Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie_ma_diety_cud

Odchudzanie dlugoterminowe start wrzesien 2013

Polecane posty

Jutka no ja w piątek zjadłam batona a od wczoraj panuje nad sobą ale ledwo, dzisiaj mnie tak przycisło na słodkie że zrobiłam wafla z dżemem i przeszło a miałam ochotę zjeść delicje, na szczęście nie dałam się ty też dasz radę! wkurzające jest to uczucie nie jesteś głodna a zjadłabyś konia z kopytami. Ptryszja kurczę dziwne że tak się stało wtedy ze skórą bo w sumie schudłaś wtedy w dobrym tempie ćwiczyłaś hmm może kup taką rolkę do masażu ja mam ale oczywiście zapominam się masować ;) ja jak odchudzałam się rok temu to byłam galaretą ale od ćwiczeń wszystko się zmieniło na lepsze jedynie po ciążowy brzuch mi wystaje i jest nadmiar skóry, ciekawa jestem jak będę wyglądać jak osiągnę cel już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
na początek mam zamiar ćwiczyć to http://www.youtube.com/watch?v=jBIqC_WtirM, jakiś czas temu próbowałam i jak się trochę postarać to daje niezły wycisk, kropelki na czole się pojawiają, a z czasem jak już nabiorę kondycji na pewno będę coś ćwiczyć z Ewą, no i callanetis od czasu do czasu by nie zaszkodził bo przy sumiennym wykonywaniu daje fajne efekty, tylko że te ćwiczenia to trochę monotonne, ale kiedyś bardzo mi pomógł. a co do mojego menu to: śniadanie: jajecznica z kiełbaską, cebulką i pomidorem no i herbata później kawa no i przy kawie kilka ciasteczek, i później znów kilka ciasteczek, obiad był trochę późno zjadłam jednego gołąbka z chlebem no i na tym dziś zakończyłam raczej niezbyt dietetycznie ale starałam się nie przesadzać z ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka super pomysl z tym wyznaczaniem celow. Masz racje latwiej jest myslec tylko 5 kg niz 15. Moj pierwszy cel to 65 kg. Czeka mnid 4, 5 kg do zrzucenia. Jutro zaczynam ograniczac posilki i musze zaprzestać podjadania. Ze wzgledu iz mam male dziecko a maz duzonpracuje to z cwiczen szybki spacerek i jakies brzuszki. Co do smarowania balsamami u mnie zero systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTkAaa4
ja tez właśnie się boje ze schudnę i będzie brzuch wisiał po kolona , na udach itd.... :) mam nadzieje ze aerobik w wodzie pomoze i jakas siłowania.... co myślicie o aerobiku w wodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
ja wyznaczam sobie 65 kg do Bożego Narodzenia to będzie jakieś 5 - 7 kg do zrzucenia, bo właśnie nie wiem dokładnie ile ważę, jutro rano się zważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
no na zwisającą skórę na pewno trochę pomagają balsamy ujendrniające no i właśnie dlatego do swoich ćwiczeń chce z czasem dorzucić wcześniej wspomniany callan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa fajna ta babeczka kiedyś próbowałam jej ćwiczeń ale ja wolę gotowy trening na te 30-40min z rozgrzewka i rozciąganiem i ćwiczyć równo z trenerem niż robić powtórki. Callanectis ćwiczyłam jakieś dwa tygodnie i powiem Ci że totalna porażka nudy takie przez godzinę, myślałam że jak zachwalają to tak że bez wysiłku się można wyszczuplić to będzie ok ale wolę już ćwiczyć 30min i spocić się na maksa niż ćwiczyć te wygibasy, może dwa tygodnie to za mało na jakieś efekty ale obiecywali że po 10 godzinach będą na pewno ale nie było, nie chcę Cię zniechęcać ale jest wiele lepszych i ciekawszych treningów wartych uwagi, wysiłku i czasu. Jutka samo to że będziesz ruszać się w wodzie to super modeluje sylwetkę także na pewno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Ale się ruch zrobił:) Witam nowe dziewczyny:) Udało mi się dziś trzymać mojego planu, więc jest okay. Nowy sweterek sobie też kupiłam i widzę, że wyglądam dobrze. Dieta i ćwiczenia działają cuda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
