Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roselyn

Odchudzanie

Polecane posty

Gość przyszla_zonka
moj obiadek: szkl kefiru wlasnie ja pije, pol miseczki zupy pomidorowej z proszuku... wiem wiem nie zzbyt zdrowe... ale milam ochote na cos cieplego a z drugiej strony nie chialao mi sie robic zupy:):) :) trzymam kciuki za was:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniadanie: płatki kukurydziane z mlekiem ok. 300 kcal. 2h na siłowni, spalone ok. 400 kcal. Dzisiaj nie jem juz nic. Nie mam ochoty. Do środy zrobie sobie mega głodówke, żeby oczyścić organizm. Planowałam brać jakieś witaminy, ale nie wiem jakie. Martwie sie, że będą wypadać mi włosy i łamac paznokcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik11
u mnie na śniadanie płatki owsiane z owocami o 8, o 10 figura no-appetite ok.13. odrobina twarogu z warzywami przed chwilą sałatka z piersią z kurczaka o 21 garść orzechów , chwilę później szejk białkowy. no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie schudna nigdy za duzo jem chleba jak sie tego nawyku chlebowego oduczyc ? macie jakis sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roselyn
Ja po prostu przestałam jeść chleb sam z siebie. Bardziej mi sie chce mięsa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ja m iesa nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Coffee 1000 zielona kawa w kapsułkach-skuteczne odchudzanie!!! Tysiące zadowolonych klientów. Sprawdź sama na: www.sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosuje żadnych witamin. śniadanie:kromka chleba,herbata bez cukru obiad : frytki 50 g+łyżka keczupu,pizza 1 kawałek przekąska :gruszka, pół drożdżówki z jabłkiem kolacja: ryż z sosem pomidorowym Zjadłam +/- 1000 kcal Na ćwiczenia nie ma czasu .Może póżniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Zdrowe Odchudzanie. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną metodę odchudzania. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pięknie, ok. 1100 kcal śniadanie: 4 wafle ryżowe, 2 plasterki sera, ogórek kiszony II: miseczka śliwek Obiad: jajecznica z 2 jaj i połówki pomidora na łyżeczce oleju rzepakowego+2 wafle ryżowe Podwieczorek: miseczka mirabelek Kolacja: jajo na twardo, 2 trójkąciki serka topionego, pomidor doprawiony oregano apetyt na jaja wrócił mi po 2 latach... tak ich znienawidziłam po ostatniej diecie, którą opierałam głównie na jajach mam w domu bułki maślanki, które uwielbiam (cudowny zapach), poza tym robiłam dziś pyszne naleśniki z jagodami, na nic sie nie skusiłam, zastanawiam się, czy w czasie okresu będę miała jakieś zachcianki na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest 12oo kcal?????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej , tylko nie wiem ile ten tajger ma kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
witajcie dzis na wadze 64,4kg... na sniadanie: jak zwykle szkl kefiru jajecznica z 2 jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger 46 kcal/100ml:) no ja tak na oko,a wole uznac ze zjadlam wiecej niz mniej zeby sie potem zmotywowac do zmniejszenia kcal:)problem mam z chlebem za ile to liczyc,policzylam 2 kromki z 2 plastrami sera za 250 kcal jakies i to razy 2 to 500 +kefir 230+2 jajka 200+tiger 250 w przyblizeniu 1200:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marooka
no to jestem:) dziekuje za przyjecie:) mam do zrzucenia brzuch i jestem od dzis na dieice z nidkim indekscem , po 2 tygodniach bede na niskim i srednim, zobacze jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marooka
jestem na topikach z taka dieta ale tam nie ma nikogo kto by stosowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
dziewczyny poradzcie mi cos : co jest skuteczne na wyszczuplenie ud? Stepper ? wlasnie czytam o nim efekty i nie ktore dziewczyny twierdza ze bardzo wyszczupla uda. Rowerek stacjonarny? Bieganie? Przysiady? Nozyce? Mel B trening nog? Twister? czy moze Orbitrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam i rowerek i stepper po stepperze widać różnicę .Ja ćwiczyłam 60 min przez miesiąc co nie co było widać.W następnym miesiącu przerzuciłam się na rowerek u mnie żadnych efektów. Dzisiejsza waga:62,8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie: 1/4 szklanki coli,drożdżówka z jabłkiem, Obiad:100 ml jogurtu pitnego,ryż z sosem pomidorowym Przekąska:wafel ryżowy Kolacja:Pół kromki chleba z masłem i szczypiorkiem Zjadłam+/-690 kcal Dziś sporo latania po mieście, praca w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie: 4 wafle ryżowe, 2 plasterki sera żółtego, trochę ogórka II: jabłko obiad: dietetyczny omlet z sosem pomidorowym podwieczorek: szklanka mleka kolacja: 2 ogórki kiszone, jajko na twardo, szklanka mleka dziś raczej mniej niż 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie: bagietka obiad :1 kawałek pizzy przekąska:15 śliwek węgierek kolacja: 1 i pół kanapki z jajkiem na twardo Zjadłam+/- 1000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_zonka
witajcie nadal sie nie zdecydowalam rower stacjonarny czy lepszy stepper? milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz możliwość idź na siłownie i sprawdź,zapytaj instruktorów o zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,nie pisalam wczoraj bo nie mialam neta,jadlam 2 naturalne jogurty,otreby granulowane i kanapke z serem.dzis poszly 2 miseczki otrebow ale takich zytnich bez cukrow zadnych,maly soczek,drozdzowka i chudy twarog,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×