Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roselyn

Odchudzanie

Polecane posty

Gość Nariii
Widzę, że nie tylko ja nie padam z zachwytu nad Chodakowską;] Jednak wiele osób za nią szaleje, może dla pewnych osób odpowiada taka powtarzalność, ja wole bardziej energicznie czy coś. Ja już dawno w żadnym fast foodzie nie byłam, ale z facetem lubimy sobie pobiesiadować. Sute obiadki a do tego na deser wielka porcja lodów. Magda - kurcze cały dzień na nogach a potem jeszcze rower, brzmi cięzko. Mówisz po niemiecku? Najdłużej wytrzymałam miesiąc i efekty były wow, ale powoli, powolutku stare nawyki wracały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narii Obawiam się że nie dam rady po pracy wsiadać na rower i jechać ale cóż najwyżej padnę gdzieś po drodze. Niemieckiego uczyłam się w szkole ,ale wiadomo jaka to nauka.W trakcie pobytu będę się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Nariii- po takiej biesiadzie z facetem, można i z nim troche spalić kcal z całkiem miły sposób (jeśli wiesz co mam na myśli ;p). Magda w restauracji pewnie się troche nachodzisz w tej pracy, więc akurat tutaj Chodakowską bym Ci poleciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mam nadzieje że osiągnę cel i zmieszczę się w stare spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
damy rade choc cw chodakowskiej nigdy nie probowalam to sie nie wypowiem ale bardzo lubie cw mel b... ulozylam sobie trening: 6 powtorek cardio( wytrzymuje 12min z 15) + 6 powtorek trening nog.... nie wiem czy one pomoga spaklllic tluszczyk ale lepsze to niz siedzenie na pupie przed tv i liczyc na cud ze schudne heheh... czy to wystarczy na caly dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia czy wystarczy ja nie ćwiczyłam z mel nie wiem jakie ma ćwiczenia ale chyba muszę się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia czy wystarczy ja nie ćwiczyłam z mel nie wiem jakie ma ćwiczenia ale chyba muszę się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
w sumie wyszlo by 2h cwiczen..... sama juz nie wiem:( mi te cw przypadly akurat do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia czy wystarczy ja nie ćwiczyłam z mel nie wiem jakie ma ćwiczenia ale chyba muszę się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moge dolaczyc??:) tez chce zgubic 3 ,4 kg nie wiecej mam 174 cm wzrostu i waze na obecna chwile 63.20 jestem od dwoch dni na 8-godzinnej zwaze sie za tydzien zobaczymy....jesli chodzi o cwiczeni to nie mam czasu mam dwie male coreczki i moj ruch ogranicza sie do spacerow sprzatani itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nariii
Roselyn - chyba wiem co masz na myśli;P Magda - trzymam kciuki za wyjad, to już któryś, czy pierwszy? przyszla_zonka - czytałam o tej Melb kiedyś na blogach same pozytywy, zresztą chyba kazdy ruch się liczy dzisiaj w dobie takiego siedzącego trybu zycia. Każda aktywność jest na wagę złota:) Uciekam spać, bo do pracy trzeba wstać. Zabieram ze sobą warzywka (pomidor, pieczarka, fasola czerowona, kukurydza) z kurczakiem i jogurt z musli. Nie wiem jak z odywaniem się bo chłopak przyjeżdża, więc i pewnie nie będę miała głowy do internetu:) Udanego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nariii to mój pierwszy wyjazd trochę się boję ale cóż to było moje marzenie praca i mieszkanie za granica. Mam nadzieje że w wolnym czasie będziesz się odzywać. Miłego wieczoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
witajcie dzisiaj rano sie zwazylam i mialam: 64,9kg totalna zalaka musze sie wziac w grasc bo jeszcze gorezj bede wygladac:(:(:( rano zjadlam: kanapke z serem, jogurt jogobela 150g, przed poludniem 2 ziemniaki+ jedno jajko, przed chwila troszke bulki+ nie caly jogurt nat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej co ja dziś jadłam 2 kanapki z sałatą wypiłam 2 gorzkie herbaty i 1 litr nektaru grejpfrutowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła, a jakie odstępy między posiłkami i o ktorej zjadłaś śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roselyn, ale jak schudlas te 8 kg, to były to woda i mięśnie, czy tłuszczu też ubyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
witajcie dzis nie bardzo mi wyszla ta dieta.... dzis zjadlam tylkoi jeden kubeczek jogurtu nat. Probowalam saltki warzywnej i lecza.... dzien bez slodyczy, c*psow i gazowanych napoi, cwiczenia nie bardzo dzisiaj ale jutro sie juz poprawie a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do południa tak jak pisałam wcześniej po południu 3 kanapki z sałatą kawałek drożdżówki ,4 małe gruszki .3 litry wody.Co ćwiczyłam ? Hmmm... woziłam taczki z ziemią około 1,5 godziny ,zamierzam iść jeszcze pobiegać możne jakieś ćwiczenia w domu.Zjeść nie planuje nic za to herbaty wypije sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duuuużo tłuszczu wtedy ubyło. Ja dzisiaj wiedziałam, ze z diety nic nie będzie. Dlatego nic nie mówie. Ale nie martwie sie bo jak mówiłam zaczynam od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
No i zapomniałam sie zalogować. Wpis wyżej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
witajcie dzis mi waga pokazala: 64,4kg sniadanko: jogurt nat, 2 kromki chleba z szynka i kubek kawy od rana tylko chodzee i sprzatam bo popoludniu mam gosci zabieram sie dalej za sprzetanie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
no dziewczyny widze, ze sie trzymacie :) ciesze się :) Ja mam zamiar ważyć się co tydzień, a skład zjedzonych kcal podawać do wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
śniadanie: 2 kanapki z serem i pomidorem, 2 małe ogórki kiszone II śniadanie: gruszka Obiad: Kefir z koprem i ogórkiem Kolacja: mała miseczka mirabelek, gruszka dziś cały dzień chodziłam po sklepach, nie miałam czasu na przygotowanie czegoś porządnego, tylko kolacje i śniadanie zjadłam spokojnie. zjadlam dziś mniej niż 1000kcal- trudno, na jutro już mam łososia:) robicie sobie czasami jakiś dzień przerwy od diety? ja pomyślałam, że może przy najbliższych świętach, czyli 1 listopada będę jeść wszystko, na co będę miała ochotę, a potem powrót do diety, chociaż nie wiem, czy zimą nie zachoruje jak będę spożywać tylko 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pytanie z poza kategorii: Jadąc do Szwajcarii trzeba mieć paszport ,czy wystarczy tylko dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Ja czasami robie takie przerwy od diety, własnie np. w jakieś święto, ale i wtedy staram sie nie jeść wszystkiego co popadnie :) Magda- do Szwajcarii możesz jechać z dowodem osobistym, nie potrzebujesz paszportu :) Ostatnio zajadam sie śliwkami z mojego drzewka za domem. Przynajmniej zdrowe i bardzo pobudzają jelta do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roselyn dzięki za informacje Co zjadłam dziś: Śniadanie:jw obiad 4 suche naleśniki,herbata bez cukru,gruszka ok 400 kcal kolacja: duża filiżanka herbaty bez cukru ,2 kromki chleba pieczonego na grillu nie wiem ile ma kcal więc nie wpiszę . Ogólnie dziś +/- 700 kcal Ćwiczenia dziś hm..? żadne po za pracą fizyczną na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×