ja niestety nie mam możliwości chodzenia na basen, co do ćwiczeń callan jak już wcześniej wspomniałam dzięki nim schudłam dość dużo, oczywiście przy ograniczeniu jedzenia i nic mi nie zwisało poza spodniami które zrobiły się za luźne. a z tego względu że są to ćwiczenia właśnie dość nudne, to nie będę zbytnio z nimi przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa ja ćwiczyłam z babką która to wymyśliła był lektor polski, ale śmieszne te filmiki te stroje do ćwiczeń no ale to dość stare sprzed ponad 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Callanectis przerabialam przez pol roku w ramach WF na II roku studiow. Myslalam, ze umre z nudow i zmienilam w koncu te zajecia na tenis stolowy :P Od 1 pazdziernika ruszam na lyzwy :P Jak karta sezonowa nie bedzie jakos super droga to kupie i bede chodzic codziennie od poniedzialku do piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora "stare" i "nowe" kolezanki..ale sie tu tloczno zrobilo :) Im nas wiecej, tym wiecej motywacji :) A ja dzis..na sniadanie zjadlam poltorej kromki chleba z serkiem, jedno jajko...i troche ciasta ( co prawda nie powinnam..ale dobre bylo ;) ) Na obiad poszlismy sobie do restauracji, wiec minispacer zostal zaliczony.Makaron w sosie z feta, rukola, cebulka, cukinia i pomidorami. Tak mnie to zapchalo, ze dopiero niedawno zjadlam troche ryzu na mleku (jako jogurt)..I nadal czuje sie pelna. A od 19 do 20.10 cwiczylam ..spalilam jak mi to pokazal moj pulsomierz 512 kcal :D Jutka, ja bym sie moze i na taki aerobik zapisala, ale akurat nie mam na to czasu..ale jak ostatnio bylam na urlopie..to w swimming pool byla animacja..wlasnie taki aerobic..bardzo m sie podobalo :) czanka, to chyba ty mnie zarazilas tymi cwiczeniami. Mam nadzieje, ze mi sie nie znudzi po tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, a co tu tak cicho? Bozzz, jak zimno..poszlam dzis do pracy znowu na piechotke...i moje rajstopy 80DEN okazaly sie za ...chlodne...uda mialam zimne, jakbym prosto z lodowki wyszla ;) na sniadanie müsli z owsianka i bananem plus kawa. Na drugie sniadanie bedzie jogurt i banan. Na obiad myslalam ,zeby .. zrobic miesko mielone na patelni z warzywami w sosie...to tego dwie, trzy lyzki kuskusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTkAaa4
Dzień dobry..:) u mnie śniadanka nie było jeszcze tylko kawusia.... gotuje już zupkę kapuścianą... dzisiaj 1 dzień ważę 90kg mój I cel 5kg.... dam radę mam nadzieję .... zaraz dzwonie na aerobik w wodzie i zapisuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Your soul u mnie też zimno byłam nie dawno po szczypiorek w ogródku i cieszę się że nigdzie nie muszę wychodzić z samego rana :) ale jest nadzieja na cieplejszy dzień bo słońce wyszło :) Cieszę się że czujesz się zarażona ćwiczeniami to samo zdrowie :) Jutka działaj :) Ja właśnie pije kawe zbożową, na śniadanie zjadłam grahama z masłem wędliną i jajkiem na twardo do tego szczypior i łyżeczka majonezu wiem niepotrzebnie ale co tam :) Mierzyłam się rano jest -1cm z brzucha i -1cm z bicepsa :) słabo ostatnio to leci ale jest dobrze, nie warzyłam się bo stwierdziłam że zrobię to za dwa tygodnie a puki co cm mnie interesuje bardziej, za to mój syn przytył kilogram łasuch mały je za dwóch od miesiąca zaczynam się martwić ale może ma jakiś skok rozwojowy i rośnie po prostu. Co dzisiaj gotujecie na obiad? Ja dla rodzinki zrobię naleśniki z bananem nie wiem czy sama zjem wolałabym warzywa na patelnie z kefirem albo kalafiora z odrobina bułki tartej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTkAaa4
