Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska5534

retrobut air maxy

Polecane posty

Gość Chmielik
Witam, ja także zamówiłem u nich Air Maxy i czekam na przesyłkę. Kontakt jest z nimi bardzo dobry i nie czaje dlaczego tyle negatywnych komentarzy jest o ich działalności, nie dostałem jeszcze przesyłki, ale jestem dobrej myśli. A tak na marginesie jeżeli ktoś już dostał swoje wymarzone buty, to ile czekaliście na przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmielik
A po za tym to mój kolega też zamawia Air Maxy ze stanów i tam takie ceny są, bo za swoje buty zapłacił 150 zł, Oryginalne i bez przypału tylę, że to szwagier mu załatwiał a dokładniej kupił mu i wysłał paczkę do Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowilam ponad 25 dni temu air maxy z tej strony i wciaz ich nie mam..ponadto nie odpowiadaja na maile... Czy ktos mial podobna sytuacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otrzymał ktos buty i jest zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retrobut
Witam. Pomyślcie logicznie zanim kupicie. Poczytajcie artykuł w poniższym linku. http://www.allekicz.pl/artykuly/ostrzegamy,retrobut-nie-daj-sie-nabic-w-butelke Ciężko kupić okazje z 430 na 330 w sklepie. AIR MAXy to bardzo chodliwe buty więc czemu miały by być za 200zł. A temu właśnie, że to podróbki i najlepiej schodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak dostałyście już buciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej retrobut jak juz chcesz zeby ktos Ci uwierzył w te pierdy to linki wiarygodne wstawiaj, a nie ze nie da sie ich otworzyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ania
ja tez wplacilam kase tydzien temu za EMU,dostalam info ze przekaz zostal zaksiegowany i mam czekac na nr przesylki, ale do dzis go nie dostalam. mam nadzieje ze buty przyjda.Raczej tez zawsze czytam opinie zanim kupie cos przez internet-w tym wypadku intuicja zawiodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ANIA mam do Ciebie prośbe, mogłybysmy pozostać w kontakcie? Też jestem zainteresowana kupnem butów EMU. Od tygodnia śledze te różne fora i sama nie wiem co zrobic. Niby czas przesyłki wynosi do 20dni. Jedni buty otrzymali nawet po miesiący, a drudzy nie:/ Dlatego cały czas sie waham. Jeżeli mogłabyś sie do mnie odezwać byłabym wdzięczna. klaudia-dutkiewicz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontakt z nimi dobry, ale wpłaciłem kase 10.09 i przesyłki nie ma ale licze że jeszcze "coś" dotrze do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta21
ja zamowilam 16 września air maxy i poki co czekam czy w ogole cos mi przyjdzie. Mam już oryginalne air maxy także jak cos przyjdzie to będę mieć porównanie tych "oryginalow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasta21
Dowiedzialam się ze buty dostępne na retrobucie sa w 100% podróbkami ponieważ sprawdziłam liste oficjalna producenta sklepu z butami UGG (buty te tez znajduja się na retrobucie) z którymi oni sklepami wspolpracuja i jest tam caly wykaz sklepow także retrobuta tam nie widać :) Tez logiczne jest to ze takich butow z ok. 1000zl nie obniza na ponad 100zl. Nie radze zamawiac butow z retrobuta bo to prawdziwa kicha w jaka się wpakowala większość ludzi w tym także i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez zostalam oszukana,minal miesiac a butow nie ma. To sa oszusci,pisalam do nich lecz odpisywali ze buty 5.10 powinny dojsc,niestety nie ma co sie ludzic . Pozdrawiam oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki rodzaj płatności jest przy zakupie tych butów ? Można zapłacic przy odbiorze butów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również z wielkimi oporami zamówiłam air maxy. Ze świadomością,że pewnie to podróby. Dziś dostałam takie info: Witamy, Zamówienie złożone w sklepie retroBUT.pl zostało zrealizowane (wysłane). Przesyłka została wysłana w paczce zbiorczej. W Polsce będzie za około 2 tygodnie. Następnie przesyłki zostaną rozesłane. Łączny czas dostawy na ogół nie zajmuje więcej niż 20dni roboczych, ale może się wydłużyć do 30dni roboczych zgodnie z regulaminem sklepu. Paczka będzie dostarczona przez Pocztę Polską. Poniższe dane są również dostępne po zalogowaniu się do Panelu Klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy sklep@retrobut.com Dane dotyczące przesyłki znajdują się poniżej. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moje air maxy zamówiłam 3 września, i jeszcze ich nie otrzymałam. Dzisiaj napisałam do nich kolejnego maila, pytając się oczywiście kiedy dojdą buty. Ale dodałam jeszcze taki, że prowadzę bloga i kilkaset osób czeka na opinie o ich sklepie. Teraz jestem ciekawa co i czy w ogóle opiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 19
