Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem gruba i chce to zmienić

Polecane posty

Widzę cisza więc ja uciekam posprzątać :) troszkę ruchu będzie a raczej dużo bo muszę posprzatać wszystko :) i to dosłownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę spać o 23-1:00 więc mi ostatnio posiłek przed 21 bardzo odpowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Czytałam wasze wypowiedzi o tych trzech posiłkach i przypomniała mi się rozmowa ze znajomą, która pozbyła się swojej nadwagi nie stosując żadnej rygorystycznej diety, tylko wprowadzając zdrowe odżywianie i to pięć razy dziennie, czyli trzy dania główne i dwie przekąski. W jej menu cały czas znajdują się warzywa, owoce, ryba,mięso drobiowe tylko oliwa z oliwek lub olej ryżowy, żadnych panierek, tłustych i smażonych mięs, ograniczenie do minimum soli i cukru, oraz całkowite wykluczenie konserw i zupek z torebki, które zawierają glutaminian sodu. Dlatego ja też wprowadziłam zdrowe odżywianie i te 5 posiłków, które są kluczem do sukcesu, zobaczymy, czy tym razem mi się powiedzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annpi jestes na diecie dr pape tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od wczoraj postanowiłam że nie będę stosować diety ale zdrowo się odżywiać i z rozsądkiem. Przede wszystkim nie podjadać i nie jeść przed spaniem bo to jest chyba najgorsza rzecz... Mam wsparcie w mężu także wiem że się uda. Trzeba wziąć życie w swoje ręce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krispy_Kreme
tak jak wszyscy pisali-motywacja i samodyscyplina schudłam dokładnie 40kg startowałam z 113,3 a teraz 73 i nie poprzestaje mam heszcze 5kg nadwagi dużo włożyłam pracy i wysiłku dzięki bogu nie została mi żadna nadprogramowa skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krispy_Kreme No właśnie ta skóra ehhh, co robiłaś aby nie została, ja się bardzo tego boje bo jak chudne to zaraz brzuch mi idzie ku dołowi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krispy_Kreme
z natury jestem leniem i nie lubie ćwiczyć ale trzeba było się zmusić -próbowałam z chodakowską ale to nie dla mnie,nie umiałam wstać z podłogi robię 6weidera-systematycznie,trochę wojuję z mel b,na początku kupiłam platformę wibracyjną i trzęsłam sadełkiem ile tylko mogłam i robię to do teraz do tego starałam się dbać o skórę-wypróbowałam wiele kremów ujędrniających i dało to pożądany efekt i szczota do masażu może też praca w której mam naprawde dużo ruchu robiła swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy, ale ja już jem obiad, odgrzałam leczo dodałam cukinii bo w sumie zostawiłam sobie tylko w lodówce jedno pudełko gdzie było tyle warzyw co nic, dodałam 3 plastry polędwicy łososiowej i polędwicy sopockiej i troszkę fasoli czerwonej z puszki:) pycha ale fakt jest taki że mam ochotę na coś porządnego, konkretnego czyli brzydko mówiąc ciężki obiad:( ale zjem to leczo a Wy co jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zjadłam 4 łyżki kaszy jęczmiennej z pomidorem w jogurcie naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kasze:) mniam, pycha:) ja mam w lodówce mięsko mielone z indyka więc jutro chyba na obiad zrobię pulpety:) kurde jestem pełna energii taką mam motywacje. Mimo że mam ochotę zjeść np bułke i to teraz bo czuje jakies sanie do niezdrowego jedzenia po tym leczo to tego nie zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siedzę w domu z dziećmi i ciężko jest nie zjeść czegoś z nudów ale daje radę. Zajmuję się wszystkim żeby nie myśleć o podjadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitka333
Witam Autorkę i wszystkich odwiedzających topik:) Co do motywacji to wydaje mi się, że jest mocno przereklamowana. Ja mam conajmniej kilka mocnych powodów motywacyjnych do schudnięcia, a mimo to nie mogę się zabrać za racjonalne żywienie aby móc schudnąć. Moim zdaniem najważniejsze jest działanie i być może jakiś ważny bodziec je wywołujący:) Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Żeby schudnąć wcale nie trzeba spędzać godzin na siłowni ani stosować "drastycznych" diet. Wystarczy stosować się do kilku zasad żywieniowych i być aktywnym. A co najważniejsze cieszyć się z tego i nie traktować odchudzania jako męczarni! Chętnie pomogę, jeśli macie jakieś pytania.Odwiedźcie moją stronę (w stopce) lub fanpage https://www.facebook.com/alwaysfitpl?ref=hl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie nie jestem na tej diecie. Na zupełnie innej, Ale nie będę pisać jakiej bo już zostałam na początku tematu oskarżona o reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień spędziłam załatwiając sprawy z bankach i innych chorych instytucjach. ;) jutro wizyta u dietetyka :D ciekawe czego nowego się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak się czujecie bo ja super! Zdrowe odżywianie i racjonalne porcje i dużo wody... Od rana czuje się inaczej =D dajcie znać co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego w dzień chodzę na spacery z dziećmi a wieczorem z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj kiepsko się czuję. Jakieś grypsko mnie dopadło. Jedynym plusem jest to że na wadze znowu mam 1 kg mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jem śniadanie :) serek wiejski wymieszany z ogórkiem, 2ma małymi pomidorami i posiekana cebulka, do tego herbata truskawkowa z rabarbarem bez cukru. Musze dziś troszkę popracować, niestety moja praca jest na kanapie :( no chyba ze mam spotkanie wtedy już jest troszkę ruchu:) Wypadało by dziś poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam pracę siedzącą. Brakuje mi ruchu w pracy ;) Ja ważę się codziennie. Dietetyk kazał mi raz w tygodniu...ważyć się i mierzyć obwody. Mówiłam mu że ważę się codziennie to stwierdził że wynika to z niepewności czy dieta działa i waga spada. Mówi że jak mi więcej zejdzie to już nie będę czuła potrzeby takiej kontroli częstej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietetyk ma jak najbardziej rację. Nie wiem czy zauważyłaś ale bardzo często jest tak, że ważąc się każdego dnia okazuje się, że nazajutrz nasza waga jest wyższa niżeli w dniu poprzednim, co o niczym nie świadczy ale jednak może być powodem niepotrzebnych frustracji i niepewności co do obranych przez nas przez nas metod odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam idzie zdrowe odżywianie? Wiecie może jak pozbyć się oponki z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co macie dziś w menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi7
hej ja miesiac temu wazylam 86, dzis juz 73, jak sie chce to można. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak duży spadek wagi w ciągu miesiąca nie jest niczym pozytywnym. Zastanów się co robisz! Wiem doskonale, że spaść na wadze nie jest w tej chwili żadnym problemem, schody zaczynają się dopiero wtedy kiedy chcemy uzyskaną wagę zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×