Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska5534

retrobut air maxy

Polecane posty

Gość gość
RETRBUT to złodzieje!!!!!! ODRADZAM ,chamstwo,złodziejstwo,cwaniactwo.....nech nikogo nie zwioda niskie ceny jeżeli coś jest zbyt tanie to jest szajs albo towar kradziony.W tym przypadku szajs który nie istnieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOA GDYNIA
zamówiłam buty air max 11 wrzesnia 2013 i do dziś ich nie otrzymałam. retrobut to oszust i naciagacz. dziwię się, że ich rekalma nadal figuruje na wp i innych portalach. ludzie, nie dajacie sie zrobić w konia jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie otrzymałam buty, jestem bardzo zadowolona, po sprawdzeniu okazały się oryginalne. Szczerze wątpiłam w otrzymanie ponieważ od 6 września dopiero doszły, ale jestem szczęśliwa że w ogóle są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi75
A czy ktos zamawial- kupowal odziez? Chodzi mi dokladnie o kurtki The North Face ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy myśli siedziba firmy w USA no noo na pewno oryginały a i tak z Chin i Wietnamu sprowadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8411
Miały buty iść 20-30 dni czekam 37 dzień a butów nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamowilam 24 września jordany toro bravo.. szczerze powiedziawszy boje sie troche czytając wasze komentarze na temat tej strony.. zaczynam sie martwic, ze nie przyjdą. . a to prawie 300 zł ; ( niby zgodnie z regulaminem strony do 30dni roboczych.. sadzicie, ze przyjdą. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaDolnySlask
Do goscia, ktory dostał buty - pokaż nam zrobione przez Ciebie zdjęcie butów, a może uwierzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura nicola
hej dzis byl przewidywany termin dostawy butow, dalej ich nie mam masakra pewnie nie przyjda ale jak by co dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce ostrzec wszytkich przed zakupami w retrobut.pl . Nie otrzymałam swoich maxów , wiec po terminie , złożyłam doniesienie na komisariacie w Gdańsku ,powiedziano mi ze tak powinny zrobic wszystkie osoby , które zostały oszukane . To nic nie boli trzeba tylko w jakim kolwiek komisariacie złożyć skargę i podpisać. Wiec odradzam , nie zamawiajcie tam butów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludzie... jak można uwierzyć, że air maxy kosztują mniej niż 200zł i są oryginalne?! A te EMU to już w ogóle śmiech - tańsze o jakieś 600zł przed sezonem. Wystarczyło sprawdzić ceny nawet na zagranicznych sprawdzonych stronach, żeby wiedzieć że to jedna wielka ściema. Niektóre dobre polskie sklepy internetowe oferują nawet 100 dni na zwrot towaru, mają normalną siedzibę, odbierają telefony. Szkoda by mi było pieniędzy na zakupy podrabianych butów, których na dokładkę miałabym nigdy nie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BANDA OSZUSTÓW!!!!! Złożyłam zamówienie 8 września, do tej pory butów nie dostałam. Nikt nie odbiera telefonu (próbujcie dzwonić do działu obsługi klienta 22 188 18 88, a na maile odpisują dopiero wtedy, kiedy postraszysz ich policją). Dzisiaj złożyłam zawiadomienie o oszustwie na policji. Wiele razy dokonywałam zakupów przez neta, ale po raz pierwszy się nacięłam. Jeśli nie chcecie sponsorować oszustów i naciągaczy to omijajcie z daleka szacowną firmę RETROBUT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1801
Witam! Zamówiłam u nich EMU obuwie. Piszą odzywają się jak na razie dostałam informację o wysyłce zbiorczej do Polski. Ale zaczynam się obawiać po waszych komentarzach iż nabrałam się tak jak wielu z was. Jeśli nie otrzymam paczki za pewne zrobię to samo co poprzedniczka pisząca o zgłoszeniu na Policję. Jeśli w ogóle otrzymam te niby oryginalne buty to na pewno się odezwę tu jeszcze. A tym czasem będę śledziła wasze perypetie z tym sklepem. Życzę wszystkim optymizmu i wytrwałości :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie na fb nawet jest stronka o oszukanych przez retrobut ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam buty 8 września i jak butów nie było tak nie ma. Napisałam już z 10 e maili - nikt nie odpisuje, telefonów też nikt nie odbiera. Już wiem, że tych butów raczej nie zobaczę:( Ale byłam głupia i naiwna. Nie dajcie się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale byłam głupia, że zamówiłam tam buty - butów brak, kasy brak:( Zasugerowałam się, że reklamują się na wp i Onecie , myślałam, że są sprawdzone i nie pomyślałam, żeby czytać opinie o tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dostał ktoś te buty? albo zwrot pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyna116
