Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Jesli dziewczyna patrzy na faceta przez pryzmat samochodu jakim jezdzi , to ja z taka Panna nie mam o czym rozmawiac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym my w ogole rozmawiamy:P ? Co to ma do rzeczy ? Jak dla mnie moze lubic Wartburgi z przyczepka Niewiadow , albo w ogle nie wiedziec co to znaczy SAMOCHÓD 🖐️ Liczy sie dla mnie zupelnie co innego , ale milo gdyby ja interesowala motoryzacja .Ale to tylko tak "przy okazji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego zawsze kiedy przychodze z buta pytasz:"Gdzie jest do cholery to BMW! Wynos sie i bez niego nie wracaj !" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Seba :classic_cool: Czy Ty nie widzisz jak sie martwie o Ciebie? :classic_cool: Nie chce abys chodzil taki kawal do mnie :O To bardzo meczace musi byc dla Twych nog :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czemu zaraz po przyjechaniu rzeczesz do mnie:"A teraz klucze , papiery i wyyyypad" :classic_cool: Wtedy sie nie martwisz o me nozki i o to jak dotre z krainy Reksia do Kattowitz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwie :P Zawsze wypuszczam za Toba, Bolka i Lolka :classic_cool: Bys bezpiecznie wrocil do domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To to Twoi ludzie byli ?:o A ja zawsze zaczynalem pitać przed nimi , bo myślałem ze to jakies łotry mnie z cizemek chca do cna obrobić :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj sie :classic_cool: Poki jestes dla mnie mily nic Ci nie grozi :classic_cool: A jak znow wybierzesz sie na spacer do BB to kliknij do mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily dopiero moge byc :classic_cool: Na spacer nie wiem czy sie wybiore , bo to juz szosta para butow bez podeszw.Tyle mnie kosztuja te spacery do BB :o Ale moze odpale kiedys wehikuł czasu i obiore ziemniaki , a potem kurs na Bi-Bi :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadniemy odwiedzic Bolka i Lolka :classic_cool: Oni nigdzie napewno nie maja zamiaru sie ruszac :classic_cool: ­ Dobranoc Seba :)🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
co tam slychowac panowie ? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaalaaa
zapraszam na desperadosa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×