Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_Sza

Potrzebny naprawdę dobry dentysta w warszawie

Polecane posty

Gość gość
wyleczyłam zęby w sanusdent. Fajne w tym gabinecie jest to, że jest tani i nie ma kolejek a do tej pory udało im się uratować mój każdy chory ząb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaPrytek
Ja już od dłuższego czasu chodzę do jednego sprawdzonego dentysty. To jego strona - http://leczeniekanalowe.info.pl Wizyty są przyjemne, zęby nie bolą, są w bardzo dobrym stanie. Leczenie przez które kiedyś przechodziłam wspominam bezboleśnie :) Także szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli implanty to koniecznie jedź do www.arsdentana.pl/ . Szkoda pozwolić komuś na zniszczenie Twojego wyglądu. idź do dobrego dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to jakaś poważniejsza sprawa to polcełabym jednak wizytę w www.esdentica.pl to zdecydowanie odpowiednie miejsce, jeśli potrzebujeszdobrego dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaWo
Studio Uśmiechu na Styrskiej jest bardzo OK. Czasami trzeba poczekać dzień lub dwa - moim zdaniem warto... nie tylko ze względu na ceny. Samo miejsce jest bardzo przyjemne (kominek, kawa, tv itp). Bywam u nich od ponad 2 lat i zawsze ten sam dobry standard. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dankaaaa
Z tego co tu czytam i porównuje do własnych doświadczeń to widzę, ze nic cie nie zmieniło w tej lecznicy do której ja chodziłam czyli Dental Estetic. Już tam nie chodze, bo w warszawie jestem raz na kilka miesięcy, ale przysięgam, ze jeżeli byłabym akurat w wawie i gdyby coś mi sie stało to bym tam pobiegła od razu. może to głupio zabrzmi, ale 'za moich czasów' jak ja tam chodizłam do doktor Stąpór i doktor Kornafel-Ćwikły (bo jak czasem jednej nie było to chodiząłm do drugiej) to na nic złego słowa powiedziec nie mogłam. A zaczynałam z dość brzydkimi zębami. I nie dość, ze robiłam tam leczenie to jeszcze chodziłam do ortodonty tam. jakbym mogła to bym wam pokazała jak teraz wyglądają moje zęby, to byście nie uwierzyli, serio!! Dziś mam proste (co mnie najbardziej cieszy) i w miarę białe. jak macie takie problemy jak ja to tam wam je wyleczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Krasińskiego jest BestWayDent: http://www.bestwaydent.com/ miałam bardzo, naprawdę bardzo zaniedbane zęby i dzięki zabiegom udało się je naprawić. Teraz mam piękny uśmiech, którego się nie wstydzę, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat chodzę na Trakt Lubelski, nie jest tam może tanio ale z pewnością fachowo, można też otrzymać paragon który nie tylko uprawnia do wzięcia udziału w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów ale jest także podstawą do reklamacji i gwarancją na wykonane usługi. http://kobietamag.pl/jak-czesto-chodzic-do-dentysty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli borowanie to Ci nie polecę ale jeśli chodzi o implantologię i protetykę to www.omnident.pl jeździmy tam za poleceniem znajomych, fakt że nie Wawa ale też nie jeździmy borować tylko na kompleksową rekonstrukcję szczęki syna, mają świetnego implantologa i jest kobieta która bardzo dobrze robi korony, wyglądają bardzo naturalnie i są dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaczek22
Ja od siebie polecam dr jaworską z Dental Design :D Chodzę do niej od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Chyba przekonało mnie na dłużej to, że Dr Jaworska była wyróżniona w konkursie dentysta roku ileś tam lat temu :D A to chyba oznacza, że jest niezła co w sumie się zgadza na moim przypadku :) Borowanie nic nie boli a to lubimy najbardziej nie? :P Zdrowia i bez bólu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty z zasady nie są tanie, ale na pewno warto znaleźć dobrego specjalistę, żeby nie mieć później żadnych problemów. Jeśli chodzi o dobrego specjalistę to ja polecam dr Rybickiego z Dental Design w Pruszkowie. Wiem, że przyjmuje również na Ursynowie, to super specjalista jeśli chodzi o wstawienie implantów w skomplikowanych i trudnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę na ursynowie Dental Service, miałam robione praktycznie wszystkie zęby, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Jeżeli chodzi o lekarza proszę pytać o Dariusza Pitucha, czytałam o nim sporo, jest jednym z czolowych polski implantologów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinnna
