Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roselyn

Odchudzanie

Polecane posty

Gość Roselyn

Witam wszystkich! ;) Zaczynam porządne odchudzanie od 1 września! Wiadomo w grupie ciekawiej, więc przyłączajcie się! Musze zrzucić sporo kg, zeby wreszcie wyglądać jak kobieta a nie wieloryb. Postanowiłam, że tym razem wezme się za siebie i dam rade. Mam nadzieję, ze będę miała z kim wymieniać spostrzeżenia, skutki diety i byśmy mogły dziewczyny razem się wspierać. Więc do dzieła! Chudnijmy razem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej też planuje w końcu zacząć walkę z kilogramami bo już mnie to denerwuje.W maju 2014 mam w rodzinie wesele muszę iśc i jakoś wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj :) Jaką dietę chcesz stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie planuje żadnej szczególnej .ograniczyć słodycze,zacząć ćwiczyć z Ewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Powiem szczerze, że planuje dość drastycznie zmienić swoją wagę. Wiadomo mnóstwo ćwiczeń, 5 razy w tygodniu siłownia, cardio przynajmniej 1,5 godziny. Do tego dieta porządna ok. 600kcal dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile chcesz schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Przydałoby się z 20kg. Myślę, ze uda mi sie to osiągnąć w 3 miesiące, a póżniej powolne wychodzeni z diety, zeby nie było wielkiego efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sporo ja około 7-10 kg. zależny od efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łooo matko Roselyn ty chyba chcesz wziąć udział w olimpiadzie, siłownia 5 razy w tygodniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
600kcal- tyle chcesz dziennie spozywać czy tyle ograniczyć? Ja w prawdzie od dziś jestem na diecie, ale dziś jem same owoce- oczyszczam organizm. Potem jakieś 1000-1200kcal, węglowodany złożone, tłuszcze omega3, owoce, warzywa i dużo białka. Początkowo aeroby, a potem przerzucę się na ten Hiit- muszę spalić jakieś 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ważycie i ile macie wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
167-70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Dla mnie siłownia 5 razy w tyg to nic strasznego. Bawiłam się w taką dietę już wcześniej przez miesiąc. Tylko to właśnie była tylko zabawa. Teraz zaczne odchudzanie na poważnie. A mam 175cm wzrostu i ważne 85kg więc jest co zrzucać. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
marylin, 600kcal spożywać, przynajmniej do czasu kiedy zmniejszy mi sie troche rozciągnięty żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
163cm i 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 163cm i 80kg,zrzuciłam już 15kg, też się odchudzam ale baaaaardzo niezdrowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
a powiesz troche jak Ci sie udało zrzucić te 15kg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że tak powiem- przy pomocy niedozwolonych środków chemicznych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Twoj sposób jest na pewno zdrowszy i trwalszy, więc mojego nie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
roselyn, to nie dieta, a głodówka. Lepiej jest wziąc te 1000-1200kcal i chudnąć- w 3 miesiące można naprawdę dużo schudnąć, jesli uprawia się jakiś sport. Tym 600kcal możesz co najwyżej rozwalić metabolizm i powolne wychodzenie z diety nic ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
marilyn, mój ogranizm jest przyzwyczajony do sportu i niestety na diecie 1000kcal słabo mi idzie te odchudzanie, dlatego postanowiłam przejść do bardziej drastycznego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może twoje kilogramy to czyste mięśnie a nie jakiś tłuszczyk skoro ćwiczysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Mogłabym tak twierdzić, gdyby nie to, że nie dam rady pozbyć sie brzuszka, a to na pewno nie są mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roselyn napisz coś więcej o sobie, daj się lepiej poznać, wtedy więcej osób będzie zaglądać. ;) Fajny topic się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Mam 19 lat, więc jestem całkiem świadoma swoich poczynań i decyzji. Nie pamiętam, zebym kiedykolwiek ważyła mniej niż 70kg, zawsze byłam "przy sobie", jestem jakby to powiedzieć grubej kości. A teraz wiem, ze zejde do 65kg. A wątek założyłam bo chciałabym dzielić się swoimi sukcesami i wiedzieć, ze innym też sie udaje, wspólnie się wspierać. Wiadomo, zawsze razem łatwiej i jeśli ma sie z kim o tym pogadać ;) Dlatego zachęcam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się mam 19 lat ważę ok 65 kg i mam 165 cm. Czuje się gruba.W kwietniu udało mi się schudnąć ważyłam 59 kg, ale zaczęłam brać leki na tarczycę które spowodowały tycie.Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
magda, dalej bierzesz te leki? Ja myslałam, ze mam tarczyce, bo nie mogłam schudnąć, ale to chyba nie wina tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
witajcie zaczynam razem z wami potrzebuje schudnac conajmniej 10kg... 160 wzrosttu i 64kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Razem damy rade :) Ciesze się, ze sie przyłączacie :) przyszła żonka, 10kg to nie tak dużo, Jak planujesz zrzucić kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×