tydzień urosły - jeden 1,70 cm a drugi 1 cm:)także zrobiliśmy badanie i wyszło wszystko dobrze:)nawet nie musimy testu pappa robić:) Maleństwa mają piękne nózki i rączki:) Cudne są:) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sabinka odpoczywaj i pamiętaj że trzymamy kciuki za twojego Szkraba :* Będzie dobrze - na pewno :) Aneta a nie mowilam ?:) Teraz będą rosnąć jak szalooone :D Super że wszystko w porządku, to teraz byle do nastepnej wizyty :) Dziubas, zazdroszczę Ci tego leżakowania... już się nie mogę doczekać aż minie ten wstrętny marzec...ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta no to super wieści :) a w którym ty już jesteś tygodniu? mogłabyś wysłać zdjęcie bo ciekawa jestem jak dwa malenstwa naraz wyglądają razem :D karmelko powiem ci że cieszę się ze jestem już na zwolnieniu bo nie dałabym rady siedzieć w pracy a potem jeszcze załatwiać miliona róznych spraw. z moim obecnym żółwim tempem to budowa by się ciągnęła nie wiadomo ile jeszcze :P dziewczyny a mnie tak boli kręgosłup że już nie wiem co ze sobą robić :( wczoraj wieczorem to już sie zastanawiałam nawet nad wzięciem proszka przeciwbólowego :O robię ćwiczenia które pokazała nam położna ale one pomagają tylko na kilka-kilkanaście minut :( w nocy się budziłam chyba ze 30 razy z bólem, rano wstałąm też z bólem i cały czas boli, żadna pozycja nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Ehhh Dziubas a może spróbuj iść na basen?woda podobno bardzo pomaga na kręgosłup...nie musisz pływać - wystarczy, ze będziesz sobie chodziła:) Ja od trzech dni męczę się z ciśnieniem - 150/100 nawet po przebudzeniu:(tabletki, które biorę tak średnio pomagają - budzę się z bólem głowy i zasypiam z bólem głowy i tak cały dzień:( Głowa przestanie boleć - jak spadnie ciśnienie a to za cholerę nie chce spadać:(( Wyślę zdjęcia jak przyjdę do domu - ehh z tego wszystkiego wczoraj pogmatwałam - jeden urósł o 1 cm a drugi o 1, 30:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas polecam basen- ja zawsze wracam pozytywnie zmęczona :P i bez bólu mięśni. Zwłaszcza jak posiedzę na bąbelkach w jacuzzi :) Tak Aneta czekamy na zdjęcie takich dwóch szkrabów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sabina. Dzis dalej leze. Dostaje kroplowki i zastrzyki w ... ale troche sie mi poprawilo tzn. Nie mam bolesnych skurczy a tylko naiecie macicy. Noie mialam rozwarcia co najlepsze, szyjke mam zamknieta tylko malego cos pchalo do wyjscia. Jeszcze jak mnie dr badala to dostalam krwawienia. Jak bede miec wyniki to sie odezwe. Maly znow mi szybko rosnie. Jest tydzien przed terminem znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka - to dobre wieści, że Ci lepiej:)leż, odpoczywaj kobitko:)My tu cały czas trzymamy kciukasy za Was:)Jak dostaniesz wyniki to daj znać:)Trzymaj się:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas tak zerknęłam jeszcze na twój brzuszek...czym się smarujesz?:) ładna skóra bez rozstępów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sabina to aż kroplówkę ci podłączyli? trzymam kciuki że minie i będziesz mogła normalnie funkcjonować bo wiem jak ciężko tyle czasu leżeć. trzymaj tam mocno małego w brzuchu :) karmelko - codziennie smaruję się oliwką hipp :) i proszę nie zapeszać bo tak szybko tyję że strasznie się boję tych rozstępów :O byłam na 40-minutowym spacerze - pół drogi szłam bez kurtki bo tak gorąco było w słońcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama oliwka? :) Hm okej , bo ja rano kremem na rozstępy a na noc oliwką ale Johnson's ... Ale wolałam spytać co Ty stosujesz :) EE no na pewno nie wyskoczą Ci żadne rozstępy :) Ile masz na plusie ?;) Jejku ty już za chwilę końcóweczka :)) ja tez jak tylko za chwile wyjdę z pracy startuje szybko