Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Gość Mirabela ela ela eee ee e
aha... to przepraszam, nie chcialam Cie urazic 🌻 a jak to jest z dziewczynami w real-world :classic_cool: nie wiem jak to u Ciebie wyglada, ale u mnie w miescie do facetow z podobnym nastawieniem do zycia jak Twoje dziewczeta stoja kolejkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co ;) Moj byly nick to Sebastos , a temat to:":Milosnicy BMW laczmy sie...." W realu jak to w realu ....kolejki ;) A tak serio to jakos nie trafiam na odpowiednie kobiety chyba , a tez nie powiem na dzien dobry :"Hej , jestem Sebastian , pragne rodziny i dzieciaczkow" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
no tak, wiekszosc kobiet tez leci na macho-d*pkow a potem placza, ze wszyscy faceci sa tacy sami.... jesli na takie trafiasz to i tak pod kazdym slowem sie beda doszukiwac intrygi :o a tematu jakos nie kojarze, mozliwe, ze cos bylo ale z pewnoscia sie nie udzielalam. Samochody to akurat nie moja bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dklatego na sile nie szukam , bedzie co ma byc ;) A Ty dzieciaczki widze masz , mezus , pelny pakiecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tego tematu nie kojarzyłam, ale potem zaczęłam się zastanawiac i stwierdziłam że faktycznie coś takiego mogło być, ale własnie jak zobaczyłam ten temat to stwierdziłam że nie wzbudza on mojego zainteresowania i nawet nie weszłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabela ela ela eee ee e
dzieciaczki mam ale mezus..... wolal sobie pojsc z moja wtedy najlepsza przyjaciolka :o coz, bylo minelo i nie wroci. Stare dzieje ;) ide wlasnie moich milusinskich wykapac, niedlugo wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie slodziaku ten pakiecik to i-phone , tablet i browar :D:D:D Kawal dziada z typa ;/ A "przyjaciolka " , nic tylko pozazdroscic.Wspolczuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam pytanie czy sixaxsis to ten sam co sexasexis na 7 stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziolszka ;) A co to za serce ? ps tak to ten sam gosc , czyli ja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam meza liczac na to az ktorys pan zlituje sie i wezmie me serce w swa dlon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz koniec Sexie :classic_cool: Mialam Go tylko od podawania piwa i gazety i zeby mie raz za czas podrapal po tylku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwki 2
Juz wrocilam i wpadam do Was:) bon jour bonzur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwki 2
Obiadek pyszny:)a jesli tak rozprawiacie o poznawaniu w sieci to goraco polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oliwko z oliwek :classic_cool: Sexsis ja potrzebuje prawdziwego kafeterianina a nie takiego co to sie podszyc i zmienic nicka nie potrafi :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwki 2
Akurat mi sie udalo spotkac kogos w necie,nie na forum,bardziej portal ale nie randkowy:P i zupelnie nieplanowane,niespodziewane zakochanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwki 2
Wlasnie bylo takie jeju,ze masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×