Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość JaOniInni
Sixaxis, zawsze mi mowiono, ze na kaca najlepszy jest klin : )))) ale ja nigdy na drugi dzien nie moglam nawet patrzec na alkohol : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Lesny, przybij lapke ...i napij sie ze mna : )))) Reksio, Bolek, Lolek, lody.... ojej....to wino juz mi chyba w ...glowie fermentuje ; ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tygodnie temu smigalem przez B-B , wypatrywalem Cie , ale Cie nie bylo psia krewa :classic_cool: JaOni-widzisz , a ja malo tego , ze moge patrzec na alko to i chetnie konsumuje , baaaa , nawet apetyt mam :classic_cool: Czy to oznacza , ze jestem nie anonimowym alkomatem ? :classic_cool: Czy powinienem sie upewnic i zadzwonic do wrozbity Matthiew ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Wlasnie, a jak leczycie kaca? Bo ja pierwsze co to ..do lodowki lece : )))) Odkurze wszystko co popadnie, potem kawka.... no i git : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Sixaxis..sprawa jest powazna! hahah Nie wiem co sie teraz robi, ale za czasow mojej mlodosci...to pisalo sie listy do Tosi : )))) Ona chyba byla z Bravo Girl : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Lesny, piszesz do Tosi? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm staram się nie doprowadzać do stanów, że mam takiego kaca, że mi niedobrze, więc tak jak Ty - zwykle jak wracam z imprezy to pierwsze co idę się porządnie najeść i potem zasypiam :P na następny dzień też ma apetyt na wszystko, tylko że w małych ilościach bo szybko się najadam no i cały dzień się nawadniam i odpoczywam sobie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram ten cytat:"rzeczywistosc to iluzja , wywolana brakiem alkoholu we krwi" a bolus i lolus sa sweetasne zurku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
aaaajjjj.... moj ulubiony cytat : )))))) „Szekspir dotknął istoty rzeczy, Newton dotknął istoty rzeczy, Tołstoj dotknął istoty rzeczy, Einstein dotknął istoty rzeczy. A pijak? Pijakowi zawsze trudniej.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. jak zaczynam drinkowac to pije wiecej alkoholu.,Nie mam tak , ze po pracy piwko czy dwa.Wole nic nie pic i tak tez robie.W tygodniu w ogole nie konsumuje alko , jedynie w weekend i to nie kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Mam podobnie. Ogolnie nie pije czesto, ale jak juz zaczne to na jednej lampce raczej sie nie konczy...Piwa nie lubie, wole wodeczke, winko albo jakas whisky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Fakt, ze za wiele nie moge wypic...kondycja siadla ; )))) Czasami po 1 lampce wina mam niezly kolowrotek w glowie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu srednio wino , bardziej piwko , ale najlepiej vodke :)Piwko to tak raczej dla smaku , pomalu pic anizeli sie ululac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Winko jest pyszne...tylko glowa ciezka na drugi dzien : ))) Wodeczka faktycznie chyba najlepsza : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
hahaha..racja....wszystkie sa wstretne hahahah...tylko nie po kazdej glowa tak mocno boli hahahahahahah....ja lubie sobieskiego i absoluta, czasami tez soplice, goldwassera...smirnoffa nie pije w ogole, bo sie roznych rzeczy nasluchalam. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie Panie kubki smakowe w nie najlepszym stanie ;p Napijcie sie starogardzkiej , a Finke to poczujecie roznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Starogardzka jest ok : ))))) Finlandia tez spoko...ale wole ta pierwsza....moze przez patriotyzm hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Balsam? To sie pije...czy wciera? hahaha..niestety nie mialam okazji sprobowac : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Smakowe od czasu do czasu ale tylko jak maja delikatny posmak... nie przepadam za zbyt slodkimi wodkami... no moze jedynie ze slodkich Krupnik jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Zapomnialam o zoladkowej .... : )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×