Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska5534

retrobut air maxy

Polecane posty

Gość gość
Czyli ta firma istnieje czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetki
Jasne,że firma istnieje i ma się dobrze. Naprawdę ludziom strasznie ciężko dogodzić.. 500 zł za drogo, 200 zł za TANIO (?), firma która ma główną siedzibę w NY - coś podejrzanego, ale niby dlaczego ? Czy wszystkie firmy muszą mieć siedzibę w PL najlepiej obok Waszych domów i przesyłka powinna trwać 24 godziny z załatwieniem wszystkich formalności.. Polak potrafi narzekać, naprawdę. Jak się kupuje różne inne pierdoły z zagranicznych stron to się nie boicie ? Z cenami bywa różnie i aby się utrzymać na rynku i mieć stałych dobrych klientów trzeba czasem zrobić "porządny rabat", nie wszystkie buty u nich kosztują 200 zł, są i po 400 jak i droższe. Sama noszę się z zamiarem złożenia zamówienia u nich - dlatego,że mój kolego zamówił buty i BYŁO WSZYSTKO OKEJ. Skoro ktoś ma wątpliwości, a NIE ma dowodów,że to oszuści to po co siać taki zamęt ? " Złożyłam zamówienie,ale przeczytałam komentarz i wycofałam się" Gdzie tu logika ? Był to komentarz opisujący dokładnie całą sytuacją,że ktoś został oszukany ? No chyba nie. Nigdzie nie znalazłam takiego komentarza. WSZĘDZIE na forach same DOMYSŁY. Najgorsze są dziewuchy które nie znają się na air maxach (bo przeważnie to je interesuje) i psioczą,że nie znają takiego a to takiego modeli i to na pewno oszustwo,ale nie mają zielonego pojęcia,że firma ciągle wypuszcza nowe modele i dziewuszki nie są na bieżąco. Ludzie opamiętajcie się w psuciu opinii ludziom, którzy mieli pomysł na firmę i chcieli dogodzić innym. Jak się komuś nie podoba niech idzie do sklepu stacjonarnego i wyda 500 zł na Maxy gdzie wiadomo,że sklep podnosi cenę o XXX % bo musi zarobić na czynsz, na rachunki, na opłaty, na pensje.. W sklepach internetowych połowa opłat odpada i można sobie pozwolić na tzw. rabaty. Bless U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sendi16
Dzień dobry :) Słuchajcie moja mama przeglądała strone wp.pl zawsze zjeżdża na sam dół. Zobaczyła że są air maxy za- 60% chyba bo nie chce składać. Zawołała mn żeby mi je pokazać. Szczególnie że popsuły mi sie inne Nike. No to sb wybrałam model i mama mi je zamówiła. Jeśli przyjdą postaram się dodać zdjęcie ich z linkiem z instagrama prawdopodobnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli jest napisane 20dni to znaczy ze 4tyg trzeba czekac, opanujcie sie i poczekajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika9812
Wczoraj moja mama przeglądała tą stronę, całkiem przez przypadek na nią weszła i patrzyła na Vansy dla mnie, ceny są bardzo zachęcające, wręcz niesamowite, ale jak teraz czytam te wszystkie opinie, to chyba powiem jej, żeby jednak nie kupowała.. w sumie 150 zł to nie jest mało,a głupio by mi było, gdyby takie pieniądze poszły, a my nie dostałybyśmy towaru. teraz troche mi przykro, bo rodzice mówią, że nie będą mi kupować jakiś zwykłych szmacianych butów za 300 zł, czyli za tyle ile w zwykłym sklepie z Vansami. No trudno, może jeszcze kiedyś będzie jakaś inna okazja i tanio, bo na allegro łatwo się sparzyć. Eh.. głupio wyszło z tym retrobut.pl, bo byłam strasznie zadowolona, że będę miała te buty.. a to pech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkromiona_ciekawosc
Witam wszystkich gorąco! W sieci aż huczy od negatywnych opinii na temat firmy retrobut. Muszę przyznać, że na ich stronę trafiłam zupełnie przypadkowo. Z czystej ciekawości trafiłam także na to forum. I widzę 3798256956842375 postów, pozytywnych i negatywnych, które według mnie nie mają ŻADNEJ wiarygodności. W sprawie domniemanych posiadaczy obuwia retrobut jestem bardzo ciekawa, dlaczego, pomimo wielu próśb ze strony użytkowników forów, żaden nie może wstawić zdjęcia swojego zakupu. To samo w sobie nie za dobrze świadczy. Jednakże jestem wręcz zażenowana, widząc jak ludzie piszą, że fake, że za tanie, że zdjęcia zapożyczone z innej strony. Ludzie, którzy tak jak ja, prawdopodobnie, nie mieli do czynienia z firmą. Nie znaczy to, że bronię retrobut, bo sama jak już wyżej wspomniałam, trafiłam na tę stronę przypadkowo i nie mam zielonego pojęcia o jej funkcjonowaniu i wiarygodności. Zastrzegam, że mój post nie ma na celu urażenia niczyich uczuć, wyrażam tylko moją opinię na temat całej sprawy. Z "hejtami" na mnie możecie się wstrzymać, bo prawdopodobnie już tutaj nie zajrzę. Dziękuje za uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahania999
