Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska5534

retrobut air maxy

Polecane posty

Gość Malwinka1514
Nie przesadzacie tak czasem? Ja korzystam z taniozchin i przesyłka mi zawsze dochodzi w czasie. Jednak mimo wszystko logiczne dla mnie by było, gdyby się opóźniła, że mogło coś się w drodze przedłużyć. Przecież Chiny są tyle km stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peatrice
No właśnie ja się ciągle zastanawiam nad zakupem. Znajoma kupiła u nich, przesyłka dotarła w ciągu trzech tygodni, a buty wyglądają jak oryginalne. Gdybym nie wiedziała, powiedziałabym, że na stówę oryginał:) Zastanawiam się też, na jaki kolor się zdecydować ale jak już będę zamawiać, to pewnie kupię zaraz dwie pary, za takie pieniądze, warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reterka88
Ja też zamawiałam w taniozchin Do mnie akurat przesyłka doszła wcześniej - czekałam jakieś dwa tygodnie ale do zrozumienia ponieważ idzie to jednak z Chin a nie z PL. Za same buty dałam grosze. Trochę zastanawiałam się jaka będzie jakość ale porównałyśmy sobie z koleżanką, która ma ze sklepu w PL i są dosłownie takie same. Tak samo wykonane. Tak więc zastanówcie się jaką wysoką marżę narzucają sobie obecnie sklepy w Polsce... Zamawiając prosto od producenta ( w sumie wszystko obecnie szyje się w Chinach ) płaci się prawie 4razy mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarti
Mam dwie pary AirMaxów z tanizchin.pl jedne kupione wcześniej, w wersji takiej, jakie można dostać oryginalne. Z drugimi zaszalałam i kupiłam w szalonym połączeniu kolorów. Ale to jest właśnie fajne, że można dostać takie wzory, że głowa mała! Jeśli chodzi o jakość butów - bez zarzutu. Jeśli chodzi o transakcję za pośrednictwem taniozchin - pozytyw. Zamówienie w gruncie rzeczy łatwiejsze niż się wydaje, paczka dociera po 18 dniach od zamówienia (pomimo święta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytkaa
Nie wiem skąd te negatywne opinie, bo sama u nich zamawiałam kilkakrotnie i jestem zadowolona zarówno z dostawy jak i z ceny. Wiadomo, na przesyłkę chwilę trzeba zaczekać, bo idzie z daleka, ale poza tym nie ma żadnych nieprzyjemnych sytuacji z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TreleMorele1987
Dokładnie, warto szukać przesyłki po numerze nadania na stronie firmy kurierskiej. Bo to że nie przyszła, nie musi być wina tylko wysyłającego. Mogli wysłać, a jakby nie było, idzie to z drugiego końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendra1
Uważam, że warto kupować na tej stronie, bo nawet przy opłacie przesyłki i prowizji można dużo oszczędzić i przy okazji fajnie się ubrać. Osobiście mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moster
Też zamawiałam na Taniozchin air maxy dla brata i wszystko było ok. Dostał takie jak chciał, kolor, rozmiar i zapłacił dużo taniej niż u nas by wydał. Teraz sama chce sobie tam co nie co kupić. Tyle, że ja będę przebierać w ciuszkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagitarzystka
Oooo,widzę, że nie tylko ja lubię kupować na Taniozchin . Mam już od nich dwie pary. :) Na początku miałam pewne obawy. Naczytałam się sporo negatywnych opinii na ich temat, ale to chyba były wyssane z palca, bo u mnie wszystko przebiegało wzorowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×