hej czanka u mnie się dzieje na aerobik już dzwoniłam po 10 na siłownie zadzwonię .... kurde mam nadzieje ze ten mój Powera to nie tylko dzisiaj, zdaje sobie sprawę ze będą i kryzysy ale mam nadzieje ze dam rade ...:) miłego dziewczyny dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka, mam nadzieje, ze to zarazenie nie bedzie chwilowe ;) Jutka, dzialaj dzialaj, ile razy w tygodniu bedziesz chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka jak zapłacisz za karnety to chyba szkoda żeby przepadły pieniądze także motywacją będzie nie tylko odchudzanie, jak nie na siłowni możesz też ćwiczyć w domu z filmikiem także wystarczy chcieć :) Your solul myślę że to Ci zostanie choćby ze względu na wyniki z pulsometru to chyba wystarczająco zachęca do ruchu :) jak coś zjesz ponad normę to się poruszasz i spalisz, mnie to zawsze motywuje do ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Witajcie, stare i nowe towarzyszki odchudzaniowe :) Mnie wcale nie jest tak wesolo jakby moglo sie wydawac, wiadomo poniedzialek W piatek udalo mi sie uzyskac zaplanowana wage ale dzis...Szkoda gadac! Wlasnie zakonczyla sie o***ta sama ze soba narada, opierniczylam sie rowno :), zaplanowalam zadania do piatku i zniechecenie ustapilo miejsca energii do dzialania i pewnosci, ze sie uda. Musi sie udac!!! Wierze w to chociaz zadanie mam utrudnione bo w tygodniu czeka mnie spotkanie i 2 piwa, za to nie musze kombinowac z jadlospiserm bo po prostu we wlasnych zapiskach znalazlam tydzien w ktorym waga spadla mi wlasnie tyle ile teraz potrzebuje. Dojdzie wiec jeszcze jedna atrakcja- rywalizacja mnie ze mna :) :) Zrobilam juz liste zakupow na 5 dni, zjadlam sniadanko a gdy tylko bedzie mozliwosc, wyskocze do sklepu. Bede na diecie rozdzielnej, nieco upierdliwej ale u mnie sie sprawdza. Powodzenia dziewczyny! Damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) u mnie dziś zancznie lepsza pogoda wiec i humorek lepszy. Ja mieszkam na wsi wiec aerobic i basen odpadaja od razu;/ ja skacze na skakance bo dzięki temu juz pare razy schudłam i teraz tez widze ze sa juz efekty wiec sadze ze wytarczy plus jakies cwiczonka. A z tym moim brzuchem to nie wiem o co chodzi, moze to po ciązy u mnie juz zostalo na zawsze ;P? Ja ma jeszcze taki problem ze mam strasznie nieproporcjonalne boczki bo nawet jak schudne dosc duzo to boczki zawsze sa widoczne, w liceum jak schudlam to mialam rozmiar 38, wszystko bylo super a boczki zostaly;/ taka moja watpliwa uroda widocznie Ja kupiłam sobie ostatnio jakies serum do ciala modelujaco ujedrniajace, na razie staram sie pamiętac i uzywam codziennie no i zobaczymy co to da ;P Pozdrawiam wszystkie nowe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna ty będziesz rozdzielać a ja wręcz przeciwnie ;) postanowiłam się przyłożyć do dobrego łączenia i komponowania posiłku żeby było dobre białko dobre węgle i dobre tłuszcze w każdym posiłku :) i chyba za dużo chleba jem tak patrząc na swoje menu. Możesz napisać przykładowy jadłospis takiej diety rozdzielnej? o co nieco o niej