Nie trzeba sprawdzać czy te buty przyjdą czy nie, żeby wiedzieć, że ta firma to naciągacze i oszuści, wystarczy sprawdzić rzekomych właścicieli oraz ciągle zmieniające się konta bankowe....tu naprawdę nie trzeba być superdetektywem by wiedzieć, że coś jest nie tak. pozdrawiam. p.s. czy to nie dziwne, że mogę do koszyka wrzucić za jednym razem 500 par? i jeszcze za to zapłacić?hehehe...a podobno to ilość limitowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetki
"Anka xd" Czy Ty umiesz dziecko czytać ? Zamawiasz coś nie czytając regulaminu i tak podstawowych rzeczy jak "czas przesyłki" ? WSZYSTKO jest opisane na stronie retrobut.pl... Za dużo internetu i dzieciakom nie w głowie dokładne czytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazzka
kurcze ja tez zamówiłam 11 września i na chwile obecną status oczekuja -.- wtf tyle czasu i kit cisną że maja problemy z tamtym kontem akurat na które ja wysłałam kase.. obserwuje od dłuższego czasu ten temat i jak widzę, gdy ktoś pisze ze ma dobry kontakt z nimi to aż mi się smiac chce bo owszem kontakt jest ale z jakąs elektroniczną sekretarką i też odpisują po godzinach pracy a tel cały czas zajety masakra ale dałam się wrobić :D teraz zanim coś będę kupować to ze 100 razy sobie poczytam info o danej firmie itd.. no ale co jak co faktycznie jakby komuś coś przyszło to zaraz by się chwalił a firma tez głupio robi bo jesli jest rzetelna i wiarygodna to wysłałaby już coś żeby udowodnić swoja wiarygodnośc no ale wszystko mówi samo za siebie heh ale nie wiem jak to zrobią niech lepiej kase mi zwrócą.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahania999
polecam poczytać coś na temat 66% albo pilkasklep.pl, retrobut to ten sam szwindel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazzka
poczta mi dziś oddała pieniądze bo nie doszły do nich faktycznie.. już myslałam że kasa mi przepadła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokszka
aniahania999 - a skąd wiesz? masz dowody w 100 % pewne ? pokaż/powiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara1234567890
Sama już nie wiem, bo zapłaciłam za moje air maxy w zeszły poniedziałek ok. 240zł i teraz na nie czekam, ale czytając te komentarze zaczynam się bać. No, ale nie wiem, poczekam, Tylko jeśli komuś przyszły juz z tamtąd buty to czy watawią jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaDolnySlask
Ja kupilam Air Maxy w poniedzialek16/09 , w srode dostalam maila z potwierdzeniem przyjecia wplaty na konto w BZWBK a dzis jest 19/09 i dostalam maila (chyba gotowca): Witam, Dziękuje za zainteresowanie ofertą naszego sklepu z obuwiem sportowym w stylu retro. Czas dostawy butów wynosi 20dni roboczych, liczone od momentu wysłania paczki. Wysłanie paczki następuje, najpóźniej w 3dni po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. Zachęcam do skorzystania z oferty promocyjnej, która jest limitowana modelami i ilościami. Pozdrawiamy retroBUT Pozostaje czekac co sie wydarzy ale nie ukrywam, ze juz jestem tym zmartwiona. Wierze naiwnie ze wszyscy dostaniemy zakupione buty, tylko przesylka dlugo "idzie" ze Stanow .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkury
Sprawdzie kiedy adres url zostal zarejestrowany w whois , na koniec sierpnia takze wszyskie opinie ze ktos cos zamowil jakis czas temu i dostal sa bardzo malo wiarygodne. Po drugie ludzie pisza ze to moga byc koncowki serii ale oni podaja ze maja wszyskie rozmiary dostepne , po trzecie sprzedaja nowe modele , po czwarte to nie ich zdjecia wiec wszyscy naiwni dajcie sobie sami odpowiedz czy zobaczycie te buty . Nawet gdyby mieli rzeczywiscie podrabiane buty to tez nie sprzedawal i by ich po 200 zl . Podrabiacze tez znaja wartosc swojego towaru :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika94aa