z pracy i biegiem na spacer poki slonce swieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Kurcze, jakoś dziwnie się czuje!!! Tak jakbym miała bolesny okres. Nito skurcze nito uciskanie pęcherza przez mała :( Możliwe,że się przekręca,jak mi nie minie do nocy to jade na pogotowie. Mam dość lekarzy, w piątek u ortopedy z kręgosłupem, dziś z małym u pediatry(mnie też zbadała,bo usłyszała mój kaszel, zaraziłam się) a w czwartek jade do mojego gina! Oby było wszystko oki:) Kurcze, jak czytam co pisze to użalam się na maxa nad sobą ale co tam ulży mi. Co do rozstępów ja też się smaruje oliwką wieczorem a rano kremem na rozstępy. Z synem jeden rozstęp mi tylko wyszedł i teraz jest bardzo widoczny. Na chwilę obecną nowości na bebzolku brak:) Ale to dopiero 31 tydzień się zaczął i 8 mc. Wszystko może się zdarzyć do rozwiązania. Sabinka będzie dobrze!!!! Trzymajcie się ciężaróweczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa trzymamy kciuki za Maleństwo! Daj znać jutro jak się czujesz. Już 31 tydzien?? :O a forum jest od tego żeby raz ponarzekać a raz się pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyłam 12 kg, dziś zaczęłam już 30 tydzień - czyli 3/4 już za mną i zaczynam się coraz częściej stresować jak to będzie. niecierpliwa od tego forum właśnie jest zeby ponarzekać :) mam nadzieję że ci przeszlo, mnie też kilka razy w ciągu dnia jakby ciśnie brzuch, ale gin mówił że to mała się rozpycha ;) ja np jestem własnie po sprzeczce z mężem, obraził się chyba. ech a ja już nie mam siły na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki to znow ja- sabina. Wczoraj porobiono mi wieczorem usg. Wyszlo ze wszystko w porzadku:) bardzo sie ciesze z tego powodu. Maly wazy juz prawie kilo i machal sobie stopka:) a ja dalej odpoczywam, troszke spaceruje i duzo leze. Moze mnie w piatek wypuszcza. Na to szczerze mowiac licze. Anetka to suuper ze wszystkie badania ok. Oby tak dalej. Jak ten czas lec****amietam jak dopiero testowalysmy a u mnie juz prawie 26 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina, bardzo dobre wieści :) !! Dziubas 12 kg to chyba to jest poki co dobry przyrost co?;> A ze sprzeczkami z mężami to jest baaardzo różnie :) On na pewno też się stresuje że niedługo będziecie w trójkę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina no to super wieści :) też masz codziennie kilka razy podłączane ktg? ja się nasłuchałam serduszka małej w szpitalu za wszystkie czasy ;) karmelko ale ostra wymiana zdań była a propos budowy i to już nie po raz pierwszy :O nie wiem jak my to wszystko pouzgadniamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam zazdroszczę tych wizyt :) ja muszę czekać do Prima Aprilis, chciałabym w końcu się dowiedzieć kto zamieszkuje mój brzuszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Nie wysłałam wczoraj zdjęcia - ale miałam kryzys..mąż mnie już pakował do szpitala - ze względu na ciśnienie..krew mi z nosa leciała...ale udało mi się dodzwonić do mojej lekarki rodzinnej - powiedziała, że mogę wziąć większa dawkę tych moich tabletek...a jakby coś było nie tak - to rano na pogotowie.. Ale wzięłam - położyłam się..zasnęłam i dzisiaj jak nowo narodzona jestem:)Nawet do pracy przyszłam:) Sabina - fantastyczna wiadomość - bardzo się cieszę, że wszystko w porządku - leż i odpoczywaj:) Dziubas - dacie rade..to normalne, że się sprzeczacie odnośnie budowy - to ma być w końcu wasze wymarzone gniazdko i pewnie każde ma trochę inną wizję:):)tylko Ty się nie możesz denerwować:)Uważaj na siebie:)my nigdy remontów nie przechodzimy spokojnie:)teraz jest bitwa - bo ja chciałabym przedpokój przed bliźniakami wyremontować:)ale po co? na co?:) Miłego dzionka Żabki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×