Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roselyn

Odchudzanie

Polecane posty

Gość marilyn111
magda, jaki chleb? zwykły czy pełnoziarnisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda, ja myślę, że zjadłaś duzo więcej niż 700kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb zwykły, a kcal liczyłam według tabeli kalorii tak więc wydaje mi się ok Może kcal było więcej z tym chlebem z grilla którego nie liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank, ile kcal ma kromka chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 80 tylko że to z środka chleba,a ja miałam te mniejsze z samego początku to kcal mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
coś cudownego się ze mną dzieje, w lodówce pizza, na widok której zazwyczaj cieknie mi ślinka, wszędzie w domu słodycze, chipsy, gumy, a ja na nic nie mam ochoty, oprócz zdrowego jedzenia!!! nigdy wcześniej tak nie miałam, zawsze trudno było wytrzymać na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
ja się zważę może w październiku- serio, nie będę zaprzątać sobie tym głowy. nie mam wagi, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę się ważyć co tydzień bo jak nie będę widzieć efektów to odpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
czasami waga może się zatrzymywać, czasami jest więcej, bo okres. musisz zmienić podejście. też kiedyś zrezygnowałam, bo nie było widać efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem rożnie to jest z wagą .Ale spróbuje swojej metody z ważeniem się w miarę możliwości co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja boje sie najbardziej kiedy właśnie waga sie zatrzyma. To jest niby ormale, ale wiadomo kiedy waga nie leci w dół, motywacja też spada. Marilyn- też tak mam szczególnie na początku diety, że ni mam ochoty na kaloryczne jedzenie itp. Gorzej bedzie później :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
ja słyszałam, że właśnie na początku jest najciężej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Hm, jak dla mnie początki nie są takie ciężkie, dopiero później zaczyna mi sie chcieć czegoś słodkiego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga :63.9 kg wzrost:165cm talia :80 cm pas:90 cm biodra:95cm udo prawe :59 cm udo lewe:60 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
zawsze można zjeść 3 kostki gorzkiej czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet słodycze jedzone z umiarem w diecie nie szkodzą a wręcz pomagają przetrwać trudne chwile i nie sprawiają że dieta jest dla nas katorgą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł zaczynam od jutra,musze zrzucic 9 kg,bede jesc glownie otreby owsiane,z jogurtem np albo rodzynkami ,jablkami,do tego w pracy jakas kanapka niestety,wolalabym jakis jogurcik czy owoc ale zaraz by wszyscy komentowali ze sie odchudzam a g ich to obchodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Zielone oczyska- a ćwiczyć będziesz? :) miło, ze do nas dołączasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Leń to leń, ale czasami trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie: twarożek z szczypiorkiem ok 150 g,kromka chleba ,herbata bez cukru Obiad :frytki ok.100g + 2 łyżeczki keczupu Przekąska:3 cukierki michałki białe Kolacja : twarożek z szczypiorkiem ok 150 g,herbata bez cukru,kromka chleba Dziś niedziela więc pozwoliłam sobie na słodkości. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn111
śniadanie: dwie kanapki na bułce żytniej z serem i ogórkiem, dwa ogórki kiszone obiad: 150g łososia + pół szklanki groszku zielonego podwieczorek: miska śliwek mirabelek kolacja 100g łososia + groszek zielony późno wstalam i nie mogłam rozplanowac aż pięciu posiłków. łososia smażyłam bez tłuszczu, ogólnie wyszło jakieś 1100 kcal- czyli idealnie, świetnie się czuję, metabolizm normalny (a często przy diecie spowalnia, bo organizm się zabezpiecza) mnie jeszcze się nie chce słodyczy.. jeśli na początku diety jest mały apetyt na słodycze, to trzeba z tego korzystac ile się da i spożywać tylko zdrowe kalorie, jeśli potem będę miała ochotę na słodkości, to raczej gorzka czekolada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jaki masz typ figury? mam ten sam wzrost podobną wagę wymiary tylko się trochę różnią. Liczycie kalorie ćwiczycie? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka wydaje mi się że klepsydra. Kalorie liczę zapisuje w zeszycie .Ja na razie nie mam czasu na ćwiczenia ,ale to biegam po mieście załatwiając sprawy. ćwiczyć zacznę nie wiem kiedy bo ten miesiąc będzie trudny by znaleźć czas na nie. Ale powodzenia i wytrwałości dla wszystkich.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
witajcie weekend do bani:( byly ciasteczka, winko, duzo jedzenia a ja nie moglam sobie poradzic by nie zjesc:(:( dzis zaczelam od nowa do mooich posilkow dolozylam szklanke kefiru 1,5%.... po poludniu bede cwiczyc... Wczoraj rano sie wazylam mialam 65,2kg. Dzis myslalm ze po wczorajszym jedzonku bede miala wiecej ale sie pomyulilam na wadze ujrzalam 64,9kg...:) a wypilam wczoraj tylko jedna szkl kefiru na sniadanie. :) wiec zaczelam dzis: rano szkl kefiru, 2 kanapki szynka plus troche salatki warzywnej, przed chwila kolejna szkl kefiru plus troche lecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
sprobuje czy wytrzymalabym na kefirze jeden dzien bez innego jedzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda moje wymiary: uda 57cm, talia 71cm, brzuch 88cm, biodra 98cm piszę dla porównania bo wagę i wzrost mamy prawie taki sam ;) Ja jestem typem gruszki. Ile chcesz schudnąć i ile kalorii jesz? Bo ja jem max 1500kcal i chcę schudnąć do 60kg ale to zależy od wymiarów, ćwiczę codziennie i spaceruję. Przyszła żonka da się wytrzymać na kefirach tylko trzeba często pić, ja tak kilka razy robiłam jeden dzień na kefirach ale jadłam tez coś dodatkowo jakieś warzywa zupę czy serek wiejski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka ,chciałabym tak z 7-8 kg.Jem rożnie w sobotę ok 700 kcal,w niedziele ok 960 kcal,dziś już 850 kcal. Nie odmawiam sobie praktycznie niczego,fakt jem w porcjach po 100-150 g. Może i mało kalorii ale ja zawsze tak jadłam i nie zamierzam tego zmieniać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim ważne jest to, jakie są to kalorie, lepsza żywność nisko przetworzona. ja na razie: śniadanie: 4 wafle ryżowe, 3 plasterki sera, ogórek kiszony i pół zwykłego na "kanapki" II śniadanie: miseczka śliwek. ale przeszłam dziś z 2km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×