słyszałam ale tak naprawdę nie wiem jak to wygląda w praktyce na talerzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryszja a jakie masz wymiary? bo ja jak teraz noszę rozmiar 38 u góry to i tak mam taką figurę że takie boczki są dziwne talia wcięta a te boczki takie większe przed ciążą jak byłam bardziej szczupła to tego nie było, a teraz wyglądam tak że do talii jestem szczuplejsza a potem robię się nagle szeroka, jestem gruszką. Jak po ciąży warzyłam 77kg to te boki były ogromne. Ile jesteś po ciąży? ja dwa lata a z brzuchem dalej się nie uporałam wystaje, był duży więc pewnie dlatego ciężko wrócić do dawnego, ale liczę że za 3-4kg będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Juz pisze dzisiejszy i spadam bo szefowi chyba tez dzis przybylo na wadze i jakis wsciekly lata :) Zaznaczam, ze to jest moja tworczosc :) Sn. chleb razowy rama, salatka z dowolnych warzyw 200g, u mnie dzis pomidory+ cebula+ swieza bazylia i natka pietr.+ papryka+ ocet balsamiczny, ciut+ otreby 10g+ maslanka lub jogurt II sn. ser bialy, grahamka Obiad pure z selera- ubic, dodac usm. cebulki, lyzke smietany, sporo galki muszkat., watrobka z kurczaka, dowolna surowka ale bez oleju, z jogurtem Podw. spory grejfrut Kolacja chleb obojetnie jaki byle zdrowy, maslo prawdziwe 12g, sledz w jogurcie Od razu uprzedze, ze ja korzystam z ksiazki w ktorej kwasne produkty nabialowe mozna laczyc z weglami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny 2 razy w tyg. aerobik w wodzie i 2 razy siłownia...:) a w domu w ogóle mi się nie chce ćwiczyć zresztą nie mam na to czasu w domku bo mam 2 dzieci i jak wrócą z przedszkola trzeba im poświeci ten czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuTkAaa4
dziewczyny 2 razy w tyg. aerobik w wodzie i 2 razy siłownia...usmiech.gif a w domu w ogóle mi się nie chce ćwiczyć zresztą nie mam na to czasu w domku bo mam 2 dzieci i jak wrócą z przedszkola trzeba im poświeci ten czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
w końcu się zwarzyłam waga 72 kg biust 105 cm talia (o ile to można nazwać talią) 98 cm biodra 99cm moja figura to typowe jabłko, no i właśnie jak nawet stracę na wadze to pozostaje wystający brzuch. moje dzisiejsze menu: rano wypiłam kawę słodzoną i jeden herbatnik a na śniadanie: 1,5 bułki z wędliną i herbata, a co na obiad to jeszcze nie wiem. jeśli chodzi o ćwiczenia, to będę zbierać ziemniaki, a tak na poważnie wieczorem postaram się jeszcze poćwiczyć coś konkretnego, na szczęście głowa dziś mnie nie boli to myślę że od dziś zaczne na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
i zapomniałam dodać że mam tylko 156 cm wzrostu, więc przy moich wymiarach to mnie łatwiej przeskoczyć jak obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale jestescie aktywne. Ja dzis zwazona. Waga 69.5. Sniadanie musli, drugie kajzerka z ogórkiem kiszonym. Zaraz na spacer wezme z soba jogurt kupie jakis owoc. Pozniej jakis obiadek plus zupka. I wsio. Ja mam mala dzidzie. Wiec zaraz spacer a wieczorem sprint z wozkiem. Damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, z tymi wymiarami to nie wiem teraz bo mi sie centymetr zapodzial i nie moge znalezc, no w kazdym razie nie ma sie czym jeszcze chwalic na pewno ;P Ja tez mam chyba figure gruszki , bo dół mam zawsze o rozm wiekszy i tam najbardziej tyje. Ja jestem 4 lata po ciazy wiec tak juz zostanie chyba to czego sie dorobilam w ciazy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×