ja czekam do 8 pażdziernika- do tego czasu buty powinny dojść. Jeśli nie, coś trzeba będzie z tym zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahania999
kokszka, pracuję dla nike od lat, wiem doskonale, kto jest dystrybutorem oraz jakie modele jakie powinny mieć ceny, oraz które modele airmax MOGĄ być w ogóle choć trochę przecenione. Jestem na bieżąco z firmami, które rzeczywiście sprowadzają buty i uwierz mi, że retrobut to nie jest taką firmą, może sprowadza, ale z Chin lub Wietnamu...:)) A poza tym, cała reszta, (pomijając już te śmieszne ceny), jest bardzo podejrzana, chociażby ciągle zmieniające się konta...no i rzecz jasna niemożność skontaktowania się z firmą. też do nich napisałam, że są oszustami i dostałam odpowiedź- dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. :)))) to mówi samo za siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taniozchin.pl Stąd oni mają buty... air maxy można kupić za 50pln, pewnie podróby, ale lepiej niz podróby z retrobut za 200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuuuuu
spoko ze blogerki, i to nie jakieś sławne, bo żadna obeznana w sieci i szanująca się blogerka nie zgodziłaby sie przyjac od nich butów, bo to udział w oszustwie dostają oryginały po 2-3 dniach, napiszą reklame na blogasku i reszta sie łapie na to i niby musi czekać 20 dni a naprawde albo nie dostanie albo podróbki w ostateczności. Przekonacie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollieiliie
hej, ja też niestety zamowiłam buty i to 2 pary zanim zapoznalam się z jakimikolwiek opiniami, sklep wydawal mi sie bardzo wiarygodny. ot! jak każdy sklep internetowy. Zaczynam wątpic, że dostanę cokowiek:( Na początku maile z odpowiedziami na moje pytania grzeczne, dostałam niby fakturę po zaksięgowanej wpłacie, na ostanie pytanie po tym jak od wplaty minęły 3 dni, czy paczka została juz wg regulaminu wysłana przeczytałam tylko: "tak", niezbyt to profesjonalne ;/ dajcie znać jak któraś z Was cos otrzyma, nawet jesli to podrobka, umieram z ciekawosci i zalu jesli tyle pieniedzy poszlo na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ich fanpage pisze, że buty są ze starych kolekcji, może dlatego są takie tanie? Myślałam nad zamówieniem, ale tak małe ceny na air maxy, wydały się serio podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie czy ktoś już dostał buty ,ja czekam od 14 września .proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pokazanie strony oszukani ,pierwszy ostatni raz u nich zamówiłam :( Szkoda że wp tak pozwala oszustom działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośviek
Zamówiłam pod koniec sierpnia jedną parę zanim zaczelam czytac negatywne opinie. Troche stresowalam sie, ze nie dojda, ale wczoraj je dostalam. Wydaje mi sie, ze wszystko z nimi okej :) Oprocz tego dostawalam co jakis czas informacje gdzie teraz moje buciki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahania999
polecam poczytać forum allekicz.pl na temat retrobuta, koleś wstawił zdjęcia swoich butów jakie dostał, rzecz jasna z Chin...porażka, oszuści zarabiają i nic praktycznie nie można z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RICKH
Jak byłby sklep uczciwy to nie byłoby problemu z zakupem na pobranie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buciki zamówłam jakis tydzieńtemu ,dzis otrzymałam wiadomosc ze buty zostaly wyslane do polski, jezeli do mnie dotra buciki to wrzuce foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, niestety nie czytałam wcześniej opinii o sklepie,Retrobut,zapłaciłam za buty10.09.2013,oczywiście nic nie dostałam, żadnego kontaktu z firmą . Przestrzegam innyc-NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz spotkałam się z z butami Ugg za nie całe 200 zł. Moim zdaniem jest to nie możliwe, żeby buty których cena waha się od 450 zł do 600 zł, kosztowały niecałe 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×