Ja też byłam w Dental Design i miałam leczone zęby przez dr Jaworską, bardzo miła pani. Należę do dentofobów, ale w tej klinice również bardzo indywidualnie podchodzą do takich osób. Na każdym etapie leczenia była troska czy nic nie boli, czy mogę przejść do kolejnego etapu leczenia itp.. Polecam bardzo, a sam wystrój kliniki robi fajne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rukiet
O tym Dental nie słyszałem, ale za to duzo dobrego mówiono mi o samej Dr Jaworskiej. Jakoś zapadło mi to nazwisko w pamięć. Podobno bardzo dobra dentystka z bardzo profesjonalnym podejściem do każdego klienta, ale musiałbym sam sprawdzić, jak coś to dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krantia
Rukiet, a nie wiesz czy 8 mi wyrwie dobrze ta Pani?? Bo coś zdaje mi się, że nadchodzi ten mało uwielbiany moment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaRHaNeK
Ja miałam usuwane 8-mki. Przez doktora Marka Rybickiego świetnego chirurga. Zanim się zorientowałam to już było po zabiegu, dosłownie czułam jakby rysował sobie wokół zęba jakimś narzędziem, oczywiście miałam znieczulenie. Za chwile zapytałam go kiedy będzie rwał, a on na to, że zęba już dawno nie mam :) Po prostu cudnie i szybko :) Wiadomo, że później trzeba uważać na jedzenia ale ogólnie super i bezboleśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wincyj
aleksandra_27 jak szukasz też to niestety nie byłem w tym Dental design, ale ludzie polecają więc może warto spróbować :) Ta dr Jaworska chyba najlepsza ta sprawdź sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plebejusz
A ktoś, zna może dentyste w okolicach pruszkowa?? Bo z tego co piszecie to kawałek bym miał na ursynów. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaczek22
Dental powstało w pruszkowie, więc zobacz tam ;) myślę, że się nie zawiedziesz, bo ja jestem bardzo zadowolona. Zależy też co chcesz zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeNELopard
Aleksandra_27 ja byłam w Dental Design, na profesjonalnym wybielaniu zębów i jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług, ceny oraz podejścia stomatologa. Myślę, że jak będę mieć coś do zrobienia to na pewno pójdę właśnie tam leczyć zęby. Klinika robi wrażenie woow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dr Rapkiewicz z Unimedu - chodzę do niej na Targówek (placówka na Barkocińskiej 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romkaczka
Ja również polecam Dr Jaworską, od wielu wielu lat chodze do niej i nigdy nie miałam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trakoski
Nie byłem u Jaworskiej, ale za to Dr Rybicki bardzo sprawnie mi ogarnął problemy bardziej chirurgiczne z zębami ;) Dlatego śmiało polecam tego profesjonaliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co, ale jeżeli chodzi o dentystów w Warszawie, to po prostu polecam zajrzeć na stronę internetową www.bozenahoffman.pl - Bożena Hoffman to fantastyczna dentystka, do tego gabinet jest nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Jakubowski w Dent SM przy Bolkowskiej :) Tutaj masz namiary: http://dentsm.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Panią doktor Sylwię Orłowską-Urbanek. Jest super dentystą. Mi robiła leczenie kanałowe. I powiem Wam, że jak dotąd miałam od podstawówki niezłą traumę i bałam się samego dźwięku maszyny do borowania, to u niej na fotelu w czasie borowania prawie usnęłam, jakoś tak uspokajająco, czy kojąco działa. Mają też umowę z chirurgiem szczękowym i implanty też instalują. Ale implanta robili tam rodzice. Tym się zajmował Pan doktor Marcin Urbanek. Mamik zadowolona. Tak, że mogę spokojnie polecić. Ale adresu nie podam, chyba ul. Korkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to ma być dobry dentysta w Warszawie, a do tego niedrogi, to polecam klinikę Anident z Ursynowa http://www.anident.pl - na stronie jest cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×