Witam, buciki zamówiłam 14 września do dnia dzisiejszego nie widziałam ich na oczy :) gdy napisałam, że idę z tą sprawą do prokuratury retrobut nagle odpisał na e-mail, że nie rozumieją o co mi chodzi, a konwersacja nie była utrzymywana w ciągu - śmieszne!! pisałam lecz nie dostawałam odpowiedzi. Kasy brak, butów brak. Jakoś się z tym obejdę, bardzo mnie nie pokoi to że na Wp, Onecie itp. nadal widnieją ich reklamy, coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamowilam 24 września jordany toro bravo.. szczerze powiedziawszy boje sie troche czytając wasze komentarze na temat tej strony.. zaczynam sie martwic, ze nie przyjdą. . a to prawie 300 zł ; ( niby zgodnie z regulaminem strony do 30dni roboczych.. sadzicie, ze przyjdą. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karokrusz
Chciałam zapytać ile tak mniej więcej idą te air maxy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam,że firma to wielka lipa zamówiłam buty we wrześniu i do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam nie kupujcie butów,zgodnie z ich regulaminem powinni oddać pieniądze po okresie 30 dni nie zrealizowanej przesyłki,a tego nie robią pisze do nich już od tygodnia,a oni swoje że dopiero po otrzymaniu mogę domagać się zwrotu kasy przesyłki, a to może się ociągnąć znów o kolejne miesiące użerania się z nimi już nie mam siły do nich jak nie dostane kasy to idę na policje.Ostrzegam nie kupujcie u nich butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam buty miesiąc temu. nie doszły do tej pory. myślałam że są uczciwi, dzisiaj dopiero naszła mnie myśl żeby poczytać opinie i szczerze mówiąc boje się. mam nadzieje że buty dojdą, a jeśli nie to chyba wybiore się na policje. chociaż sama nie wiem co policja może zdziałać w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie są tacy naiwni... Ja widziałam ich reklamę na wp. Były to buty EMU za 200 zł a normalnie kosztują z 800 lekko więc poczytałam trochę tu i tam o nich. Doszłam do wniosku że nacigane historie z tym że to firmowy i taki tani towar i olałam zakupy. Proste. Zakupy w necie trzeba zawsze przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się dlaczego ta firma wciąż ma sowe reklamy na wp, interii, real madrid.pl etc... Widocznie nic im jeszcze nie udowodniono. Ja czekam jeszcze do 20 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wpłaciłam pieniądze 23.09 prezent dla bratanicy.27.09 dostałam informacje ze paczka została wysłana do Polski czas oczekiwania to jeszcze około 14 dni 8.10 na zapytanie kiedy dotrze i czy moge prosic nr przesylki dostalam odp ze paczka wysłana to paczka zbiorcza i ze dostane nr przesylki jak buty zostana wysłane z polski czas oczekiwania okolo 14 dni. 22.10 napisałam maila ze mineło 27 dni roboczych a ja nadal nie mam ani butow ani nr przesyłki na to dostałam odpowiedz ze paczka napewno dojdzie czas oczekiwania jeszcze około 14 dni. Zagroziłam ze jak do dnia 29.10 nie dostane zwrotu pieniedzy zglosze sprawe na policje... juz nie dostałam zadnej odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, czemu jesteście tacy naiwni... Nie rozumiem jak można kupować coś, co kosztuje 1000zł za 1/5 tej wartości. Przecież to już po cenie widać, że albo przekręt, albo szajs. Ale polak mądry po szkodzie i na każde "tanio" się rzuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na markach takich jak Christian Louboutin się zarabia.Na taobao są po 100 z hakiem a te same na allegro po 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała sugestia
skoro oni tak postępują, to może niech każdy potworzy fikcyjne zamowienia.. dostana troche spamu na skrzynke.. a to nic nie kosztuje.. dobra zabawa a i nazwy mozna ciekawe stworzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_t
zamówiłam buty 10 września 2013 do terminu 30 dni odpowiadali na e-maile, teraz już nie mam z nimi kontaktu i butów również nie ma. Sprawę zgłaszam na policję i czekam na pozew zbiorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden "szeptacz" napisał, że przecież nie może być tak, że jednych oszukują a drugich nie. a ja powiem że tak może być. w zeszłym roku zamawiałam z 66% markowe buty, polówkę i sweter. buty i koszulka mimo że po 3-4 miesiącach ale przyszły. swetra do dziś nie otrzymałam. jestem już o tyle mądrzejsza, że nigdy więcej nie dam się skusić na markowe rzeczy za ułamek ceny. zawsze będzie to oszustwo i tyle! także nie dajcie się skusić na takie "promocje" chyba, że chcecie stracić pieniądze. skoro i tak nie dostaniecie towaru za który zapłaciliście to może lepiej wpłacić tą kasę na jakieś schronisko czy inna fundację charytatywną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×