ja zamówiłem końcem sierpnia i do tej pory nic. Na początku kontakt z nimi był, odpisywali że jeszcze czas że około 01.10 powinna być przesyłka a tu mamy 11.10 i nic a do tego kontakt się urwał na maile już nie odpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli ktos dostal przesylke z butami to prosze o kontakt lesnydzbanxd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi jak się dowiedzieli że powadze bloga internetowego to odpisali tak "Państwa zamówienie jest oczywiście realizowane. Powstało opóźnienie ze strony producenta, którego przerosła ilość zamówień. Pomimo jego zapewnień przed rozpoczęciem współpracy, nie zdołał on obsłużyć deklarowanej ilości zamówień. Czas dostawy liczony od dnia dzisiejszego może się maksymalnie wydłużyć o dodatkowe 14 dni roboczych za co serdecznie przepraszamy. Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby czas ten jak najbardziej skrócić. Na obecnym etapie zamówienia nie ma możliwości rezygnacji, wymiany czy zwrotu. Będzie to oczywiście możliwe po otrzymaniu towaru."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 19
Ja dzisiaj dostałem taką sama odpowiedź, czyli bez względu na czas zamówienia przedłużają wysyłkę o 14 dni. Ewidentne oszustwo, chyba już po naszej kasie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gori
przykro mi to pisać ,ale" jesteście nabrani ,tak bardzo nabrani" jak to śpiewa Muniek.wolę dodac 200-300 i kupic w sklepie niz dac sie nabrac zlodziejom.ale przeciez kazdy moze ze swoimi pieniedzmi robic co chce.za pol roku bedzte nowy sklep internetowy ,nowe fejki i nowi fra....rzy do ciachania na kaskę.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, zamowiłam air maxy i czekam już ponad miesiąc, chcialam zapytać czy komus doszły te buty i po jakim czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaDolnySlask
Za swoje air maxy zaplacilam chyba 16-17/09 i wczoraj zapytalam kiedy moge sie spodziewac przesylki. Myslalam, ze dostane wiadomosc identyczna jak moj poprzednik. A tu mail o godz. UWAGA 22:55 o tresci: "Witam przypominam, że dni robocze liczone są bez weekendów przewidywany termin dostawy ok. 15.10 (proszę pamiętać, że termin dostawy może się wydłużyć do 30 dni roboczych zgodnie z regulaminem) Proszę o zachowanie ciągłości korespondencji. Pozdrawiamy retroBUT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia z krk
Hę od czego by tu zacząć Zamówiłam buty 4 września potwierdzenie doszło do mnie 10.09 w regulaminie napisane jest że buty będą iść do 30 dni ROBOCZYCH czyli na buty muszę czekać do 22 .. Więc zostało jeszcze 7 dni. Jeśli buty nie przyjdą sprawa pójdzie na policję i myślę że nie będę jedyną osobą Zastanawia mnie - dlaczego jest TAK tanio oraz dlaczego ludzie którzy "dostali" buty nie chcą zrobić im zdjęcia. ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia z krk
Hę od czego by tu zacząć Zamówiłam buty 4 września potwierdzenie doszło do mnie 10.09 w regulaminie napisane jest że buty będą iść do 30 dni ROBOCZYCH czyli na buty muszę czekać do 22 .. Więc zostało jeszcze 7 dni. Jeśli buty nie przyjdą sprawa pójdzie na policję i myślę że nie będę jedyną osobą Zastanawia mnie - dlaczego jest TAK tanio oraz dlaczego ludzie którzy "dostali" buty nie chcą zrobić im zdjęcia. ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura nicola
niestety jeszcze nie otrzymalam bucikow ktore zamowilam 23.09 , ale jeszcze maja czas na przyjscie dam znac jak przyjdai wrzuce fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern 789
Zamówiłam buty 5 tygodni temu i nadal ich nie otrzymałam :/ Obawiam się, że już ich nie dostanę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś zamawial buty Emu?bo w tym.przypadku to nie jest dwieście zł taniej tylko minimum600!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×