Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Jestem pewien na 95 procent co to za osoba.I jesli to ona to nie chce z nia miec nic wspolnego , ale ta pani nie potrafi tego zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalem , wchodzila na moj byly temat pod inymi nickami i udawala kogos innego.Okazalo sie , ze miale sowje rozne tematy i dziesiatki nickow.Pozniej wszystko wyszlo na jaw i zrazila wiele osob do siebie.Nie wspominam o tym , ze o malo co nie rozpadl sie moj zwiazek z dziewczyna jak wyslala mi jakies serduszka na gg te ktore sa przy avatarze :o Chociaz w sumie i tak sie rozpadl :p ale to z innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Witajcie, sorki ze wczoraj nie wróciłam sie pożegnać wyleciało mi z głowy ze tu pisałam :P byłam tu dzisiaj za dnia ale akurat weszlam na te dziwne pretensje i nie chciałam sie wtrącać. Na moje oko ktos tu chyba był zazdrosny o ta twoja koleżankę :P zawsze mnie śmieszą tacy wredni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
No prosze...wpadam...a Tu jak w telenoweli argentynskiej hahaha.... Witajcie : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Juz sie martwilem , ze woda w wannie Cie porwala , ale na szczescie jest wszystko ok ;) Niestety smiem twierdzic , ze specjalnie too zrobila z tym gg , aby moja byla sympatia ze tak to ujme to zobaczyla i wszystko poszle sie ......bujac :P Dziwne , bo ja osobie na ktorj mi zalezy zyczylbym wszystkiego dobrego , a nie klasc mu swinie pod nogi , ale to jest polska. JaOni - Ty tez wczoraj odplynelas chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Czyli jakaś niespełniona miłość? :P ojjj troche masz tych wielbicielek hihihihihi ale lepsza jedna normalna niż sto zazdrosnych wariatek :P a mnie woda nie wciagnela jakoś tak na przemyslenie paru spraw mnie wzięło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Oj....poplynelam....mialo bys stylem klasycznym...ale wyszlo ...zabka ...taka zabka w polaczeniu z kraulem hahahahna na szczescie dobilam do brzegu ..: ))) i na szczescie obylo sie bez choroby morskiej ; ) Co U was? Jak mija noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Mirabela i wydumalas cos intereujacego? : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wielbicielek , po prostu znajoma (byla) z forum , ktora ma problemy emocjonalne , ale nie zamierzam juz o tym mowic , bylo minelo. Postanowilem wrocic do swojego starego nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Ostrzegam, ze dzisiaj tez moge wyjsc "po angielsku" hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Kochana nic przyjemnego o czym mogłabym Wam napisać niestety. Cóż, moje życie nie jest uslane różami. Pijemy cos? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastos a czemu urwał się kontakt z tą "bliższą znajomością"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Osobiście wole dzisiaj cos bardziej hard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Mirabela, przybij lapke.... u mnie tez same osty...:/ Pewnie, ze pijemy...u mnie wodka z tonikiem... niestety gin z tonika nawial hahah pewnie ktos inny pociera lampe ; )))) A Ty co pijesz? Sebastos, zalozylam dzisiaj rekawki ; ) ,,a i ladnie Ci w nowym wdzianku ; ))))) Lesny!!!! Nie spac!!!! Zwiedzac!!!!! : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zaczniesz pytac moglabys sie przywitac pomaranczko ;) Widze , ze ide pod obstrzal :D Po prostu czasem tak bywa , ze ludzie ida w rozne strony i tyle.Zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje , sentyment zostal i nie trzeba sobie lamac jezyka na tamtym :D Zatem zdrowie , a Ty lesny slodziaku nynac idziesz ? Jesli tak to zycze Ci spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Teraz skromne piwko ale mam johnego walkera nieotwarty prezent urodzinowy. Stoi tak juz 2 miesiące ale jakoś tak sama sie przełamać nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Dzisiaj widze odcinek pod tytulem "Sebastos i jego kobiety" hahaha Niezle...moze byc! Pod warunkiem, ze bedzie romantycznie i z "hepi endem" ; )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Mirabela, pifko dobre na rozgrzewke hahahah Jonnego czas zaczac : ))) niech sie biedak nie marnuje! : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
Hahaha no racja :D ja akurat nic złego nie widzę w poznawaniu drugiej połówki w internecie :) jeszcze troche i zrobimy z tego tematu matrymonialno randkowy hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyski , przygodny seks , alkohol , dragi , balety.....Oto dziesiejzze Panny w wiekszosci , a faceci nie lepsi.Ja nie z tej bajki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×