Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joannaanna30

do wszystkich pseudo tatuśków

Polecane posty

Gość Joannaanna30

rozwiodłam się z 1 mężem na mój wniosek(alkoholizm) , mamy razem jedno dziecko. Mój obecny mąż ma swoją firmę i zarabia krocie a mimo to sąd podwyższył alimenty na dziecko.Także możecie się gonić i zapomnieć że utrzymanie waszego dziecka spadnie na kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semper Eadem
a kto wychowuje wasze dziecko? chodzi z nim na spacery, odrabia lekcje itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaanna30
ale to wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!! Popieram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaanna30
mój obecny mąż, tamten dzwoni raz na kilkanaście tygodni, a zabiera do siebie 2 razy do roku. W niczym nie pomaga, nie odbiera ze szkoły, nic go nie obchodzi. Mała tez przestałą żebrac o spotkania z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semper Eadem
czyli alkoholik ma byc tylko bankomatem dla dziecka? na zgodny twoj i jego wniosek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to strasznie c*******o mialas tamtego meza. Ale czyja to wina ? Twoja oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaanna30
ten bankomat jak go nazwałeś nie ma ograniczonych praw do dziecka, mało tego na rozprawie zastrzegłam że może kiedy i na ile chce zabierać małą do siebie. A skoro on nie chce to co... mam żebrać? czy wspaniałomyślnie jeszcze mu dokładać do imprez i alko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaanna30
to mój obecny mąz jeździ z małądo lekarza w środku nocy, to on chodzi na wywiadówki , chodzi na rozpoczęcia i zakończenia roku. a dlaczego bo chce i mała też tego chce.A skoro jej biologiczny ojciec nie ma dla niej czasu to niech buli alimenty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaanna30
moja?! no tak, w Polsce zawsze winna jest ofiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaanna30
ty powyżej, nie czuję się ofiarą :) byłabym ofiarą gdybym w imie diabli wie czego pozwalała patrzeć dziecku na jego zapity pysk, na kradzieże kasy z domu i na awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes ofiara ale losu. I nie wiem po cholere ten temat. Chwalisz sie czy zalisz. Do roboty sie wez a nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd pomysł że nie pracuję :)? czyzby kolejny zgorzkniały tatuś się odezwał? ciebie tez żona kopnęła w dupę i wylewasz żale??? A po co temat? Po to żeby kobiety nie bały się wyciągać rękę po kasę na dziecko.I nie bały się układać życia na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
argumentow nie zabraklo pusta babo tylko nie mam ochoty z toba gadac. Ciezko zrozumiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak się nie ma argumentów to się obraża, typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaki feler ma twój obecny mąż? Bo gdyby był młody, zdrowy na ciele i umyśle, oraz tak bogaty jak piszesz to znalazłby sobie bez problemu młodą, mądrą panienkę-może-jeszcze-dziewicę. A nie żenił się z dzieciatą rozwódką, którą jeszcze niedawno jakiś pijaczyna popychał. Fuj! To musi być jakiś spory feler - co ja pisze "spory".... to musi być kierownik felerów ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znikłą buta, kury kulawego koguta ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buuuuuuhahahahahahaha ;):L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są dwie opcje: - albo to nieudacznik i melepeta, który musi się zadowolić towarem przechodzonym z niższej półki - albo wiek emerytalny tuż-tuż i to ostatni moment na pobawienie sie w rodzine Stawiam na obie opcje naraz - czyli podstarzały melepeta ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nietrafione obie opcje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co pseudo-tatuśkowie, żal wam d**ę ściska że wasze byłe ułożyły sobie życie i są szczęśliwe a wy już zawsze zostaniecie alimenciarzami??? buhahaha I żal wam d*pe ściska że wy bez dzieci a was nikt nie chce??????? buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc coś z głową. Na bank ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoko a ja ci gratuluje ze na nowo ułożyłaś sobie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co piszą że autorki nowy facet musi mieć feler skoro wziął matkę z dzieckiem- Czy samotna matka jakaś wybrakowana jest??? Jestem w związku z rozwodnikiem i mamy też wspólne dziecko... (on ma też dziecko z poprzedniego związku)..nie sądzę żeby mu czegoś brakowało.... Co więcej czym się różni rozwodnik/rozwódka od osoby która miała kiedyś związek(niezalegalizowany) i go zakończyła? Niczym! Nie powiem... związek z partnerem który ma dziecko jest cięższy nieraz , ale myśleć trzeba i układać wszystko tak aby było dobrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pytania to oczywiście retoryczne są (?) Bo raczej każdy wie jaki feler posiada samotna matka. Każdy też wie że posiada przynajmniej jedną zaletę: melepeta nie musi się nazabiegać ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąz autorki pewnie ma taki feler, ze nie nadąża odganiać od siebie wściekłych koorew co latają za nim bez opamiętania, bo przystojny i przy kasie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×