Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość oliwki 2
Ja juz dzis wypilam 2 piwka:) .slodziaku.cos czuje ze niedlugo Ty to ogarniesz ,chyba juz jestes gotowa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kielbasa und yaya z Twoim zurkiem tworzy spojna calosc.Kurfaa , porazenie prrrrrradem i olsnienie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby to ogarnac trzeba wpierw spedzic odpowiednia ilosc czasu na oddziale psychiatrycznym - zamknietym.Jak myslisz , skad z zurkiem sie znamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem zwiazani bialym fartuchem :classic_cool: To byly czasy :classic_cool: Gorzy bylo z wc ale ogolnie bylo fajnie i wesolo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie sie podziala pomaranczka , ktora udala sie okapciac maluchow ? Mam nadzieje , ze szalone i wzburzone wody wanny jej nie porwaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOniInni
Czy jak dzisiaj tez siedze z lampka wina...to juz jest oznaka alkoholizmu??? :) Witajcie : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :) Mysle , ze od tego jest weekend , aby sie odprezyc.A lampka wina to tyle co nic ;) Ja dzis jak wstalem to machnalem pifffffko i od razu bol glowy minal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym sie strułeś tym sie lecz :classic_cool: Sexsis a wiesz, ze mame nie tylko Reksia a i Bolka z Lolkiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×