Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość Mirabela ela ela eee ee e
Sixaxsis to ty zakladales jakis czas temu temate o poszukiwaniu fajnej dziewczyny? Temat mnie zaciekawil, a potem zniknal :o i jesli to ty to chcialam zapytac czy juz masz zone? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
ostatnio usuwaja tematy bezpodstawnie a jak sie pojawiaja jakies obrazajace i wszedzie cos o sraniu to nikt nie reaguje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
a zdazyla sie odezwac jakas ciekawa niewiasta? :classic_cool: naprawde jestem pod wrazeniem, ze odwazyles sie zalozyc taki bezposredni temat, malo ludzi sie decyduje na poznanie kogos przez internet tym bardziej jesli wczesniej tego nie probowalo. Szacuneczek 🌻 musiałam to napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
pewnie, gdyby temat dalej dzialal to by sie krecilo to i owo :classic_cool: a co Cie sklonilo do tamtego tematu? Oczywiscie nie musisz odpowiadac jesli nie chcesz, ale przyznam, ze jestem ciekawa :) bo to jednak kafeteria...... wiadomo jak tu jest i ile tu syfu siedzi, dlaczego akurat tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
ojjj, ja mam dzieci - nawet dwojke :D raczej odpadam na kandydatke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz kiedys tutaj juz poznalem dziewczyne , sa tutaj mimo wszystko super ludzie oprocz tego calego syfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
poznales tu kogos juz? A ja myslalam, ze Ty nowy jestes :) i spotkaliscie sie? Byliscie para? Czemu nie wypalilo? :( przepraszam, jesli za bardzo zasypuje pytaniami, ale ciekawi mnie to. Uwazam Cie za fajnego, sympatycznego goscia po tym co Cie poczytalam i zycze Ci, zebys znalazl kogos wartosciowego, kto to doceni :) a fakt faktem, ze kafeteria kiedys byla inniejsza :P fajniejsza, kiedys mozna bylo pogadac na paru topikach a robi sie coraz gorzej, ludzie juz tylko sobie nawzajem dopieprzaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , poznalem , ale nie spotkalismy sie ....Prawie .....Ale chodzi o to , ze mozna poznac i tutaj.Tak , kiedys mialem inny nick tutaj i temat zalozylem pewien i tam sie spotykalismy i gaworzylismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
hmmm ja do tej pory nikogo fajnego tu nie poznalam - moze to sie wlasnie w tej chwili zmienilo ;) a macie kontakt caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
miales swoj wlasny temat?! Coraz bardziej mnie intrygujesz Panie Tajemniczy :classic_cool: a dawno to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×